logo
Altınordu - Bursaspor (TRT Spor HD)
Paylaş:
Canlı Maç İzleme keyfi Vegol TV'de
10:00Sutherland Sharks - Central Coast Crusaders
12:00Ipswich Force - Rip City
12:00Manly Warringah Sea Eagles - Norths Bears
12:30North Gold Coast Seahawks - Logan Thunder
13:00Gold Coast Rollers - Brisbane Capitals
13:00Southern Districts Spartans - Toowoomba Mountaineers
13:00Geraldton Buccaneers - Sourh West Slammers
13:30South Western Metro Pirates - Northside Wizards
14:00Cockburn Cougars - Perry Lakes Hawks
14:00Goldfields Giants - East Perth Eagles
14:00Joondalup City Wannero Wolves - Willetton Tigers
14:00Lakeside Lightning - Perth Redbacks
14:00Mandurah Magic - Kalamunda Eastern Suns
14:00Warwick Senators - Rockingham Flames
17:00Pieno žvaigždės - Nevėžis
17:00Rytas Vilnius - Juventus Utena
18:00Vrijednosnice Osijek - Hermes Analitica
18:00Mistelbach - Basket Flames
18:30Future Stars Prague - Kralovsti Sokoli
18:35Stal Ostrow Wielkopoiski - Rosa Radom
19:00FIATC Joventut Badalona - Unicaja Málaga
19:00Obradoiro - Baloncesto Fuenlabrada
19:00Nord - Raiders Tirol
19:00Posojilnica Bank Celovec - Raiffeisen Dornbirn Lions
19:00Olomoucko - ČEZ Basketball Nymburk
19:00Turi Svitavy - JIP Pardubice
20:00Alkar - Dubrava Zagreb
20:00Skrljevo - Sonik-Puntamika
21:45Gran Canaria - Bilbao Basket
21:45Delteco - Real Madrid Baloncesto
03:30Miami Heat - Boston Celtics
03:30Miami Heat - Boston Celtics (S SPORT HD)
13:00Khimki - Zenit Saint-Petersburg
13:30Estudiantes Madrid - Bruixa Dor Manresa
13:45Iberostar Tenerife Canarias - Basket Zaragoza 2002
18:00MoraBanc Andorra - Universidad Catolica de Murcia
18:35Trefl Sopot - Arka Gdynia
19:30Saski Baskonia - Valencia
20:30Gliwice - Stargard Szczecinski
21:00Barcelona Bàsquet - Burgos
02:30Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
02:30LA Lakers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
18:35Basket Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin
18:00Fenerbahçe Beko - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Galatasaray - Anadolu Efes (tivibu SPOR 3 HD)
19:00Nymburk - AEK Athens (tivibu SPOR HD)
19:00Hapoel Jerusalem - SP Burgos (tivibu SPOR HD)
18:00Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
08:00SKA-Khabarovsk - Baltika Kaliningrad
08:00Southport Warriors - Robina City
08:00Croydon Kings - Adelaide City
08:00Bayside United FC - Toowong
08:00Albirex Niigata - Tokushima Vortis
08:00Ventforet Kofu - Kyoto Sanga
08:00Kayrat Akademia - Sdyusshor 8 Nur-Sultan
08:00Ulaanbaatar - Ulaanbaatar City
08:00Henderson Eels - Marist Fire
08:30Fulham United - South Adelaide Panthers
08:30Playford City Patriots - Sturt Lions
08:30Seaford Rangers - Adelaide Victory
08:30West Adelaide - White City FutbolClub
08:30Western Strikers - West Torrens Birkalla
08:30Campbelltown City - Adelaide Comets
08:30Modbury Jets - Cumberland United
08:45Hırvatistan Canberra - Belconnen United
09:00Metro Claremont - South East United
09:00Olympia Warriors - Hobart United
09:00Blaublitz Akita - Gainare Tottori
09:00Azul Claro Numazu - Fukushima United
09:00Fujieda MYFC - Roasso Kumamoto
09:00Matsumoto Yamaga - V-Varen Nagasaki
09:00Inter Taoyuan - SFI
09:30Mindil Aces - Hellenic Athletic
09:30Glenorchy Knights - Kingborough Lions United Soccer Club
09:30Launceston City - South Hobart
09:30Devonport City Strikers - Riverside Olympic
10:00Sagan Tosu - Yokohama F. Marinos
10:00Armadale - Floreat Athena
10:00Balcatta - Inglewood United
10:00Gwelup Croatia - Joondalup
10:00Perth FutbolClub - Rockingham City
10:00Sorrento - Cockburn City
10:00Ashfield - Quinns
10:00Forrestfield United - Joondalup United
10:00Mandurah City - Fremantle City
10:00Stirling Lions - University of Western Australia-Nedlands
10:00Subiaco FutbolClub - Swan United
10:00Western Knights - Olympic Kingsway Sports Club
10:00Bayside United - Toowong FutbolClub
10:00Burleigh Heads - Nerang Soccer Club
10:00Bucheon FC 1995 - Jeju United
10:00Daejeon Citizen - Seoul E-Land
10:00Eastern Sports Club - Kitchee
10:30Weston Workers Bears - Lambton Jaffas
10:30Tianjin Teda - Shijiazhuang Ever Bright
11:00Nagoya Grampus - Vissel Kobe
11:00Albany Creek Excelsior - Grunge Thistle
11:00Caboolture - Gap
11:00Broadbeach United - Surfers Paradise Australian FutbolClub
11:00Logan Lightning - South United
11:00Mitchelton FutbolClub - Brisbane Wolves
11:00Queensland Lions - Redlands United FutbolClub
11:00Bonnyrigg White Eagles - George Saints
11:00Pekin Spor Üniversitesi - Guizhou Renhe
11:00Sagamihara - Imabari
11:00Falcons - Erchim
11:00Concordia Chiajna - Pandurii Targu
11:00Mioveni - Metaloglobus Bucureşti
11:00Slatina - Comuna Recea
11:00Farul Constanța - Gloria Buzău
11:00Resita - Poli Timisoara
11:00Ripensia Timisoara - Aerostar Bacau
11:00Mekan: Kaohsiung - ACA
11:00Tong - Taipei Play
11:15Loko Vltavín - Viktoria Plzeň
11:15Vyskov - Velké Meziříčí
11:15Motorlet Praha - Sokol Hostoun
11:15Benešov - Slavia
11:15Kladno - Arsenal Ceska Lipa
11:15Sparta Kutná Hora - Polaban Nymburk
11:15Tatran Rakovnik - Aritma Prag
11:15Sokol Libiš - Kolin
11:30Hobart Olympia Warriors - Clarence United
11:30Gold Coast Knights - Gold Coast United
11:30Peninsula Power FutbolClub - Brisbane City
11:30Břeclav - Slavoj TKZ Polná
12:00Cerezo Osaka - Kashima Antlers
12:00North Star - Acacia Ridge
12:00Coomera - Palm Beach Sharks
12:00Rochedale Rovers FutbolClub - Western Pride
12:00Hills Brumbies - Saint George City
12:00Spirit - Northem Tigers
12:00VG-62 Naantali - II
12:00Montedio Yamagata - Giravanz Kitakyushu
12:00Hantharwady United - Yangon United
12:00Rakhine United - Ayeyawady United
12:00Shan United - ISPE
12:15Eastern Suburbs - Brisbane Olympic United
12:30Shonan Bellmare - Shimizu S-Pulse
12:30Adelaide Olympic - Adelaide Blue Eagles
12:30Anyang - Jeonnam Dragons
12:30Gyeongnam - Ansan Greeners
13:00Tom Tomsk - Volgar Astrakhan
13:00Kashiwa Reysol - Sanfrecce Hiroshima
13:00Taraz - Jetısu
13:00Slutsk - BATE Borisov
13:00Wuhan Zall - Hebei China Fortune
13:00Boldklubben 1908 - Allerød
13:00Fremad Valby - Avedøre
13:00Gentofte-Vangede - Ledøje-Smørum Fodbold
13:00Narva Trans - Viljandi Tulevik
13:00Tallinna Kalev - Tammeka Tartu
13:00KoiPS - RiPS
13:00Västra Frölunda - Vinbergs
13:00Gifu - Nagano Parceiro
13:00Kagoshima United - Yokohama Sports and Culture Club
13:00Ryūkyū - Mito HollyHock
13:00United Ichihara Chiba - Fagiano Okayama
13:00Júbilo Iwata - Tochigi
13:00Renofa Yamaguchi - Tokyo Verdy
13:00Zweigen Kanazawa - Avispa Fukuoka
13:00Lietava - Dainava Alytus
13:00Casa Pia - Benfica
13:30Gençlerbirliği - Konyaspor
13:30Adelaide Vipers - Adelaide Hills Hawks
13:30Casuarina - Port Darwin
13:30Gençlerbirliği - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
13:40Widzew Łódź - Stomil Olsztyn
13:45Chiangmai United - Sisaket
13:45Police Tero - Ratchaburi
14:00Oleksandriya - Vorskla Poltava
14:00Hannover 96 - Karlsruher
14:00Sandhausen - Darmstadt 98
14:00Würzburger Kickers - Erzgebirge
14:00Vitebsk - Belshina Bobruisk
14:00Bandırmaspor - Akhisar Belediyespor
14:00Tuzlaspor - Balıkesirspor
14:00Hamburger - Teutonia 05 Ottensen
14:00Hannover 96 - Borussia Hildesheim
14:00Phonix Lubeck - Eintracht Norderstedt 03
14:00Bremer - Aumund-Vegesack
14:00Bremer TS Neustadt - Union 60 Bremen
14:00Dassendorf - Union Tornesch
14:00Plauen - 1921 Krieschow
14:00Halle 1896 - Eilenburg
14:00Slavia-Mozyr - Shakhtyor Salihorsk
14:00Heilongjiang Lava - Kunshan
14:00Kolding - Køge
14:00OKS - Viby IF Fodbold
14:00Tarup-Paarup - Ringkøbing
14:00Vejgaard Boldspilklub - Aarhus Fremad
14:00Tallinn - Maardu Linnameeskond
14:00TiPS - Kontu Itä-Helsinki
14:00Tp-T - JanPa
14:00Eskilsminne - Lunds
14:00Lindome - Karlskrona
14:00Örebro Syrianska - Frej Taby
14:00Stenungsunds - Tidaholm
14:00Minija Kretinga - Vilnius
14:00Deren - Khangarid Klub
14:00Brattvåg - Florø
14:00Senja - Fløya
14:00Bałtyk Koszalin - Pogoń Szczecin
14:00Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Znicz Biala Piska
14:00Unia Swarzędz - Kotwica Kołobrzeg
14:00Wikielec - Kutno
14:00Biolog-Novokubansk Progress - Anzhi Makhachkala
14:00Siam Navy - Uthai Thani
14:00Bandırmaspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
14:00Bandırmaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Tuzlaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Hannover 96 - Karlsruhe (S SPORT 2 HD)
14:15Inter Turku - Aland
14:30Everton - West Bromwich Albion
14:30Nottingham Forest - Cardiff City
14:30Berliner AK 07 - Carl Zeiss Jena
14:30Berliner FC Dynamo - Bischofswerdaer 08
14:30Auerbach - Tennis Borussia Berlin
14:30Germania Halberstadt - Altglienicke
14:30Rotenburger - Uphusen
14:30Silkeborg - Esbjerg
14:30KFUM BK Roskilde - Akademisk Boldklub
14:30Hedensted - Odder
14:30Umea Akademi - Notvikens
14:30Rapid București - ACSF Vointa Turnu Magurele
14:30Nottingham Forest - Cardiff City (beIN SPORTS HD 3)
14:30Everton - WBA (S SPORT HD)
14:35Beijing Guoan - Qingdao Hainiu
14:35Shaanxi Athletic - Hangzhou Greentown
15:00Chertanovo Moskova - Fakel Voronezh
15:00Spartak Moskova - Veles Moskova
15:00Carlisle United - Southend United
15:00Hansa Rostock - Duisburg
15:00Bayern Munich - Turkgucu Ataspor
15:00Zwickau - SpVgg Unterhaching
15:00Meppen - 1860 München
15:00Wehen Wiesbaden - Verl
15:00Lübeck - Saarbrucken
15:00Bonner - Wegberg-Beeck
15:00Borussia Mönchengladbach - Straelen
15:00Preussen Munster - Homberg
15:00Weiss Ahlen - Sportfreunde Lotte
15:00Rot-Weiß Oberhausen - Bergisch Gladbach 09
15:00Fortuna Köln - Wuppertaler
15:00Lippstadt 08 - 1 FC Cologne
15:00Mainz 05 - Freiburg
15:00Bahlinger - Steinbach
15:0008 Homburg - Eintracht Stadtallendorf
15:00Astoria Walldorf - 1846
15:00Frankfurt - Giessen
15:00Kickers Offenbach - Hoffenheim
15:00Hessen Kassel - Pirmasens
15:00Elversberg - Schott Mainz
15:00Pforzheim - Dorfmerkingen
15:00Göppingen - Freiberg
15:00Backnang - Ravensburg
15:00Pipinsried - SpVgg Hankofen-Hailing
15:00Eltersdorf - Karlburg
15:00SpVgg Ansbach - Cham
15:00Donaustauf - Pullach
15:001865 Dachau - Deisenhofen
15:00Landsberg - Kirchanschöring
15:00Turkspor Augsburg - Kottern-St. Mang
15:00Baunatal - Hessen Dreieich
15:00Kickers Emden - Oldenburg 1894
15:00der Fahner Hohe - Merseburg
15:00Martinroda - Ludwigsfelder
15:00Oberlausitz Neugersdorf - Carl Zeiss Jena
15:00Rostocker - Pampow
15:00Eintracht 1949 - Brandenburger Sud 05
15:00Husumer - Bordesholm
15:00Union Neumünster - Pansdorf
15:00Altenholz - Kronshagen
15:00Wienerberg - Fach Donaufeld
15:00Khimik Svetlogorsk - Volna Pinsk
15:00Shanghai Dongya - Chongqing Lifan
15:00Viborg - Skive
15:00Aarhus Fremad - Aarhus
15:00Tårnby - Nykøbing
15:00Brabrand - Middelfart G&BK
15:00Jammerbugt - Dalum
15:00Boldklubben Union - Frederikssund
15:00Herning Fremad - Vejlby-Risskov Idrætsklub
15:00Husum - Tarnby
15:00Ishoj - Kfums Boldklub
15:00Koge Nord - Ballerup-Skovlunde Fodbold
15:00Taastrup Fodbold Club - Skjold Birkerød
15:00Kiffen 08 - EPS
15:00PK-35 Helsinki - JaPS
15:00Vasa - Kiisto
15:00Edustus - STPS
15:00Kings - Blackbird
15:00Nokian Palloseura - Saaksjarven Loiske
15:00Sudet - LaPa
15:00OSK Otok - Zmaj Blato
15:00Scheveningen - ASWH
15:00Bromharitaojkarna - Luleå
15:00Asarums - Hassleholm
15:00Bromolla - Nosaby
15:00Tord - Kristianstads
15:00Limhamn Bunkeflo - Malmö
15:00Onsala - Olympic
15:00Amal - Vargarda
15:00Gauthiod - Karlstad
15:00Stockholm Internazionale - Enköpings
15:00Gottne - Taftea
15:00Ytterhogdals - Stode
15:00Auda Riga - Lokomotiv Daugavpils
15:00Rēzekne - Super Nova
15:00Sotra - Bærum
15:00Chemik Police - Flota Świnoujście
15:00Customs United - Kasetsart Üniversitesi
15:00Ranong - Chiangmai
15:00Port - Bangkok Glass
15:05Lokomotive Leipzig - Chemnitzer
15:30Dolní Benesov - Hanácká Slavia Kroměříž
15:30Vordingborg - Greve Fodbold
15:30CSKA Yerevan - Lori
15:30Shirak - Alashkert
15:30Noordwijk - Katwijk
15:30Stocksund - Kungsangens
15:30MMKS Concordia Elblag - Sokół Aleksandrów Łódzki
16:00Denizlispor - Trabzonspor
16:00Nizhniy Novgorod - Shinnik Yaroslavl
16:00Orenburg - Akron Tolyatti
16:00Clermont Foot - Toulouse
16:00Abda - Hodmezovasarhelyi
16:00Balassagyarmati - Diósgyőri
16:00Balatonfuredi - DEAC
16:00Előre - Szentlorinc
16:00Bodajk - Érdi
16:00Dunakanyar-Vác - Békéscsaba 1912 Előre
16:00Veszprém - Szeged 2011
16:00Jászberény - Budaörsi
16:00Makó - Pécsi
16:00Mohacsi - Budafoki MTE-Ujbuda
16:00Mosonmagyarovari - Siófok
16:00Sarvari - Kaposvári Rákóczi
16:00Dinamo Brest - Energetik-BGU
16:00Lechia Gdańsk - Stal Mielec
16:00Jeddeloh - Oberneuland
16:00Bruchsal - Sandhausen
16:00Vilzing - Seligenporten
16:00Hanau 93 - Rot-Weiß Hadamar
16:00Hunfelder - Fernvald
16:00Dietkirchen - Lehnerz
16:00Waldgirmes - Buchonia Flieden
16:00Avusturya XIII - First Vienna
16:00Gabala - Keshla
16:00Isloch - Dinamo Minsk
16:00Dynamic - Elephants
16:00Flambeau Centre - Aigle Noir
16:00Boldklubben Frem - Holstebro
16:00Brønshøj - 2000
16:00Skovshoved - Vanløse
16:00Tjørring - Skjold Sæby
16:00Varde - Kolding Boldklub
16:00Kuressaare - Legion Tallinna
16:00Tvøroyri - KÍ Klaksvík
16:00Kokkola - JBK
16:00Nurmijärven Jalkapalloseura - Pallokerho Keski-Uusimaa
16:00Haukiputaan Pallo - KajHa
16:00RoPo - Oulu Akatemia
16:00Excelsior Maassluis - Rijnsburgse Boys
16:00Volendam - Hardenberg Heemse Combinatie
16:00Kozakken Boys - IJsselmeervogels
16:00Quick Boys - Koninklijke
16:00Spakenburg - Sparta Rotterdam
16:00Emmen - Excelsior
16:00Groningen - Twente Heracles
16:00College Corinthians - Avondale United
16:00Assyriska Turabdin - Qviding
16:00Värnamo - Skövde
16:00Nykopings - Karlslunds
16:00Oskarshamns - Tvååkers
16:00Torns - Linköping City
16:00Oddevold - Ahlafors
16:00Nordvärmland - Savedalens
16:00Sandviks - Bodens
16:00Íþróttafélagið Völsungur - Kordrengir
16:00Hlíðarendi - Hamar Hveragerdi
16:00Prishtina - Drenica Skënderaj
16:00Smiltene BJSS - JDFS Alberts
16:00Saldus Leevon - Grobina
16:00Penang - Kuala Lumpur
16:00Perak - Negeri Sembilan
16:00Darul Takzim - Selangor
16:00UiTM - Terengganu
16:00Błękitni Stargard Szczeciński - Bytovia Bytów
16:00Przodkowo - Nielba Wągrowiec
16:00Gornik Konin - Pomorzanin Torun
16:00Podlasie - Hetman Zamość
16:00Polonia-Stal - Record Bielsko-Biala
16:00Ursus Warszawa - Broń Radom
16:00Kvant Obninsk - Salyut Belgorod
16:00Cadca - Liptovska Stiavnica
16:00Spišská Nová - Tatran Prešov
16:00Kalna nad Hronom - Imel
16:00Slovan Giraltovce - Mladost Kalsa
16:00Povazska Bystrica - ViOn Zlate Moravce
16:00Ayutthaya United - Lampang
16:00Bangkok United - Suphanburi
16:00Central Español - Rampla Juniors
16:00Denizlispor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Clermont - Toulouse (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:15Lokomotiv Sofia - Litex Lovech
16:15Finnkurd - Atlantis
16:15TPK - EuPa
16:30Köln - Hoffenheim
16:30Eintracht Frankfurt - Arminia Вielefeld
16:30Union Berlin - Augsburg
16:30Stuttgart - Freiburg
16:30Werder Вremen - Hertha
16:30Ural Sverdlovsk Bölgesi - Zenit Saint Petersburg
16:30Midtjylland - Lyngby Boldklub
16:30Schalke 04 - Rodinghausen
16:30Nöttingen - Reutlingen 05
16:3008 Bissingen - Freiburger
16:30Neckarsulmer Sport-Union - Lorrach Brombach
16:30Linx - Ilshofen
16:30Engers - Eintracht Trier 05
16:30Salmrohr - Alemannia Waldalgesheim
16:30Hassia Bingen - Gonsenheim
16:30Karbach - Sportfreunde Eisbachtal 1919
16:30ATUS Ferlach - Kraig
16:30Budućnost Banovići - GOŠK Gabela
16:30Slaven Zivinice - Zvijezda Gradačac
16:30ČSK Uherský Brod - Frýdek-Místek
16:30Slovan Rosice - Odra Petrkovice
16:30Vrchovina - Sigma Olomouc
16:30Hodonin - Zbrojovka
16:30Start Brno - Spartak Velka Bites
16:30Kjellerup - Norresundby
16:30Belfort - Lusitanos Saint-Maur
16:30Barry Town - Caernarfon Town
16:30Tielse Eendracht Combinatie - GVVV Veenendaal
16:30Basel - Köniz
16:30Achyronas Liopetriou - Ayia Napa
16:30Alki Oroklinis - ASIL Lysi
16:30Kouris Erimi - Zakakiou
16:30Omonia Aradippou - Digenis Akritas Morphou
16:30Othellos Athienou - Akritas Chlorakas
16:30Xylotympou 2006 - Onisilos Sotira
16:30Thoi Lakatamias - PAEEK
16:30Makedonija Gjorče Petrov - Vardar
16:30Rabotnički - Struga Trim &
16:30Gostivar - Veleshta
16:30Kadino - Velazerimi 77
16:30Korabi Diber - Vardari Forino
16:30Labunishta - Drita Bogovinje
16:30Ohrid - Skopje
16:30Pobeda Prilep - Plačkovica
16:30Rosoman 83 - Sasa
16:30Sloga 1934 Vinica - Kozuv Gevgelija
16:30Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
16:30Swit Skolwin - Gryf Wejherowo
16:30Dukla Banská Bystrica - Tatran Liptovský Mikuláš
16:30Slavoj Trebišov - ŠTK 1914 Šamorín
16:30Komarno - Partizán Bardejov
16:30Dubnica - Púchov
16:30Werder Bremen - Hertha Berlin (A Spor HD)
16:30Köln - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
16:45AŠK Bravo Publikum - Koper
17:00Leeds United - Fulham
17:00Villarreal - Eibar
17:00Inhulets Petrove - Desna Chernihiv
17:00Dynamo Bryansk - Tekstilshchik Ivanovo
17:00Blackburn Rovers - Wycombe Wanderers
17:00Brentford - Huddersfield Town
17:00Luton Town - Derby County
17:00Middlesbrough - Bournemouth
17:00Norwich City - Preston North
17:00Reading - Barnsley
17:00Rotherham United - Millwall
17:00Sheffield Wednesday - Watford
17:00Swansea City - Birmingham City
17:00Mirandés - Real Oviedo
17:00Ilves - Haka
17:00Inter Turku - Seinajoen Jalkapallokerho
17:00HIFK - Mariehamn
17:00Wimbledon - Plymouth Argyle
17:00Blackpool - Swindon Town
17:00Bristol Rovers - Ipswich Town
17:00Burton Albion - Accrington Stanley
17:00Charlton Athletic - Doncaster Rovers
17:00Hull City - Crewe Alexandra
17:00Milton Keynes Dons - Lincoln City
17:00Oxford United - Sunderland
17:00Peterborough United - Fleetwood Town
17:00Shrewsbury Town - Northampton Town
17:00Wigan Athletic - Gillingham
17:00Colchester United - Bolton Wanderers
17:00Crawley Town - Scunthorpe United
17:00Exeter City - Port Vale
17:00Forest Green Rovers - Bradford City
17:00Grimsby Town - Salford City
17:00Harrogate Town - Walsall
17:00Leyton Orient - Mansfield Town
17:00Morecambe - Cambridge United
17:00Newport County - Barrow
17:00Stevenage - Oldham Athletic
17:00Tranmere Rovers - Cheltenham Town
17:00Celtic - Livingston
17:00Dundee United - Mirren
17:00Kilmarnock - Hamilton Academical
17:00Johnstone - Ross County
17:00Abtswind - Ammerthal
17:00Jahn Regensburg - 1880 Wasserburg
17:00Jahn Dinslaken-Hiesfeld - Düsseldorf West
17:00Wacker Innsbruck - Swarovski Wattens
17:00Bischofshofen - Johann im Pongau
17:00Donau - Stadlau
17:00Post - Favoritner
17:00Jakob im Rosental - Feldkirchen
17:00Slovan Velvary - Teplice
17:00Jiskra Domažlice - Admira Prague
17:00Jiskra Ústí nad Orlicí - Prepere
17:00Cesky Brod - Neratovice-Byškovice
17:00Dobris - Chomutov
17:00Spartak Sobeslav - Otava Katovice
17:00Horsens - Marienlyst
17:00Haguenau - Bobigny
17:00Bristol Manor Farm - Cirencester Town
17:00Daventry Town - Kidlington
17:00Highworth - Willand Rovers
17:00Beaconsfield - Poole Town
17:00Chesham United - Gosport Borough
17:00Dorchester Town - Weston-super-Mare
17:00Farnborough - Swindon Supermarine
17:00Hayes & Yeading United - Taunton Town
17:00Metropolitan Police - Yate Town
17:00Salisbury City - Hendon
17:00Tiverton Town - Wimborne Town
17:00Truro City - Harrow Borough
17:00Walton Casuals - Hartley Wintney
17:00Barwell - Lowestoft Town
17:00Bromsgrove - Coalville Town
17:00Hednesford Town - Stourbridge
17:00Hitchin Town - Alvechurch
17:00Leiston - Rushall Olympic
17:00Nuneaton Town - Rushden & Diamonds
17:00Peterborough Sports - Tamworth
17:00Redditch United - Needham Market
17:00Royston Town - Banbury United
17:00Ives Town - Biggleswade Town
17:00Stratford Town - Kings Langley
17:00Chichester City - Ramsgate
17:00Harlow Town - Romania Wolves
17:00Sittingbourne - Whitstable Town
17:00Canvey Island - Romford
17:00Hornchurch - Merstham
17:00Bishop's Stortford - Bognor Regis Town
17:00Brightlingsea Regent - Margate
17:00Carshalton Athletic - Potters Bar Town
17:00Cheshunt - East Thurrock United
17:00Corinthian-Casuals - Haringey Borough
17:00Cray Wanderers - Kingstonian
17:00Enfield Town - Lewes
17:00Folkestone Invicta - Worthing
17:00Leatherhead - Horsham
17:00Brighouse Town - Clitheroe
17:00Carlton Town - Lincoln United
17:00Cleethorpes Town - Ilkeston
17:00Dunston - Marine
17:00Mossley - Ossett United
17:00Newcastle Town - Sheffield
17:00Pickering Town - Workington
17:00Pontefract Collieries - Runcorn Linnets
17:00Stamford - Glossop North
17:00Trafford - Tadcaster Albion
17:00Worksop Town - Loughborough Dynamo
17:00Atherton Collieries - Scarborough Athletic
17:00Bamber Bridge - Matlock Town
17:00Basford United FutbolClub - Warrington Town
17:00Buxton - Redcliffe
17:00United of Manchester - Nantwich Town
17:00Gainsborough Trinity - Hyde United
17:00Morpeth Town - Grantham Town
17:00South Shields - Mickleover Sports
17:00Stafford Rangers - Ashton United
17:00Stalybridge Celtic - Lancaster City
17:00Witton Albion - Whitby Town
17:00Leeds AFC Cork - Castleview
17:00Karlstad - Berga
17:00Motala - Trollhättan
17:00Ängelholms - Rosengard
17:00Lidköpings - Vänersborgs
17:00Fanna - Karlbergs
17:00Gamla Upsala - Skiljebo
17:00Hudiksvalls - Fagersta Sodra
17:00Osterakers - Kvarnsvedens
17:00Östersund - Friska Viljor
17:00Bavois - Stade Nyonnais
17:00Breitenrain - Young Fellows Juventus
17:00Sportclub Cham 1910 - Sion
17:00Fjölnir - Knattspyrnufélag Akureyrar
17:00Dalvik Reynir - Fjardabyggd
17:00Vidir - Kári Akranes
17:00Selfoss - Thróttur Vogar
17:00Augnablik Kópavogur - Ellidi
17:00Huginn Hottur - Aegir Thorlakshofn
17:00Gardabaer - Álftanes
17:00Vængir Júpíters - Sindri
17:00Asvellir - Kormakur Hvot
17:00Arendal - Notodden
17:00Kjelsås Fotball - Kvik Halden
17:00Moss - Fredrikstad
17:00Vard Haugesund - Flekkerøy
17:00Grorud IL - Lillestrom
17:00Hinna - Sola Fotball
17:00Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki
17:00Skra Czestochowa - Motor Lublin
17:00Blonianka Blonie - Huragan Morag
17:00Elana Toruń - Bałtyk Gdynia
17:00Górnik Zabrze - Polonia Nysa
17:00GPTS Avia Świdnik - Chełmianka Chełm
17:00Gwardia Koszalin - Starogard Gdanski
17:00Legionovia Legionowo - Wasilkow
17:00Wolczanka Wolka Pelkinska - Jutrzenka Giebultow
17:00Mieszko Gniezno - Unia Janikowo
17:00Piast Żmigród - Ślęza Wrocław
17:00Pniowek Pawlowice Slaskie - Stal Brzeg
17:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legia Warsaw
17:00Radunia Stezyca - Polonia Środa Wielkopolska
17:00Gwarek - Foto-Higiena
17:00Warta Gorzow - Polonia Bytom
17:00Wisla Pulawy - Stal Kraśnik
17:00Espinho - Anadia
17:00Vitoria Guimarães - Felgueiras
17:00Poli Timișoara - Crisul Chisineu-Cris
17:00ACSO Filiasi - Pucioasa
17:00Avantul Periam - Soimii Lipova
17:00Cluj Sanatatya - Unirea Alba Iulia
17:00Husana Husi - Bradu Borca
17:00Metalul Buzau - Rapid Bucuresti
17:00Krasnodar - Kuban
17:00Dinamo Vranje - Buducnost Dobanovci
17:00Dubocica - Loznica
17:00radnicki Pirot - Kabel Novi
17:00Sloga Kraljevo - Zemun
17:00Novi Boegrad - Radnički 1923
17:00Zeleznicar Pancevo - Kolubara Lazarevac
17:00Bačka Palanka - Napredak Kruševac
17:00Metalac Gornji Milanovac - Mladost Lučani
17:00Radnički Niš - Čukarički
17:00Beltinci - Krka
17:00Primorje - Šmartno 1928
17:00Drava Ptuj - Roltek
17:00Krško - Rudar Velenje
17:00КНК Fužinar - Bilje
17:00Adria Miren - Tolmin
17:00Emmi Bistrica - Korotan Prevalje
17:00Rogaska - Sampinon
17:00Šenčur - Svoboda Ljubljana
17:00Skofja Loka - Sava Kranj
17:00Šmarje pri Jelšah - Dravinja
17:00Zrece - Dravograd
17:00Rojko Dobrovce - Videm
17:00Al-Wehdat - Al-Hussein
17:00Villarreal - Eibar (spor SMART HD)
17:00Swansea - Birmingham (beIN SPORTS HD 3)
17:00Leeds United - Fulham (S SPORT HD)
17:15Oostende - Oud-Heverlee Leuven
17:15Segesta - Jarun
17:15Dugo Selo - Trnje
17:15Lučko - Vrapče Zagreb
17:15Ponikve - Naftas Hask
17:15Spansko - Vrbovec
17:15Trešnjevka - Mladost Petrinja
17:15Udarnik Kurilovec - Karlovac
17:30Alkmaar - Zwolle
17:30İrtiş Omsk - Krylia Sovetov
17:30Slovácko - Příbram
17:30Banik Ostrava - Pardubice
17:30Opava - Dynamo Ceske Budejovice
17:30Sand - ATSV Erlangen
17:30Großbardorf - Eintracht Bamberg
17:30Kufstein - Wörgl
17:30Leobendorf - Mannsdorf
17:30Bleiburg - Klagenfurt
17:30Mladost Doboj Kakanj - Velež Mostar
17:30Dukla Prague - Fotbal Třinec
17:30Viktoria Zizkov - Hradec Kralove
17:30Dubrava - Opatija
17:30Hrvatski Dragovoljac - Inter Zapresic
17:30Junak Sinj - Dugopolje
17:30Rudeš - Bijelo Brdo
17:30Dakovo - Vukovar '91
17:30Marsonia 1909 - Belisce
17:30Naprijed Hreljin - Nehaj
17:30Nask Nasice - Vihor Jelisavac
17:30Hrvace - Uskok
17:30Jadran Luka Ploče - Posedarje
17:30Oriolik Oriovac - Kutjevo
17:30Pazinka - Jadran Porec
17:30Slavija Pleternica - Zrinski Jurjevac
17:30Sloga Nova Gradiska - Slavonac Bukovlje
17:30Vuteks Sloga Vukovar - Çepin
17:30Split - Vodice
17:30Valpovka - Slavonija Požega
17:30Vinodol - Grobnican
17:30Zmaj Makarska - Primorac Biograd na Moru
17:30FC - Cambuur
17:30Lidingö - Enskede
17:30Drezga - Jedinstvo Bijelo Polje
17:30Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole
17:30Jarota Jarocin - Sokół Kleczew
17:30Kluczbork - Zagłębie II Lubin
17:30Mafra - Académico de Viseu
17:30Arouca - Leixões
17:30AZ Alkmaar - Zwolle (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Lens - Girondins de Bordeaux
18:00Nacional da Madeira - Boavista Porto
18:00Chaika Peschanokopskoye - Krasnodar
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Alania Vladikavkaz
18:00Bull Salzburg - Rheindorf Altach
18:00Sturm Graz - Rapid Wien
18:00Swarovski Tirol - LASK Linz
18:00Gorodeya - Torpedo-BelAZ
18:00Erlensee - Zeilsheim
18:00Pinzgau Saalfelden - Wals-Grünau
18:00Grodig - Avusturya Salzburg
18:00Salzburger AK 1914 - Kuchl
18:00Seekirchen 1945 - ANIF
18:00Honka U 20 - KaPa U 20
18:00Gazélec Ajaccio - Schiltigheim
18:00Lorient - Pryve St. Hilaire
18:00Versailles 78 - Fleury-Mérogis
18:00Gorica - Istra 1961
18:00Landskrona BoIS - Utsiktens
18:00Schaffhausen - Chiasso
18:00Münsingen - Brühl
18:00Rapperswil-Jona - Black Stars Basel
18:00Zejtun Corinthians - Santa Lucía
18:00Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź
18:00Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice
18:00Lens - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
18:15Sumqayit - Sabail
18:30Jönköpings Södra - Östers
18:30Trelleborgs - Örgryte
18:30Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
18:30Douanes Ouagadougou - Majestic
18:30ASFA Yennenga - Royal Bobo-Dioulasso
18:30Ararat Yerevan - Sevan
18:30Kriens - Neuchâtel Xamax
18:30Yverdon Sport - Zürich
18:30Paphos - Ethnikos Achna
18:30Tanta - Masr
18:45Beroe Stara Zagora - Cherno More Varna
18:45Rudar Labin - Cres
18:45Bellinzona - Étoile Carouge
19:00Fiorentina - Torino
19:00Alanyaspor - Kayserispor
19:00Beşiktaş - Antalyaspor
19:00Tiszakecske - Debreceni
19:00Vålerenga Fotball - Molde
19:00Altınordu - Bursaspor
19:00Süderelbe - Barmbek-Uhlenhorst
19:00ATSV Stadl-Paura - Sturm Graz
19:00Tampere United - Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
19:00Monaco - Martigues
19:00Andrézieux - Monts d'Or Azergues Foot
19:00Blois Foot 41 - Chartres
19:00Bourges 18 - Romorantin
19:00Grasse - Jura Sud Foot
19:00Hyeres - Aubagne
19:00Marignane Gignac - Olympique de Marseille
19:00Racing Club de Lens - Auxerre
19:00Reims - Sedan Ardennes
19:00Ruan - Saint-Malo
19:00Sainte Genevieve Sports - Avant de Guingamp
19:00Épinal - Olympic Saint-Quentin
19:00Voltigeurs de Châteaubriant - Poissy
19:00Bogotá - Unión Magdalena
19:00Racing FC Union Lüksemburg - Victoria Rosport
19:00Club Centro Deportivo Municipal - Carlos Mannucci
19:00Chrobry Głogów - Jastrzębie
19:00Belchatow - Tychy
19:00Olimpia Grudziądz - Sokol Ostroda
19:00Porto - Vizela
19:00Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Viitorul Constanța
19:00ŽP Šport Podbrezová - MŠK Žilina
19:00Maribor - Celje
19:00Beşiktaş - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Alanyaspor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
19:00Fiorentina - Torino (beIN SPORTS HD 3)
19:00Altınordu - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:15Alcorcón - Tenerife
19:15Castellon - Málaga
19:15Gornik Polkowice - Katowice
19:30Manchester United - Crystal Palace
19:30Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach
19:30Getafe - Osasuna
19:30Dynamo Kyiv - Lviv
19:30Royal Mouscron-Péruwelz - Gent
19:30Chamalieres - Bergerac
19:30Vannes - Stade Plabennecois
19:30Ringmahon Rangers - Douglas Hall
19:30Aarau - 1900
19:30Ramtha - Shabab Al Ordon Al Quadisiya
19:30Getafe - Osasuna (spor SMART HD)
19:30B.Dortmund - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
19:30Manchester Utd - Crystal Palace (S SPORT HD)
19:45Vitesse - Sparta Rotterdam
19:45Haverfordwest County - Newtown
20:00Bohemians 1905 Prag - Viktoria Plzen
20:00Sochaux-Montbéliard - Rodez Aveyron Football
20:00Grenoble Foot 38 - Ajaccio
20:00Châteauroux - Amiens
20:00Havre - Chamois Niortais
20:00Paris - Nancy
20:00Pau - Avant de Guingamp
20:00Stade Malherbe Caen - Chambly
20:00Dunkerque - Valenciennes
20:00Young Boys - Zürich
20:00Lugano - Luzern
20:00Chattanooga Red Wolves - Greenville Triumph
20:00Lendorf - ASKÖ Gmünd
20:00Weindorf St Anna - Gleichenberg
20:00Comunicaciones - Santa Lucia Cotzumalguapa
20:00Cariari Pococí - Juventud Escazuceña
20:00Bregalnica Štip - Osogovo
20:00Atlante - Venados
20:00Tevragh-Zeina - Ksar
20:00Pogon - Hutnik Nowa Huta
20:00Covilhã - Cova da Piedade
20:00Jagodina - Trayal
20:00Skalica - Poprad
20:00Spartak Trnava - ViOn Zlaté Moravce
20:00AS Trenčín - Nitra
20:00Pohronie - ŠKF Sereď
20:05Dinamo Zagreb - Slaven Belupo
20:30Aceuchal - Extremadura
20:30Limassol - Karmiotissa Polemidion
20:30Panetolikos - Athens
20:38Stal Stalowa Wola - Lewart AGS Lubartow
20:45Étoile Filante - des Forces Armees
21:00Eindhoven - Emmen
21:00Legia Warsaw - Górnik Zabrze
21:00Hohenems - Rot-Weiß Rankweil
21:00Radnik Bijeljina - Olimpic Sarajevo
21:00Željezničar Sarajevo - Krupa na Vrbasu
21:00Jacyoba - Central Sport Club
21:00Audax Rio de Janeiro Esporte Clube - Goncalense
21:00Bonsucesso Futebol Clube - Nova Iguaçu Futebol Clube
21:00Campos - Angra dos Reis Esporte Clube
21:00Olaria Atlético Clube - CFRJ Marica
21:00Sampaio Corrêa Futebol Clube - Artsul
21:00Serra Macaense - Serrano Petropolis
21:00Nacional Sao Paulo - Batatais
21:00Paulista Futebol Clube - Olimpia
21:00Levski Sofia - CSKA Sofia 1948
21:00Papai Perutz - Győri
21:00Ahly Cairo - Misr El-Makasa
21:00Nieciecza - CWKS Resovia Rzeszów
21:00Ružomberok - Zemplín Michalovce
21:00Club Plaza Colonia de Deportes - Peñarol
21:00PSV - FC Emmen (tivibu SPOR 3 HD)
21:15Khouribga - Renaissance Sportive de Berkane
21:15Sport Huancayo - Alianza Lima
21:25Horn - Liefering Salzburg
21:30Sarpsborg 08 - Mjøndalen
21:30Nacional Atlatico Clube Sociedade Civil Ltda - Ferroviário Atlético Clube
21:30Shelbourne - Finn Harps
21:30Triglav Kranj - Radomlje
21:45Hellas Verona - Roma
21:45Waasland-Beveren - Anderlecht
21:45Royale Union Saint-Gilloise - Seraing United
21:45Universitatea Craiova - Voluntari
21:45Verona - Roma (beIN SPORTS HD 3)
21:45Waasland Beveren - Anderlecht (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Arsenal - West Ham United
22:00Celta de Vigo - Valencia
22:00Stade Rennais - Monaco
22:00Fortuna Sittard - Heerenveen
22:00Rayo Vallecano - Sabadell
22:00North Jersey Alliance - Real New York
22:00America Natal - Campinense Clube
22:00Sao Bento - Volta Redonda
22:00Deportivo Iztapa - Antigua
22:00Patriotas - Envigado Fútbol Club
22:00Rennes - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
22:00Arsenal - West Ham (S SPORT HD)
22:00Celta Vigo - Valencia (spor SMART HD)
22:15Mosta - Gudja United
22:30Sporting Kansas City - Dallas
22:30América Futebol Clube Minas Gerais - Figueirense Futebol Clube
22:55Nouakchott King's - Tidjikja
23:00Porto - Braga
23:00Rondonópolis - Águia Negra
23:00Esporte Clube Noroeste - Comercial de Ribeirão Preto
23:00Marília Atlético Clube - Gremio Esportivo Osasco
23:00Treze Futebol Clube - Esporte Clube Jacuipense
23:00Corporación Deportiva Real Cartagena - Orsomarso
23:00Leones - Valledupar
23:00Porto - Braga (S SPORT 2 HD)
23:30İngiltere Revolution - York City
23:30Orense Sporting Club - Aucas
23:30Corporación Club Deportivo Tuluá - Atletico Cali
23:30Cusco - Club Cienciano Cusco
23:30Cerro Largo - Centro Atlético Fénix
00:00Cosmopolites - Real Hope
00:00Deportivo Pereira - Club Independiente Santa
00:00Sporting San Jose - Deportivo Saprissa
00:00Puntarenas - Universidad de Kosta Rika
00:00Ciervos - Club Canoneros Marina
00:00Club Sportivo San Lorenzo - Club General Díaz
00:30Colorado Springs Switchbacks - Mexico United
00:30Cobán Imperial - Deportivo Sanarate
01:00Clube Atletico Bragantino - Ceará Sporting Club
01:00Fortaleza - Sport Club Internacional
01:00Atlas - Pachuca
01:00Branco Sport Club - Independente
01:00Associação Atlética Ponte Preta - Operario Ferroviario
01:00Manaus - Santa Cruz Futebol Clube
01:30Loudoun United - Pittsburgh Riverhounds
01:45Defensor Sporting - Deportivo Maldonado
02:00Atlanta United - Inter Miami
02:00York Red Bulls - Cincinnati
02:00North Carolina - Charlotte Independence
02:00Club Sport Emelec - Liga Deportiva Universitaria de Quito
02:00Deportivo Ocotal - Diriangén
02:00Sporting Cristal - Alianza Universidad
02:05Alianza Petrolera - Independiente Medellín
02:30Columbus Crew - Nashville
02:30United - Toronto
02:30Orlando City Soccer Club - Chicago Fire Soccer Club
02:30Louisville City - Memphis 901
02:30Club Olimpia - Sportivo Luqueno
03:00Houston Dynamo - Minnesota United
03:00Atlético Clube Goianiense - Clube Atlético Mineiro
03:00Tigres de la UANL - Querétaro
03:00Saint Louis - Sporting Kansas City
03:00Maceio - Cruzeiro Esporte Clube
03:00Cuiabá Esporte Clube - Oeste Futebol Clube
03:00Santos de Guápiles - Municipal Pérez Zeledón
04:00Grande Valley - Tulsa Roughnecks
04:00San Antonio Texas - Oklahoma City Energy
04:10Millonarios Fútbol Club - Once Caldas
04:30Real Salt Lake - Vancouver Whitecaps
04:30Paso Locomotive - Real Monarchs
05:00Club América - Guadalajara
05:00Herediano - Guadalupe
05:30Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids
05:30San Jose Earthquakes - Portland Timbers
05:30Phoenix Rising - San Diego Loyal
06:30Monaro Panthers - Canberra Olympic
07:30Wollongong Wolves - Sydney Olympic
08:00ANU - Yoogali
08:00Ipswich Knights Soccer Club - South West Queensland Thunder
08:00Sydney United - Marconi Stallions
08:45Tuggeranong United - Woden Valley
09:00Sunshine Coast - Holland Park Hawks FutbolClub
09:00Sunshine Coast Wanderers - Moreton Bay United
09:00Seoul - Daegu
09:00Gangwon - Suwon Samsung Bluewings
09:00Incheon United - Ulsan Hyundai
09:00Jeonbuk Hyundai Motors - Busan IPark
09:00Pohang Steelers - Sangju Sangmu Phoenix
09:00Seongnam Ilhwa Chunma - Gwangju
10:00Sent-George Willawong - Taringa Rovers Soccer FutbolClub
10:30Astana - Şahter Karağandı
11:00Pribram - Povltavska akademy
11:00Machida Zelvia - Omiya Ardija
11:15Slovácko - Vysocina Jihlava
11:15Bohemians 1905 - Jablonec
11:15Chlumec - Dukla Prague
11:15Hradec Kralove - Sokol Živanice
11:15Pardubice - Zbuzany 1953
11:15Uničov - Znojmo
11:30Hakoah Sydney City East - Blacktown Spartans
11:30Blau-Weiß Linz - Avusturya Lustenau
11:30Karlovy Vary - Sparta Prague
11:30Fastav Zlín - Banik Ostrava
12:00Oita Trinita - Yokohama
12:00Geestemunde - Brinkumer
12:30Viitorul Pandurii Targu - U Craiova 1948
12:45Kızıljar - Kayrat
13:00Lugo - Leganés
13:00Tokyo - Vegalta Sendai
13:00Urawa Red Diamonds - Kawasaki Frontale
13:00Isloch - Dinamo Minsk
13:00Honka - HJK
13:00Śląsk Wrocław - 1925 Kalisz
13:15Haag - Groningen
13:15Académica de Coimbra - Estoril Praia
13:30Parma - Napoli
13:30Erzurumspor - Sivasspor
13:30Thespakusatsu Gunma - Ehime
13:30Parma - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
13:30BB Erzurumspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
13:40Korona Kielce - Górnik Łęczna
14:00Nice - Paris Saint-Germain
14:00Southampton - Tottenham Hotspur
14:00Arsenal Tula - Soçi
14:00FC - CSKA Moskova
14:00Hibernian - Rangers
14:00Ingolstadt 04 - Uerdingen 05
14:00Lübeck - Todesfelde
14:00Fremad Amager - Hvidovre
14:00Avarta - Roskilde
14:00Slagelse B&I - Hillerod
14:00Thisted - B.93 Copenhagen
14:00Kaarinan Pojat - Pallo-Iirot
14:00RoPS - Hercules Oulu
14:00II - Tuusulan Palloseura
14:00Pallo-Veikot - Närpes Kraft
14:00Prespa Birlik - Eslovs
14:00Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
14:00Olimpik - Minaj
14:00Nice - PSG (beIN SPORTS HD 4)
14:00Southampton - Tottenham (S SPORT HD)
14:00Keçiörengücü - Ankaraspor (TRT Spor HD)
14:00Keçiörengücü - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:30Heidenheim - Eintracht Braunschweig
14:30Greuther Furth - Osnabruck
14:30Holstein Kiel - Paderborn 07
14:30Zulte Waregem - Club Brugge
14:30Union Furstenwalde - Optik Rathenow
14:30Hertha - 63 Luckenwalde
14:30Babelsberg 03 - Energie Cottbus
14:30Weiche Flensburg - Inter Turkspor Kiel
14:30Holbæk B&I - Oure
14:30Zulte Waregem - Club Brugge (tivibu SPOR HD)
15:00Copenhagen - Brøndby
15:00Odense Boldklub - Nordsjælland
15:00Kaysar - Ordabası
15:00Magdeburg - Hallescher
15:00Borussia Dortmund - Rot-Weiss Essen
15:00Pauli - ETSV Weiche
15:00Havelse - Oldenburg
15:00Astoria Walldorf - Stuttgarter Kickers
15:001860 München - Ingolstadt 04
15:00Buchholz 08 - Hamburg Eimsbutteler
15:00Eintracht Northeim - Schwalbe Tundern
15:00Einheit Rudolstadt - Blau-Weiss Zorbau
15:00Torgelower SV Greif - Hertha 06
15:00Greifswalder SV 04 - Victoria Seelow
15:00Stendal - Hansa Rostock
15:00Tasmania Berlin - Stern 1900
15:00Neustrelitz - Blau-Weiss 90 Berlin
15:00Koblenz - 2000 Mulheim-Karlich
15:00Eichede - Dornbreite Lübeck
15:00Slutsk - BATE Borisov
15:00Næsby - Sydvest 05
15:00Levadia Tallinn - Nomme Kalju
15:00Akatemia - Vaasan Palloseura
15:00Sollentuna - Sylvia Norrköping
15:00Räppe GOIF - Karlshamn
15:00Daugavpils - Liepāja
15:00Tukums 2000 - Jelgava
15:00Bryne - Levanger
15:30Feyenoord - Twente
15:30Willem - Heracles Almelo
15:30Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Pölten
15:30Hartberg - Wolfsberger
15:30Fotboll - Hammarby
15:30Östersunds - Djurgårdens
15:30Hemelingen - Bremerhaven
15:30Treffers - Amsterdamsche
15:30Akropolis - Halmstads
15:30Dalkurd - Brage
15:30Alta - Skeid Fotball
16:00Genoa - Krotone
16:00Metz - Stade de Reims
16:00Montpellier - Angers
16:00Strasbourg - Dijon
16:00Stade Brestois 29 - Lorient
16:00Newcastle United - Brighton & Hove Albion
16:00Kasımpaşa - Çaykur Rizespor
16:00Stoke City - Bristol City
16:00Zagłębie Lubin - Cracovia
16:00Hastedt - Schwachhausen
16:00Borgfeld - Vatan Sport Bremen
16:00Komet Arsten - Blumenthaler
16:001931 Eddersheim - Steinbach
16:00Neuhof 1910 - Türk Gücü Friedberg
16:00Ginsheim - Viktoria Griesheim
16:00Duren - Viktoria Glesch Paffendorf
16:00Hennef 05 - Blau-Weiss Friesdorf
16:00Alfter - Siegburger SV 04
16:00Mönchengladbach 1894 - Niederwenigern
16:00Kray - Sportfreunde Baumberg
16:00Meerbusch - Kleve
16:00Monheim - 03 Hilden
16:00Schwarz-Weiß Essen - Duisburg
16:00Velbert - SpVg Schonnebeck
16:00Blau-Weiss Lohne - Eintracht Celle
16:00Hagen-Uthlede - Heeslinger
16:00Gifhorn - Wolfenbuttel
16:00Arminia Hannover - Ramlingen-Ehlershausen
16:00Union Sandersdorf - Rot-Weiß Erfurt
16:00Kaiserslautern - Emmelshausen
16:00Frisia - Flensburg
16:00Kaan-Marienborn - Eintracht Rheine
16:00Gütersloh 2000 - Wattenscheid 09
16:00Holzwickeder - Sportfreunde Siegen
16:00Meinerzhagen - Haltern
16:00SpVgg Vreden 1921 - Paderborn 07
16:00Westfalia Rhynern - 09 Dortmund
16:00Sprockhövel - Hammer SpVg
16:00Ennepetal - Schermbeck
16:00Erndtebrück - Victoria Clarholz
16:00Hobro - Fredericia
16:00Salon Vilpas - Wolves
16:00ТоТе - Nummelan Palloseura
16:00Piteå - Umeå
16:00Nardo - Asker Fotball
16:00Kasımpaşa - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Genoa - Crotone (beIN SPORTS HD 3)
16:00Newcastle - Brighton (S SPORT HD)
16:00Montpellier - Angers (beIN SPORTS HD 4)
16:15SpVgg Sterkrade-Nord - Cronenberger
16:30Leipzig - Mainz 05
16:30Rubin Kazan - Spartak Moskova
16:30Slovan Liberec - Karviná
16:30Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc
16:30Habenhauser - Werder Bremen
16:30Leher Turnerschaft - Bremerhaven
16:30Pesch 1956 - 1914 Eilendorf
16:30SpVg Frechen 20 - Borussia Freialdenhoven
16:30Deutz 05 - Viktoria 08 Arnoldsweiler
16:30Bocholt - Velbert
16:30TuRU Düsseldorf - Teutonia St. Tonis
16:30Finnentrop-Bamenohl - Preussen Munster
16:30Bala Town - Cefn Druids
16:30Connah's Quay - Pen-y-Bont
16:30New Saints - Cardiff Metropolitan University
16:30Tromsdalen - Eidsvold
16:30Botoșani - Academica Clinceni
16:30İstanbulspor - Altay (TRT Spor HD)
16:30İstanbulspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Leipzig - Mainz (S SPORT 2 HD)
17:00Huesca - Cádiz
17:00Standard Liège - Kortrijk
17:00Randers - Aarhus
17:00Aberdeen - Motherwell
17:00Espanyol - Mallorca
17:00Basel - Vaduz
17:00Lausanne-Sport - Servette
17:00Gallen - Sion
17:00Holstein Kiel - Lüneburger SK Hansa
17:00Schwabmünchen - Schwaben Augsburg
17:00Slavia-Mozyr - Shakhtyor Soligorsk
17:00Avaí Futebol Clube - Sampaio Corrêa Futebol Clube
17:00Sokol Brozany - Sokol Zápy
17:00Reipas Lahti - Kultsu
17:00JIPPO - Soccer Club Kuopio Futis-98
17:00Klubi-04 - Atlantis Helsinki
17:00Oulun Luistinseura - Kemi City
17:00Ekenäs - Kajaani
17:00MYPA - Jaro
17:00Rochdale - Portsmouth
17:00Íþróttabandalag Akraness - Íþróttafélagið Grótta
17:00Rīgas Futbola skola - Ventspils
17:00Novi Pazar - Inđija
17:00FK - Javor Ivanjica
17:00Spartak Zdrepceva - Proleter Novi
17:00Domžale - Tabor Sežana
17:00Zorya Luhansk - Shakhtar Donetsk
17:00Huesca - Cadiz (spor SMART HD)
17:30Varnsdorf - Blansko
17:30Taborsko - Ústí nad Labem
17:45Ajax - Waalwijk
17:45Etar 1924 Veliko Tarnovo - Lokomotiv Plovdiv
18:00Nantes - Saint-Étienne
18:00Santa Clara - Marítimo
18:00Austria Wien - Ried
18:00Vilbel - Rot-Weiss Walldorf
18:00Nantes - St.Etienne (beIN SPORTS HD 4)
18:15Lamia - Crete
18:30Chelsea - Liverpool
18:30Göteborg - Kalmar
18:30Norrköping - Malmö
18:30Lech Poznań - Warta Poznań
18:30Viikingit - Honka
18:30Grankulla - Espoo
18:30RoPS - Kuopion Palloseura
18:30Oulu - KPV
18:30Gnistan - Musan Salama
18:30Omonia - Larnaca
18:30Chelsea - Liverpool (S SPORT HD)
18:45Batrana Doamna - Politehnica Iasi
19:00Sassuolo Calcio - Cagliari Calcio
19:00Wolfsburg - Bayer 04 Leverkusen
19:00Lokomotiv Moskova - Tambov
19:00Gaziantep - Fatih Karagümrük
19:00İstanbul Başakşehir - Galatasaray
19:00Sparta Prague - Fastav Zlín
19:00Vejle Boldklub - SønderjyskE
19:00Start - Kristiansund
19:00Rosenborg - Haugesund
19:00Sandefjord Fotball - Strømsgodset
19:00Brann - Bodø-Glimt
19:00Viking - Aalesunds
19:00Flora Tallinn - Paide Linnameeskond
19:00Cork City - Dundalk
19:00Riga - Valmieras
19:00MŠK Žilina - ŠK Slovan Bratislava
19:00Aluminij - Olimpija Ljubljana
19:00Danubio - Club Atlético Boston River
19:00M.Başakşehir - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Gaziantep FK - Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
19:00Giresunspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
19:00Giresunspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Sassuolo - Cagliari (beIN SPORTS HD 3)
19:00Wolfsburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
19:15Genk - Mechelen
19:15Albacete Balompié - Ponferradina
19:15Cartagena - Sporting de Gijón
19:30Granada - Deportivo Alavés
19:30Real Betis - Real Valladolid
19:30Enosis Neon Paralimni - APOEL
19:30Rukh Vinnyky - Kolos Kovalevka
19:30Granada - Alaves (spor SMART HD)
20:00Deportivo Toluca - Club Santos Laguna
20:00Fylkir - Fimleikafélag Hafnarfjarðar
20:00Stjarnan - Valur FutbolClub
20:00Zlatibor - Partizan Belgrade
20:00Senica - DAC 1904 Dunajská Streda
20:05Varaždin - Osijek
20:30Moreirense - Farense
20:30CSKA Sofia - Ludogorets 1945
20:30Anorthosis Famagusta - Apollon Limassol
20:30Volos - Aris
21:00Leicester City - Burnley
21:00Westerlo - KMSK Deinze
21:00N.E.C. - Almere City
21:00Leicester - Burnley (S SPORT HD)
21:15Progreso - Montevideo Wanderers
21:30Las Palmas - Fuenlabrada
21:30Grenland - Stabæk Fotball
21:30Universidad Católica del Ecuador - Técnico Universitario
21:30Steaua București - Argesul Pitesti
21:30Mura 05 - Gorica
21:45Juventus - Sampdoria
21:45Royal Antwerp - Eupen
21:45Juventus - Sampdoria (beIN SPORTS HD 4)
22:00Olympique de Marseille - Lille
22:00Real Sociedad - Real Madrid
22:00Coritiba Foot Ball Club - Vasco da Gama
22:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Sociedade Esportiva Palmeiras
22:00Fortaleza Zipaquira - Llaneros Fútbol Club
22:00Crvena Zvezda - Voždovac
22:00Real Sociedad - Real Madrid (spor SMART HD)
22:00Marsilya - Lille (beIN SPORTS HD 3)
22:15Breiðablik - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
22:15Knattspyrnufélagið Víkingur - Kópavogur
23:00Tondela - Ave
23:15Deportivo Pasto - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
23:30Boca Juniors De Cali - Tigres Futbol Club
23:30Cerro - Rentistas
23:45Guayaquil City - Club Deportivo El Nacional
00:00Limón - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
00:00Club Guaraní - Guairena
00:15Botafogo de Futebol e Regatas - Santos
01:30América de Cali - Atlético Bucaramanga
01:45Club Atlético Torque - River Plate Montevideo
02:00Montreal Impact - Philadelphia Union
02:00Delfin - Mushuc Runa Sporting Club
02:30Sport Club do Recife - Fluminense FutbolClub
02:30Club Libertad - Cerro Porteño
03:00Atlético San Luis - Monterrey
03:00San Carlos - Cartaginés
03:45Junior de Barranquilla - Rionegro Aguilas
05:00Club Tijuana - Juarez
05:00Tapatio - Alebrijes de Oaxaca
10:30Guangzhou Evergrande - Henan Jianye
13:00Shenzhen - Shandong Luneng Taishan
14:35Shanghai Shenhua - Jiangsu Sainty
15:00Guangzhou R&F - Dalian
18:00Åsane Fotball - Oygarden
18:00Grorud - Ranheim Fotball
18:00KFUM - Strømmen
18:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Petrolul Ploiești
18:30Mačva Šabac - Backa Topola
19:00Dynamo Moskova - Akhmat
19:00Mladá Boleslav - Jablonec
19:00Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
19:00Ashdod - Maccabi Petah Tikva
19:00Doxa Katokopias - Salamis Famagusta
19:00HamKam - Jerv
19:00Lillestrøm - Toppfotball
19:00Sogndal Fotball - Stjørdals-Blink
19:00Samsunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Kuwait - Al-Arabi SC Kuwait
19:45Alkmaar - Graafschap
20:00Aston Villa - Sheffield United
20:00Fenerbahçe - Hatayspor
20:00Fodbold - Horsens
20:00Elfsborg - Häcken
20:00Sirius Fotboll - Falkenbergs
20:00Mjällby - Örebro
20:00Varbergs BoIS - Helsingborgs
20:00Waldhof Mannheim - Viktoria Köln
20:00Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda Tel Aviv
20:00Eskilstuna - Ljungskile
20:00GAIS - Vasteras
20:00Umeå - Degerfors
20:00Fenerbahçe - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Arda Kardzhali - Slavia Sofia
21:00Shamrock Rovers - Waterford
21:00Beitar Jerusalem - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
21:00Sandnes - Tromsø
21:00Gaz Metan Mediaș - Dinamo București
21:30Bochum - Pauli
21:45Milan - Bologna 1909
21:45Portimonense - Paços de Ferreira
21:45Cercle Brugge - Sint-Truidense
21:45Auxerre - Troyes
21:45Stade Lavallois - Annecy
21:45Auxerre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
21:45Milan - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
22:00Utrecht - Breda
22:15Wolverhampton - Manchester City
22:15Wolves - Manchester City (S SPORT HD)
02:00Botafogo FC Ribeirao Preto - Grêmio Esportivo Brasil
02:00Club Nacional Asuncion - River Plate Asuncion
03:40Deportes Quindío - Real Santander
05:00Club León - Club Universidad Nacional
10:30Beijing Guoan - Qingdao Hainiu
13:00Tianjin Teda - Hebei China Fortune
14:35Chongqing Lifan - Wuhan Zall
15:00Shijiazhuang Ever Bright - Shanghai Dongya
19:00Universitatea Cluj - Unirea Slobozia
19:45Excelsior - Telstar
20:00Norrby - Sundsvall
22:00Krasnodar - PAOK
22:00Maccabi Tel Aviv - Bull Salzburg
22:00Slavia Prague - Midtjylland
22:00Den Bosch - Maastricht
03:40Cúcuta Deportivo - Deportivo Cali
20:00Galatasaray - Hajduk Split (spor SMART HD)
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HABER HD)
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HD 1)
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Karagümrük - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
21:30Hertha Berlin - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
13:30Kayserispor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:30Brighton - Manchester Utd (S SPORT HD)
16:00Göztepe - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
16:00Hatayspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
19:00Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Bursaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (TRT Spor HD)
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Schalke 04 - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
19:30WBA - Chelsea (S SPORT HD)
13:30Ç.Rizespor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Sheffield Utd - Leeds United (S SPORT HD)
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Konyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
16:00Sivasspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
16:00Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
16:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
19:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Freiburg - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
19:00Boluspor - Altınordu (TRT Spor HD)
19:00Boluspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Fulham - Aston Villa (S SPORT HD)
20:00Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
22:15Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Gaziantep FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Altay (TRT Spor HD)
14:00Keçiörengücü - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00BB Erzurumspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
16:00M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
16:30Giresunspor - Boluspor (TRT Spor HD)
16:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Altınordu - Ankaraspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Alanyaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Alanyaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Samsunspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:30Samsunspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
08:00Nikita Nefedov - Mikhail MullabaevCanlı
07:12Maxim Dmitriev - Alexey KremnevCanlı
07:05Dmitriy Zaharkin - Yuri KrutovCanlı
07:00Alexandr Burchak - Oleg VlasiukCanlı
07:00Ivan Fedotov - Andrey SvecovCanlı
06:45Denis Sokolchuk - Stepan GuryanovCanlı
08:00Edward Riman - Semen Sharlay
09:00Artem Avsievich - Roman Gumenyuk
09:15Alina Konchakova - Angelina Paskhalidi
10:00Hanna Sokal - Daria Shauga
10:00Alex Marti Pujolras - Duje Ajdukovic
10:00Vitaliy Sachko - Franco Agamenone
10:00Ryan Peniston - Carlos Gimeno Valero
10:00Caroline Romeo - Yekaterina Valeryevna Makarova
11:00Dragos Nicolae Madaras - Mathieu Perchicot
11:00Ergi Kirkin - David Poljak
11:00Evgeny Rudnovsky - Elizaveta Artemenko
11:00Miriam Kolodziejova - Gabriela Talaba
11:00Gonzalo Lama - Holger Vitus Nodskov Rune
11:00Jesper De Jong - Jelle Sels
11:30Gilles Simon - Mats Rosenkranz
11:30Milan Welte - Jiri Vesely
11:30Yoshihito Nishioka - Marvin Moeller
11:30Alexander Kotzen - David Pichler
11:30Benedikt Henning - Alexander Shevchenko
11:30Anna Kubareva - Yuliya Hatouka
11:30Shalimar Talbi - Lian Tran
11:30Sebastian Baez - Jonas Forejtek
11:30Christian Lindell - Jiri Lehecka
12:00Carlos Taberner - Jaume Antoni Munar Clar
12:00Pablo Andujar - Mathias Bourgue
12:00Gennady Urbanovich - Vladimir Filippovich
12:00Njiric/Radanovich - Grammatikopoulou/Sanchez
12:30Benjamin Lock - Vlad Andrei Dumitru
12:30Filip Cristian Jianu - Elmar Ejupovic
12:30Raluca Georgiana Serban - Qinwen Zheng
12:30Zahraj/Oberleitner - Wenger/Paul
12:30Laura Pigossi - Yvonne Cavalle-Reimers
12:30Matilda Mutavdzic - Victoria Jimenez Kasintseva
13:00Matteo Berrettini - Casper Ruud
13:00Simona Halep - Yulia Putintseva
13:00Kevin Krawietz - Pablo Cuevas
13:00Radu Albot - Juan Ignacio Londero
13:00Tennys Sandgren - Mikael Ymer
13:00Marta Laska - Julia Rusakovich
13:00Barbu/Palosi - Dembek/Sachko
13:00Baez/Cachin - Zielinski/Miedler
13:00Fanselow/Steiner - Nava/Nava
13:00Olaru/Friedsam - Aoyama/Shibahara
13:30Gatica/Pereira - Parres Azcoitia/Jorge
13:30Andreea Amalia Rosca - Tereza Mrdeza
14:00Alexandar Lazarov - Mircea-Alexandru Jecan
14:00Vladyslav Orlov - Toledo Bague
14:00Ekaterina Pavlenko - Iuliia Nikitina
14:00Zhan Skindzer - Daniil Ichshenko
14:00Detiuc/Markova - Kolodziejova/Maleckova
14:00Arina Gabriela Vasilescu - Manon Arcangioli
14:30Granollers/Ceballos - Venus/Peers
14:30João Sousa - Tommy Paul
14:30Kubka/Strakhova - Christie/Şalimova
15:00Victoria Azarenka - Garbine Muguruza
15:00Sara Sorribes Tormo - Viktoriya Tomova
15:30Novak Djokovic - Dominik Koepfer
15:30Alexandra Cadantu - Lara Salden
15:30Gram/Semenistaja - Kubareva/Hatouka
15:30Pichler/Erler - Monzon/Tenti
15:30Johan Sebastien Tatlot - Daniel Cukierman
15:30Konjuh - Kamilla Rakhimova
16:00Lammons/Huey - Matos/Menezes
16:00Alexander Bublik - Mats Moraing
16:00Alexander Golinko - Roman Gumenyuk
16:00Caroline Romeo - Ganna Poznikhirenko
16:00Yekaterina Valeryevna Makarova - Oleksandra Oliynykova
16:00Hsieh/Strycova - Carter/Stefani
16:30Elina Svitolina - Marketa Vondrousova
16:30Vlad Andrei Dancu - Carlos Gomez-Herrera
16:30Matteo Martineau - Miljan Zekic
16:30Varvara Gracheva - Irina Maria Bara
17:00Anton Bondarik - Daniil Budov
17:00Yannick Mertens - Igor Sijsling
17:30Martin/Chardy - Melzer/Roger-Vasselin
17:30Lisa Pigato - Sina Herrmann
18:00Edward Riman - Vladislav Strugach
18:00Kania/Piter - Wachaczyk/Murray Sharan
19:00Grigor Dimitrov - Denis Shapovalov
19:00Hursan - Vladislav Kebets
20:00Karolina Pliskova - Elise Mertens
20:00Piotr Paliukhovich - Anastasiya Abramovich
21:00Mark Pashukevich - Yuriy Maksimenko
21:30Rafael Nadal - Diego Sebastian Schwartzman
22:00Ekaterina Pavlenko - Ilona Kremen
23:00Elena Bairasheuskaya - Kseniya Savenkava
23:59Gennady Urbanovich - Timofey Basalygo
01:00Hursan - Vladislav Strugach
02:00Nikita Starkou - Vladimir Filippovich
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
04:00Daniil Budov - Mikhail Malakhovich
05:00Yuriy Maksimenko - Mark Pashukevich
kaçak bahiskaçak bahiskaçak bahismaç izle

canlı maç izle

maç yayınları

lig tv izle

canlı maç yayınları

Online olarak canlı maç yayınlarını izlemek isterseniz, sizler de kişisel çözümlerimizi kullanabilirsiniz. Detaylar, fırsatlar ve yenilikçi seçeneklere dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü çözümü, estetik fırsatları ve kaçırılmayacak seçenekleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yenilikler, kişisel seçenekler ve profesyonel çalışmalar için daha fazla zaman kaybetmeyin ve bizleri takip etmeye devam edin. Her türlü fırsatı, yeniliği ve keyifli maç yayını sitemiz üzerinden en uygun ödeme seçenekleri ile takip edebilirsiniz. Ayrıntılar, fırsatlar ve kişisel hizmetlere yönelik aklınıza gelen her türlü çözümü sizlere sunmaya tüm hızımızla devam edeceğimizi söylemek istiyoruz. Bu sayede daha verimli, daha kişisel ve daha estetik fırsatları da ön plana çıkarabileceğiz. Yenilikler, kişisel etkinlikler, özverili çözümler ve en uygun şekillerde  maç izleme çalışmaları için daha fazla zaman kaybetmeden sitemizi kullanabilirsiniz. Biz sizin için en kaliteli çalışmaları ön plana sunmaya devam edeceğiz. Şimdiden teşekkür ediyoruz sitemizi takip ettiğiniz için. Ayrıca sadece bununla kalmayıp justin tv izle gibi seçeneklerinde yer aldığı tüm sorunları gidermeniz konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.Gibi soruların cevabını bu şekilde vererek, akıllarda yer alan soru işaretlerine dair bir cevap sunmuş olduk. Hemen hemen her türlü fırsatı, yeniliği ve kişisel seçeneği ortaya çıkarmamız için yapmanız gereken detaylar oldukça uygun şekillerde sizlere ulaşacak diyebiliriz. Zaman içerisinde büyük bir etki ile yoğunluk sağlayan sitemiz, artık daha da keyifli bir halde hizmetini tüm hızı ile sürdürmeye devam ediyor.

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda siz değerli takipçilerimiz için Vegol TV nedir? Nasıl izlenir?Sorularına cevap sunacağız. Aslında genel olarak dijital medya üzerinde ön plana çıkarılan çalışmalara baktığımız zaman, daha çok bireylerin ihtiyaçlarına çözüm üreten projelerin yer aldığını görebiliriz. Bu görüntü ile hem detaylı, hem de estetik bir fırsatı kullanabilir ve bu bağlamda daha verimli seçenekleri ön plana çıkarabiliriz. İhtiyaçlar dahilinde verimli, estetik ve yenilikçi çalışma seçenekleri söz konusu iken, daha rahat ve estetik yenilikleri kullanmamız bizler adına oldukça keyifli bir seçenek sağlayacaktır. Detaylar, fırsatlar, kaçırılmayacak seçenekler için Vegol TV sitesini inceleyebilirsiniz. Bizzat online olarak çözüm üreten sitemiz, kaçırılmayacak maç yayınlarını sizlere daha net bir şekilde sunuyor. Özverili çözümler ve yenilikçi seçenekler için daha fazla zaman kaybetmeyin ve kişisel fırsatlarımızı da kullanmaya başlayın. Yenilikler, estetik çözümler ve bireysel fırsatlara dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü seçenek için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Vegol TV Canlı Maç izlesitemizde maç yayınları canlı olarak izleyebilirsiniz. Lig tv izle hariç diğer tüm yayınlar bedava olarak izlenebilinir. Smartspor izle veya diğer platformlar dahil, yerli maç yayınları da Vegol TV canlı maç yayınları sayfamızda olacaktır. Sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek yayınları sürekli takip edebilirsiniz.