logo
beIN CONNECT HD
Paylaş:
Canlı Maç İzleme keyfi Vegol TV'de
23:08Lakers - SunsCanlı
23:05Asian Tigers - American EaglesCanlı
23:00Cavs - HornetsCanlı
21:30FIATC Joventut Badalona - Unicaja MálagaCanlı
21:30Iberostar Tenerife Canarias - Basket Zaragoza 2002Canlı
01:15Olvivol Mundial - Atletico Cordon
01:15Union Atletica - Colon
08:50Dinamo-pro - SKIF-pro
09:20Spartak-pro - Lokomotiv-pro
10:00Busan KT Sonicboom - Goyang Orions
12:00Anyang - Ulsan Mobis Phoebus
16:30GasTerra Flames - Dnipro
16:30Neptūnas - London Lions
18:30Prienai - Rytas Vilnius
19:25Clippers - Spurs
19:30Ironi Nes-Ziona - Hapoel Eilat
19:30Maccabi Haifa - Ironi Nahariya
19:55Spurs - Rockets
20:25Rockets - Clippers
20:30Bizoni - Leningrad
20:30Tsmoki-Minsk - Balkan Botevgrad
20:30Keravnos - Iraklis
21:00Blois Basket 41 - Bordeaux
21:00Evreux Basket - Orléans Loiret Basket
21:00Orchies - Souffelweyersheim
21:00Élan Chalon - Ouest Provence Basket
21:00Kaysersberg Ammerschwihr - Champagne Chalons-Reims Basket
21:00Paris - Saint Quentin
21:00Toulouse - Hermine Nantes Atlantique
21:00Union Basket Chartres Metropole - ESSM Le Portel Cote d'Opale
21:00Metropole - Élan Béarnais Pau-Lacq-Orthez
21:30Leningrad - Chameleon
22:30Bizoni - Chameleon
02:00Correcaminos UAT Victoria - Mineros de Zacatecas
03:00Aguacateros De Michoacan - Soles De Mexicali
03:00Dorados de Chihuahua - Plateros de Fresnillo
04:00Denver Nuggets - Los Angeles Lakers
04:00Lenadores de Durango - Fuerza Regia
04:00Libertadores De Queretaro - Astros de Jalisco
04:00Denver Nuggets - LA Lakers (S SPORT HD)
05:15Abejas de Guanajuato - Panteras de Aguascalientes
16:30Astana - CSKA Moskova
18:00Bizoni - Drakonu
19:00Chameleon - Leningrad
19:00Nizhny Novgorod - Khimki
20:00Bizoni - Chameleon
20:00Zenit Saint-Petersburg - Basket Zielona Góra
20:00Valencia - MoraBanc Andorra
20:00Legia Warszawa - Polski Cukier SIDEn Toruń
21:00Leningrad - Drakonu
22:00Bizoni - Leningrad
22:45Bilbao Basket - Iberostar Tenerife Canarias
03:30Miami Heat - Boston Celtics
03:30Miami Heat - Boston Celtics (S SPORT HD)
18:35Astoria Bydgoszcz - Dąbrowa Górnicza
20:30Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
21:00Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański
04:00Denver Nuggets - LA Lakers (S SPORT HD)
03:30Boston Celtics - Miami Heat (S SPORT HD)
13:00Fenerbahçe Beko - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Bursaspor - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
17:30Galatasaray - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
13:00Afyon Bld. - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Bahçeşehir Klj - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Büyükçekmece - Petkimspor (tivibu SPOR HD)
20:00Pınar Karşıyaka - Fethiye Bld. (tivibu SPOR 3 HD)
20:00Bursaspor - Energia Trento (tivibu SPOR HD)
19:00Nymburk - AEK Athens (tivibu SPOR HD)
19:00Hapoel Jerusalem - SP Burgos (tivibu SPOR HD)
19:00Bahçeşehir Klj - JL Bourg (tivibu SPOR HD)
13:00OGM Orman - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
15:15Fethiye Bld. - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
17:30Darüşşafaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
20:00Tofaş - Büyükçekmece (tivibu SPOR HD)
13:00Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
15:15Petkimspor - Afyon Bld. (tivibu SPOR HD)
17:30Anadolu Efes - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
20:00Beşiktaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR HD)
19:00Unics Kazan - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:15Knattspyrnufélagið Fram - Knattspyrnudeild UMFGCanlı
22:15Ungmennafélagið Afturelding - Ungmennafélagið VíkingurCanlı
22:15Valletta - BirkirkaraCanlı
22:15Wolverhampton - Manchester City (S SPORT HD)Canlı
22:00Wolverhampton - Manchester CityCanlı
21:45Stade Lavallois - AnnecyCanlı
21:45Hashtag United - Soham Town RangersCanlı
21:45Cobh Ramblers - Bray WanderersCanlı
21:45Auxerre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)Canlı
21:45Milan - Bologna (beIN SPORTS HD 3)Canlı
21:30Milan - Bologna 1909Canlı
21:30Portimonense - Paços de FerreiraCanlı
21:30Auxerre - TroyesCanlı
21:30Bochum - PauliCanlı
23:30Rabat - Safi
23:30Alianza Lima - Universidad César Vallejo Club de Fútbol
00:00Michigan Stars - Detroit City
02:00Botafogo FC Ribeirao Preto - Grêmio Esportivo Brasil
02:00Vila Nova - Imperatriz
02:00America de Quito - Chacaritas
02:00Club Nacional Asuncion - River Plate Asuncion
03:00Oakland Roots - Amsterdam
03:40Deportes Quindío - Real Santander
04:00Club Sport Uruguay de Coronado - Aserrí
05:00Club León - Club Universidad Nacional
07:00Vanraure Hachinohe - Fujieda MYFC
08:00Fukushima United - Imabari
08:00Gainare Tottori - Sagamihara
08:00Atırau - Kayrat Akademia
09:00Blaublitz Akita - Kagoshima United
10:30Beijing Guoan - Qingdao Hainiu
10:30Coastal Spirit - Cashmere Technical
11:00Athletic 220 - Deren
12:00Nagano Parceiro - Kamatamare Sanuki
12:00Roasso Kumamoto - Yokohama Sports and Culture Club
12:30Tobol Kostanay - Okjetpes
12:30Kataller Toyama - Gifu
13:00Tianjin Teda - Hebei China Fortune
14:00Khangarid Klub - Falcons
14:35Chongqing Lifan - Wuhan Zall
15:00Shijiazhuang Ever Bright - Shanghai Dongya
15:30Südtirol - Latte Dolce
16:00Dinamo-Auto Tiraspol - Petrocub
16:00Bunyodkor - AGMK
16:30Ararat Yerevan - Ararat - Ermenistan
16:30Qair Semad - Al-Hammam
16:30Al-Nasr Kahire - Marekh Port Said
16:30Daklyeh - Suez Montakhab
16:30Mansoura - Pharco
16:30Gomhoreyet Shebeen - Nojom Al Mostabel
16:30Petrojet - Tersana
16:30Dacia Unirea Brăila - Viitorul Ianca
16:30Zarnesti - Brașov
16:30Crisul Chisineu-Cris - Soimii Lipova
16:30Marmaţia Sighetu Marmaţiei - Simleu Silvaniei
16:30Sporting Roşiorii - Alexandria
16:30Tunari - Afumaţi
16:30Sanmartin - Luceafărul Oradea
16:30Oțelul Galați - Focsani
16:30Unirea - Gloria
16:30Ghiroda - Hunedoara
16:30Industria Galda - Unirea Alba Iulia
16:30Bacău - Ceahlăul Piatra Neamț
16:30Unirea Bascov - Vedita Colonesti
16:30Viitorul Daesti - Flacara Horezu
17:00Kızılkum Zarafşon - Mash’al Mubarek
17:30Chrudim - Vysočina Jihlava
17:30Crikvenica - Novigrad
18:00Futura - TiPS
18:00SIF - KaIK
18:00Al-Sareeh - Al-Salt
18:15Juventud de Las Piedras - Club Atletico Atenas
18:30Fussach - Lauterach
18:30Urartu - Noah Yerevan
18:30Jyväskylä - Vaajakoski
19:00Pyramids - Horoya
19:00Hapoel Petah Tikva - Maccabi Ahi Nazareth
19:00Universidad San Martín - Universidad Técnica de Cajamarca
19:00Universitatea Cluj - Unirea Slobozia
19:15Íþróttafélag Reykjavíkur - Haukar
19:30JAHE - Garde Nationale
19:45Excelsior - Telstar
20:00Leyton Orient - Tottenham Hotspur
20:00Union Weisskirchen - Wallern
20:00Union Gurten - Kalsdorf
20:00Lommel United - K. Sint-Truidense
20:00Norrby - Sundsvall
20:00Feirense - Casa Pia
20:00Vizela - Covilhã
20:00ŠKF Sereď - AS Trenčín
20:30Weiz - Koma Elektra
20:30Pinkafeld - Sauerbrunn
20:30Club Atlético Villa Teresa - Central Español
21:00Newport County - Watford
21:00West Bromwich Albion - Brentford
21:00Cercle Brugge - Royal Antwerp
21:00CFRJ Marica - Duque de Caxias Futebol Clube
21:00Sao Bento - São Bernardo Futebol Clube
21:0007 Vestur - Argja Boltfelag
21:00B68 Toftir - Runavik
21:00Zamalek - Tanta
21:15Carlos Mannucci - Club Universitario de Deportes
21:30Hartley Wintney - Erith & Belvedere
21:30Ternana Calcio - AlbinoLeffe
21:30West Ham United - Hull City
21:45Mansfield - Gainsborough Trinity
21:45Barwell - Bedworth United
21:45Bedfont Sports - Lewes
21:45Bowers & Pitsea - Hornchurch
21:45Bury Town - Brightlingsea Regent
21:45Buxton - Belper Town
21:45Cambridge City - Stowmarket Town
21:45Chasetown - Basford United FutbolClub
21:45Chichester City - Cribbs
21:45City of Liverpool - Morpeth Town
21:45Coalville Town - Sheffield
21:45Coventry Sphinx - Ilkeston
21:45United of Manchester - Pontefract Collieries
21:45Frickley Athletic - Marine
21:45Grantham Town - Rushall Olympic
21:45Harlow Town - Waltham Abbey
21:45Hastings United - Chesham United
21:45Hednesford Town - Long Eaton United
21:45Leek Town - Mickleover Sports
21:45Leiston - Biggleswade Town
21:45Margate - Hayes & Yeading United
21:45Marske United - Trafford
21:45Mossley - Ramsbottom United
21:45Nuneaton Town - Loughborough Dynamo
21:45Potters Bar Town - East Thurrock United
21:45Quorn - Matlock Town
21:45Redcliffe - Workington
21:45Scarborough Athletic - Ashton United
21:45Shifnal Town - Alvechurch
21:45South Park - Bognor Regis Town
21:45Stalybridge Celtic - Bishop Auckland
21:45Stamford - Sudbury
21:45Sunderland - Prescot Cables
21:45Swindon Supermarine - Shepton Mallet
21:45Tadcaster Albion - Litherland ReMYCA
21:45Tamworth - Stourbridge
21:45Tividale - Nantwich Town
21:45Warrington Town - South Shields
21:45West Auckland Town - Runcorn Linnets
21:45Whyteleafe - Binfield
21:45Yate Town - Bristol Manor Farm
21:45Notts County - Harrogate Town
21:45Drogheda United - Shamrock Rovers
22:00Krasnodar - PAOK
22:00Maccabi Tel Aviv - Bull Salzburg
22:00Slavia Prague - Midtjylland
22:00Skelmersdale United - Bootle
22:00Renaissance Sportive de Berkane - Hassania Agadir
22:00Den Bosch - Maastricht
22:00Varzim - Arouca
22:00Krasnodar - PAOK (beIN SPORTS HD 1)
22:00Maccabi Tel Aviv - Salzburg (beIN SPORTS HD 2)
22:00Slavia Prag - Midtjylland (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:15Luton Town - Manchester United
22:15Trarza - Kaedi
22:15Cosmos Serravalle - Società Polisportiva Tre Fiori
22:45América - Rampla Juniors
23:00Barranquilla - Bogotá
23:00Atletico Grau - Club Centro Deportivo Municipal
23:00Barnechea - Melipilla
23:30Academia Deportiva Cantolao - Sport Huancayo
01:00Maceio - Esporte Clube Juventude
01:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Tepatitlan de Morelos
01:15Barcelona Sporting Club - Flamengo Regatas
01:15Club Atlético Tigre - Club Bolívar
01:15Estudiantes de Mérida - Club Nacional Montevideo
01:15Barcelona SC - Flamengo (S SPORT HD)
02:00Operario Ferroviario - Cuiabá Esporte Clube
03:30Junior de Barranquilla - Independiente del Valle
03:30América Futebol Clube Minas Gerais - Associação Atlética Ponte Preta
03:40Cúcuta Deportivo - Deportivo Cali
12:00Kaspiy - Taraz
12:30Consadole Sapporo - Kashiwa Reysol
12:30Kyoto Sanga - Tochigi
13:00Tokyo - Cerezo Osaka
13:00Gamba Osaka - Nagoya Grampus
13:00Kashima Antlers - Shonan Bellmare
13:00Kawasaki Frontale - Yokohama
13:00Oita Trinita - Sanfrecce Hiroshima
13:00Vissel Kobe - Sagan Tosu
13:00Avispa Fukuoka - Thespakusatsu Gunma
13:00Ehime - Albirex Niigata
13:00Machida Zelvia - V-Varen Nagasaki
13:00Fagiano Okayama - Montedio Yamagata
13:00Giravanz Kitakyushu - Mito HollyHock
13:00United Ichihara Chiba - Renofa Yamaguchi
13:00Matsumoto Yamaga - Ryūkyū
13:00Omiya Ardija - Tokushima Vortis
13:00Zweigen Kanazawa - Tokyo Verdy
13:30Shimizu S-Pulse - Urawa Red Diamonds
13:30Yokohama F. Marinos - Vegalta Sendai
13:30Júbilo Iwata - Ventforet Kofu
15:001 FC Cologne - Fortuna Düsseldorf
15:30Krasnodar - Orenburg
16:00Freiburg - Frankfurt
16:00Smolevichi - Minsk
16:30Piacenza Calcio 1919 - Teramo
16:30MŠK Žilina - Slavoj Trebišov
17:00Carpi 1909 - Casarano Calcio
17:00Salyut Belgorod - Arsenal Tula
17:30Volgar Astrakhan - İrtiş Omsk
17:30Chemie Leipzig - Carl Zeiss Jena
17:30Lichtenberg 47 - Auerbach
17:30Fotbal Třinec - Graffin Vlašim
17:30Novara Calcio - Gelbison Cilento
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Tekstilshchik Ivanovo
18:00Krylia Sovetov - Dynamo Bryansk
18:00Heider - Phonix Lubeck
18:00Hannover - Hannover 96
18:00Lüneburger SK Hansa - Pauli
18:00Atlas Delmenhorst - Havelse
18:00Oldenburg - Jeddeloh
18:00Catanzaro 1929 - Virtus Francavilla
18:00Città di Pontedera - Atletico Arezzo
18:30Shinnik Yaroslavl - Chertanovo Moskova
18:30Haka - RoPS
18:30Inter Turku - Honka
18:30Mariehamn - Ilves
18:30Kuopion Palloseura - HIFK
18:30Seinajoen Jalkapallokerho - Lahti
19:00Apollon Limassol - Lech Poznań
19:00Alania Vladikavkaz - Spartak Moskova
19:00Fakel Voronezh - Tom Tomsk
19:00Veles Moskova - SKA-Khabarovsk
19:00Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond
19:00Tammeka Tartu - Nomme Kalju
19:00Renate - Avellino 1912
19:00Juve Stabia - Tritium Calcio 1908
19:00Alianza Universidad - Cusco
19:30Torpedo Moskova - Nizhniy Novgorod
19:30Potenza - Triestina Calcio
19:30FeralpiSalò - Pineto Calcio
20:00Baltika Kaliningrad - Chaika Peschanokopskoye
20:00Altonaer FC von 1893 - Holstein Kiel
20:00Eintracht Norderstedt 03 - Hamburger
20:00Oberneuland - Wolfsburg
20:00Bischofswerdaer 08 - Hertha
20:00Chemnitzer - Berliner FC Dynamo
20:00Energie Cottbus - Union Furstenwalde
20:00Optik Rathenow - Lokomotive Leipzig
20:00Altglienicke - Babelsberg 03
20:00Meuselwitz - Viktoria 1889
20:00Calcio Padova - Breno
20:30Rot-Weiss Essen - Weiss Ahlen
20:30Wiedenbrück 2000 - Borussia Dortmund
20:30Sportfreunde Lotte - Lippstadt 08
20:30Bergisch Gladbach 09 - Schalke 04
20:30Straelen - Rot-Weiß Oberhausen
20:30Wegberg-Beeck - Rodinghausen
20:30Wuppertaler - Preussen Munster
20:3063 Luckenwalde - Berliner AK 07
20:30Tennis Borussia Berlin - Germania Halberstadt
21:00Fulham - Sheffield Wednesday
21:00Millwall - Burnley
21:00Preston North - Brighton & Hove Albion
21:00Stoke City - Gillingham
21:00Monopoli - Modena
21:00Alessandria Calcio 1912 - Sambenedettese Calcio
21:45Chelsea - Barnsley
21:45Fleetwood Town - Everton
21:45Leicester City - Arsenal
21:45Morecambe - Newcastle United
22:00Gent - Dynamo Kyiv
22:00Molde - Ferencvárosi
22:00Olympiacos - Omonia
22:00Gent - Dinamo Kiev (beIN SPORTS HD 1)
22:00Molde - Ferencvaros (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Olympiakos - Omonia (beIN SPORTS HD 2)
23:00Club Cienciano Cusco - Melgar
23:30Deportivo Llacuabamba - Sporting Cristal
00:00İngiltere Revolution - Montreal Impact
01:15Clube Atlético Paranaense - Colo-Colo
01:15Paranaense - Colo Colo (S SPORT HD)
02:00Atlanta United - Dallas
02:00York City - Toronto
02:30Chicago Fire Soccer Club - Houston Dynamo
02:30Cincinnati - Philadelphia Union
02:30Columbus Crew - Minnesota United
02:30Sporting Kansas City - Orlando City Soccer Club
03:00Inter Miami - York Red Bulls
03:30Nashville - United
03:30Sport Club Internacional - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
03:30Internacional - Gremio (S SPORT 2 HD)
04:00Colorado Rapids - San Jose Earthquakes
04:30Real Salt Lake - Los Angeles Galaxy
05:00Portland Timbers - Seattle Sounders
05:00Deportivo Saprissa - Cartaginés
05:30Los Angeles - Vancouver Whitecaps
17:00Ararat - Ermenistan - Celje
18:30Kuopion Palloseura - Sūduva Marijampolė
18:30HJK - Turun Palloseura
19:00Fehervar - Stade de Reims
19:00Viktoria Plzen - SønderjyskE
19:30Rostov - Maccabi Haifa
20:00Beşiktaş - Ave
20:00Djurgårdens - Cluj
20:00Malmö - Lokomotiva
20:00Mura 05 - Eindhoven
20:00CSKA Sofia - B36 Tórshavn
20:00R. Charleroi - Partizan Belgrade
20:00Riga - Celtic
20:00Rosenborg - Alanyaspor
20:00Willem - Rangers
20:00Rosenborg - Alanyaspor (TRT Spor HD)
20:30Steaua București - Slovan Liberec
20:30Hapoel Be'er Sheva - Motherwell
21:00APOEL - HŠK Zrinjski Mostar
21:00Copenhagen - Piast Gliwice
21:00Sarajevo - Buducnost Podgorica
21:00Shkëndija - Tottenham Hotspur
21:00Galatasaray - Hajduk Split
21:00Granada - Lokomotiv Tiflis
21:00KÍ Klaksvík - Dinamo Tbilisi
21:00Sheriff Tiraspol - Dundalk
21:00Standard Liège - Vojvodina
21:00Bristol City - Aston Villa
21:00Galatasaray - Hajduk Split (spor SMART HD)
21:15Wolfsburg - Desna Chernihiv
21:30Milan - Bodø-Glimt
21:30Basel - Anorthosis Famagusta
21:30Gallen - Athens
21:30Floriana - Flora Tallinn
21:30LASK Linz - DAC 1904 Dunajská Streda
21:45Rijeka - Kolos Kovalevka
21:45Lincoln City - Liverpool
21:45Manchester City - Bournemouth
22:00Bayern Munich - Sevilla
22:00Sporting Lisbon - Aberdeen
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HABER HD)
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HD 1)
23:30Ayacucho - Deportivo Binacional
01:00Wilstermann - Penarol (S SPORT HD)
05:00Pachuca - Deportivo Toluca
17:00Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
17:45Monza Brianza 1912 - SPAL
18:00Voluntari - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
18:15Wigry Suwałki - Śląsk Wrocław
18:40Jastrzębie - Widzew Łódź
18:45Botev Vratsa - Montana
19:00Dynamo Ceske Budejovice - Bohemians 1905 Prag
19:00Wisła Płock - Warta Poznań
19:00Karmiotissa Polemidion - Enosis Neon Paralimni
19:00Nieciecza - Arka Gdynia
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Erzgebirge - Greuther Furth
19:30Osnabruck - Hannover 96
19:30Osnabruck - Hannover 96 (S SPORT 2 HD)
20:00Fatih Karagümrük - İstanbul Başakşehir
20:00Esbjerg - Helsingør
20:00Hvidovre - Hobro
20:00Vendsyssel - Kolding
20:00Tychy - CWKS Resovia Rzeszów
20:00Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
20:00Karagümrük - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
20:30Motor Lublin - Garbarnia Kraków
20:45Odra Opole - Belchatow
20:45Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
21:00Twente - Groningen
21:00CSKA Sofia 1948 - Etar 1924 Veliko Tarnovo
21:00Puskás Akadémia - Mezőkövesd-Zsóry
21:00Argesul Pitesti - Universitatea Craiova
21:30Hertha - Eintracht Frankfurt
21:30Górnik Zabrze - Wisła Kraków
21:30Midleton - Marys
21:30Rockmount - Avondale United
21:30Hertha Berlin - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
21:45Kortrijk - Royal Antwerp
21:45Huddersfield Town - Nottingham Forest
21:45Bohemian - Derry City
22:00Lille - Nantes
22:00Eibar - Athletic Bilbao
22:00Lille - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
22:00Eibar - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
22:30Braga - Santa Clara
13:30Kayserispor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Alaves - Getafe (spor SMART HD)
14:00F. Düsseldorf - Wurzburger Kickers (S SPORT 2 HD)
14:30Brighton - Manchester Utd (S SPORT HD)
16:00Göztepe - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
16:00Hatayspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
16:30Augsburg - B.Dortmund (A Spor HD)
16:30Leverkusen - Leipzig (S SPORT 2 HD)
17:00Crystal Palace - Everton (S SPORT HD)
17:00Valencia - Huesca (spor SMART HD)
18:00St.Etienne - Rennes (beIN SPORTS HD 3)
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Bursaspor - Giresunspor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Elche - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:30WBA - Chelsea (S SPORT HD)
19:30Schalke 04 - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
19:45Fortuna Sittard - AZ Alkmaar (tivibu SPOR 2 HD)
21:45Gent - Leuven (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Marsilya - Metz (beIN SPORTS HD 3)
22:00Ajax - Vitesse (tivibu SPOR 3 HD)
22:00Burnley - Southampton (S SPORT HD)
22:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
23:00Boavista - Porto (S SPORT 2 HD)
13:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
13:15Feyenoord - ADO Den Haag (tivibu SPOR 3 HD)
13:30Ç.Rizespor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS HD 3)
14:00Sheffield Utd - Leeds United (S SPORT HD)
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:30Standard Liege - Zulte Waregem (tivibu SPOR HD)
15:30Heracles - PSV (tivibu SPOR 3 HD)
16:00Sivasspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
16:00Konyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
16:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 3)
16:00JDA Dijon - Montpellier (beIN SPORTS HD 4)
16:00Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
16:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Atletico Madrid - Granada (spor SMART HD)
18:00Lorient - Lyon (beIN SPORTS HD 3)
18:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
19:00Altay - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:00Freiburg - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
19:15Club Brugge - Cercle Brugge (tivibu SPOR 2 HD)
19:30Valladolid - Celta Vigo (spor SMART HD)
21:00West Ham - Wolves (S SPORT HD)
22:00Reims - PSG (beIN SPORTS HD 3)
22:00Barcelona - Villarreal (spor SMART HD)
19:00Boluspor - Altınordu (TRT Spor HD)
19:00Boluspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Fulham - Aston Villa (S SPORT HD)
20:00Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
22:00Cadiz - Sevilla (spor SMART HD)
22:15Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Gaziantep FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
22:00PSG - Angers (beIN SPORTS HD 3)
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Altay (TRT Spor HD)
14:00Keçiörengücü - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (TRT Avaz HD)
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00BB Erzurumspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
16:00M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
16:30Giresunspor - Boluspor (TRT Spor HD)
16:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Lens - St.Etienne (beIN SPORTS HD 3)
19:00Altınordu - Ankaraspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
22:00Nice - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Montpellier - Nimes (beIN SPORTS HD 3)
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Strasbourg - Lille (beIN SPORTS HD 4)
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
16:00Alanyaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Brest - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Samsunspor - Akhisarspor (TRT Avaz HD)
16:30Samsunspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Rennes - Reims (beIN SPORTS HD 3)
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
22:00Lyon - Marsilya (beIN SPORTS HD 3)
23:00Kseniya Savenkava - Elizaveta ArtemenkoCanlı
22:48Boris Boronin - Vitaly BainevCanlı
22:01Mikhail Malakhovich - Daniil BudovCanlı
20:30Nikolay Shirokov - Sviatoslav LutkovskiiCanlı
23:59Piotr Paliukhovich - Anastasiya Abramovich
01:00Timofey Basalygo - Vladimir Filippovich
02:00Zhan Skindzer - Gleb Baklanov
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
04:00Vladislav Strugach - Mark Pashukevich
04:50Ivan Abramov - Dmitry Orlov
06:00Ruslan Lavrentiev - Konstantin Tsvetkov
06:15Dmitry Orlov - Renat Sakhabutdinov
07:30Diana Starovoitova - Denis Davydov
07:50Renat Sakhabutdinov - Ivan Abramov
09:00Vadim Raitsov - Gest
09:00Dayne Kelly - Soon-Woo Kwon
09:20Roman Loskutov - Daniil Zakharov
10:00Tommy Paul - Andrey Rublev
10:00Ekaterina Alexandrova - Katerina Siniakova
11:00Nishikori - Christian Garin
11:00Philipp Kohlschreiber - Fabio Fognini
11:00Belen Teichmann - Anastasia Pavlyuchenkova
11:00Andrew Harris - Constant Lestienne
11:00Blaz Kavcic - Andrey Kuznetsov
11:00Joao Lucas Magalhaes Hueb de Menezes - Mohamed Safwat
11:00Manuel Guinard - Purcell
11:00Marco Cecchinato - Ernests Gulbis
11:00Matteo Viola - Jurij Rodionov
11:00Renzo Olivo - Federico Gaio
11:00Roberto Cid Subervi - Henri Laaksonen
11:00Roman Safiullin - Bradley Klahn
11:00Stefano Napolitano - Carlos Taberner
11:00Taro Daniel - Mathias Bourgue
11:00Viktor Troicki - Frederico Ferreira Silva
11:00Filippo Baldi - Bjorn Fratangelo
11:00Riccardo Bonadio - Giulio Zeppieri
11:00Oriol Roca Batalla - Roberto Ortega-Olmedo
11:00Sasi Kumar Mukund - Juan Manuel Cerundolo
11:00Shuichi Sekiguchi - Dragos Dima
11:00Daniel Paty - Matic Spec
11:00Johan Nikles - Mathias Zukas
11:00Martin Cuevas - Ryan Nijboer
11:00Pawel Cias - Dominik Recek
11:00Piotr Matuszewski - Francisco Comesana
11:00Constantin Bittoun Kouzmine - Simon Carr
11:00Fermin Tenti - Jean Thirouin
11:00Ignacio Monzon - Alexander Kotzen
11:00Laurynas Grigelis - Kirill Kivattsev
11:00Caroline Vernet - Polina Gubina
11:00Daria Lopatetskaya - Suzan Lamens
11:00Katie Volynets - Nika Radisic
11:00Nina Potocnik - Tayisiya Morderger
11:00Qinwen Zheng - Polina Leykina
11:00Kato/Santamaria - Carter/Stefani
11:00Aoyama/Shibahara - Alexandrova/Kalashnikova
11:05Alexander Ritschard - Dayne Kelly
11:30Roberto Bautista-Agut - Nikoloz Basilashvili
12:00Mario Vilella Martinez - Daniel Elahi Galan Riveros
12:30Dominik Koepfer - Yoshihito Nishioka
12:30Magda Linette - Elina Svitolina
12:30Aslan Karatsev - Arthur Cazaux
12:30Baptiste Crepatte - Hyeon Chung
12:30Facundo Mena - Thai-Son Kwiatkowski
12:30Leonardo Mayer - Peter Polansky
12:30Ankita Raina - Jovana Jovic
12:30Aubane Droguet - Kurumi Nara
12:30Cagla Buyukakcay - Lesya Tsurenko
12:30Jana Fett - Dalma Galfi
12:30Laura Ioana Paar - Margot Yerolymos
12:30Marta Kostyuk - Isabella Shinikova
12:30Natalija Kostic - Bibiane Schoofs
12:30Yanina Wickmayer - Lesley Pattinama-Kerkhove
12:30Lorenzo Musetti - Teimuraz Gabashvili
12:30Elmar Ejupovic - Inigo Cervantes Huegun
12:30Marc-Andrea Huesler - Lucas Miedler
12:30Marcelo Tomas Barrios Vera - Adrian Menendez-Maceiras
12:30Genaro Alberto Olivieri - Vaclav Safranek
12:30Goncalo Oliveira - Jesper De Jong
12:30Markus Eriksson - Yshai Oliel
12:30Tomas Papik - Patrik Rikl
12:30Matias Franco Descotte - Thiago Agustin Tirante
12:30Stuart Parker - Thijmen Loof
12:30Giulia Morlet - Maja Radenkovic
12:30Laetitia Pulchartova - Yuliya Hatouka
12:30Lulu - Anna Ureke
12:30Aneta Laboutkova - Yana Morderger
12:30Miriam Bianca Bulgaru - Anastasia Zarytska
12:30Nagi Hanatani - Linda Klimovicova
12:30Raluca Georgiana Serban - Chantal Skamlova
12:30Kichenok/Kichenok - Srebotnik/Friedsam
12:30Melichar/Schuurs - Perez/Sanders
13:00Yannick Hanfmann - Gael Monfils
13:00Dodig/Pavic - Moeller/Welte
13:30Mazzoni/Mazzoni - Gutierrez Carrasco/Ruiz
13:30Parres Azcoitia/Jorge - Bhatia/Ueda
14:00Felix Auger Aliassime - Lorenzo Sonego
14:00Alizé Cornet - Elena Rybakina
14:00Li - Indy De Vroome
14:00Carole Monnet - Whitney Osuigwe
14:00Ekaterine Gorgodze - Sara Errani
14:00Elitsa Kostova - Gabriela
14:00Guerrero Alvarez - Jessika Ponchet
14:00Giulia Gatto-Monticone - Selena Janicijevic
14:00Jana Čepelová - Jaqueline Adina Cristian
14:00Mariam Bolkvadze - Kamilla Rakhimova
14:00Martina Di Giuseppe - Usue Maitane Arconada
14:00Nadia Podoroska - Magdalena Frech
14:00Richel Hogenkamp - Kristina Kucova
14:00Tereza Martincova - Valeria Savinykh
14:00Jules Okala - Andreas Seppi
14:00Daniell/Oswald - Arnaboldi/Baldi
14:00Corentin Denolly - Evgeny Karlovskiy
14:00Andrew Paulson - Pedro Cachin
14:00Noguchi - Agustin Velotti
14:00Darja Semenistaja - Lian Tran
14:00Maria Jazmin Amicuzi - Rita Atik
14:00Jule Niemeier - Jamie Loeb
14:00Simona Waltert - Kathinka Von Deichmann
14:00Valentini Grammatikopoulou - Anna Siskova
14:00Pitak/Pitak - Bondar/Mihalikova
14:00Uytvanck/Minnen - Stephens/Teichmann
14:30Koolhof/Mektic - Ram/Salisbury
14:30Aidan Mchugh - Federico Arnaboldi
14:30Westphal - Eric Vanshelboim
15:00Orlando - Vlad Victor Cornea
15:00Bolton/Carle - Arbuthnott/Scholsen
15:00Payola/Sakatsume - Glushko/Fonte
15:00Ninomiya/Hibino - Dabrowski/Ostapenko
15:30Alexander Bublik - Albert Ramos
15:30Chihiro Muramatsu - Monica Niculescu
15:30Cristina Bucsa - Rebecca Sramkova
15:30Daria Snigur - Barbara Haas
15:30Elisabetta Cocciaretto - Anastasiya Komardina
15:30Francesca Di Lorenzo - Marina Melnikova
15:30Martina Trevisan - Sachia Vickery
15:30Mayo Hibi - Caroline Dolehide
15:30Mihaela Buzarnescu - Harriet Dart
15:30Natalia Vikhlyantseva - Vera Zvonareva
15:30Renata Zarazua - Olga Danilovic
15:30Robin Anderson - Xinyu Wang
15:30Tessah Andrianjafitrimo - Nuria Parrizas-Diaz
15:30Kolodziejova/Maleckova - Kubanova/Noskova
15:30Morderger/Morderger - Breckova/Rusova
15:30Potocnik/Radisic - Pradova/Hutkova
15:30Smitkova/Skamlova - Ivakhnenko/Fomina
15:30Agamenone/Oliel - Ignatik/Klein
15:30Gengel/Kodat - Oliveira/Radojkovic
16:00Karen Khachanov - Jan-Lennard Struff
16:00Cabal/Farah - Rojer/Tecau
16:00Rijthoven - Michael Vrbensky
16:00Alex Barrena - Adrian Andreev
16:00Francisco Andreu Garcia - Carlos Lopez Montagud
16:00Martinez Martinez/Molino - Alcalde/Marrero Curbelo
16:00Matuszewski/Noguchi - Galdos/Olivieri
16:30Martinez/Reyes-Varela - Dima/Kirkin
16:30Alves/Bassols Ribera - Arshinkova/Topalova
16:30Kempen/Murta - Duerst/Şalimova
16:30Martins/Miyazaki - Kubka/Strakhova
17:00Salvatore Caruso - Nikolas Sanchez Izquierdo
17:30Arnaboldi/Ferrari - Azarioh/Echevarri
19:00Dusan Lajovic - Adrian Mannarino
19:00Perez Contri/Chepelev - Lopez Montagud/Skatov
19:00Royer/Rune - Barrena/Marmousez
19:00Winter Lopez/Esteve Lobato - Garcia/Caldes
19:05Daniil Medvedev - Humbert
20:00Konstantin Tsvetkov - Vadim Raitsov
21:30Aleksandr Afanasenko - Ruslan Lavrentiev
10:00Aleksandar Vukic - Prajnesh Gunneswaran
10:00Benjamin Bonzi - Karlovic
10:00Christopher Eubanks - Steven Diez
10:00Dmitry Popko - Oscar Otte
10:00Dustin Brown - Alexandre Muller
10:00Elias Ymer - Sebastian Ofner
10:00Soeda - Tomas Machac
10:00Hiroki Moriya - Daniel Altmaier
10:00Jack Sock - Facundo Bagnis
10:00Kimmer Coppejans - Martin Klizan
10:00Liam Broady - Botic Van De Zandschulp
10:00Lorenzo Giustino - Hugo Grenier
10:00Lukas Rosol - Michael Mmoh
10:00Ruben Bemelmans - Kyrian Jacquet
10:00Sebastian Korda - Brayden Schnur
10:00Yannick Maden - Nikola Milojevic
10:00Allie Kiick - Julia Grabher
10:00Arina Rodionova - Samantha Murray
10:00Elena Gabriela Ruse - Victoria
10:00Viktoriya Tomova - Réka-Luca Jani
10:00Andrea Pellegrino - Cameron Norrie
10:00Federico Coria - Guilherme Clezar
10:00Arthur Rinderknech - Johannes Haerteis
11:00Anna Blinkova - Aryna Sabalenka
11:00Kiki Bertens - Jelena Ostapenko
11:00Zarina Diyas - Hibino
11:00Emilio Gomez - Filip Horansky
11:00Enzo Couacaud - Juan Pablo Ficovich
11:00Jason Jung - Tommy Robredo
11:00Marc Polmans - Alessandro Giannessi
11:00Ulises Blanch - Gian Marco Moroni
11:00Amandine Hesse - Yuki Naito
11:00Astra Sharma - Irina Ramialison
11:00Audrey Albie - Asia Muhammed
11:00Caty McNally - Pemra Özgen
11:00Clara Tauson - Gabriela Talaba
11:00Dalila Jakupovic - Leonie Kung
11:00Daniela Seguel - Antonia Lottner
11:00Irina Maria Bara - Tereza Mrdeza
11:00Lara Arruabarrena Vecino - Ivana Jorovic
11:00Maria Camila Osorio Serrano - Mayar Sherif
11:00Viktorija Golubic - Anhelina Kalinina
11:00Xiaodi - Varvara Lepchenko
11:00Gianluigi Quinzi - Jiri Lehecka
11:00Jelle Sels - Franco Agamenone
11:00Petr Nouza - Uladzimir Ignatik
11:00Sebastian Baez - Martin Krumich
11:00Benjamin Winter Lopez - Timofey Skatov
11:00Eduard Esteve Lobato - Wojciech Marek
11:00Lilian Marmousez - Holger Vitus Nodskov Rune
11:00Sergi Perez Contri - Imanol Lopez Morillo
11:00Dominik Palan - Alexander Shevchenko
11:00Marius Ruzgas - Terence Atmane
11:00Skander Mansouri - Andrews
11:00Alexandra Cadantu - Anna Danilina
11:00Barbora Krejcikova - Linda Noskova
11:00Georgina Garcia-Perez - Barbora Palicova
11:00Jesika Maleckova - Stephanie Wagner
11:00Miriam Kolodziejova - Sofia Sanchez
11:00Nicoleta-Catalina Dascălu - Tereza Mihalikova
11:00Valentyna Ivakhnenko - Elizabeth Halbauer
11:00Baez/Cachin - Krumich/Svrcina
11:00Barranco Cosano/Merino - Veldheer/De Jong
11:00Velotti/Cuevas - Barrientosc/Rodriguez
12:00Casper Ruud - Benoît Paire
12:00Daniel Evans - Stefanos Tsitsipas
12:00Kontinen/Fognini - Venus/Peers
12:00Kubot/Melo - Hanfmann/Moraing
12:00Nielsen/Puetz - Martin/Maheu
12:00Pedro Martinez Portero - Robin Haase
12:00Roberto Marcora - Tristan Lamasine
12:00Arevalo/O'Mara - Vavassori/Golubev
12:00Kwon/Sharan - Musetti/Pellegrino
12:00Vasilevski/Erlich - Bolelli/Gonzalez
12:00Walkow/Lindstedt - Bernardis/Passaro
12:00Luz/Matos - Goransson/Huesler
14:00Jecan/Cornea - Menendez-Maceiras/Miedler
14:00Roca Batalla/Cervantes Huegun - Begemann/Mergea
kaçak bahiskaçak bahiskaçak bahismaç izle

canlı maç izle

maç yayınları

lig tv izle

canlı maç yayınları

Online olarak canlı maç yayınlarını izlemek isterseniz, sizler de kişisel çözümlerimizi kullanabilirsiniz. Detaylar, fırsatlar ve yenilikçi seçeneklere dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü çözümü, estetik fırsatları ve kaçırılmayacak seçenekleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yenilikler, kişisel seçenekler ve profesyonel çalışmalar için daha fazla zaman kaybetmeyin ve bizleri takip etmeye devam edin. Her türlü fırsatı, yeniliği ve keyifli maç yayını sitemiz üzerinden en uygun ödeme seçenekleri ile takip edebilirsiniz. Ayrıntılar, fırsatlar ve kişisel hizmetlere yönelik aklınıza gelen her türlü çözümü sizlere sunmaya tüm hızımızla devam edeceğimizi söylemek istiyoruz. Bu sayede daha verimli, daha kişisel ve daha estetik fırsatları da ön plana çıkarabileceğiz. Yenilikler, kişisel etkinlikler, özverili çözümler ve en uygun şekillerde  maç izleme çalışmaları için daha fazla zaman kaybetmeden sitemizi kullanabilirsiniz. Biz sizin için en kaliteli çalışmaları ön plana sunmaya devam edeceğiz. Şimdiden teşekkür ediyoruz sitemizi takip ettiğiniz için. Ayrıca sadece bununla kalmayıp justin tv izle gibi seçeneklerinde yer aldığı tüm sorunları gidermeniz konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.Gibi soruların cevabını bu şekilde vererek, akıllarda yer alan soru işaretlerine dair bir cevap sunmuş olduk. Hemen hemen her türlü fırsatı, yeniliği ve kişisel seçeneği ortaya çıkarmamız için yapmanız gereken detaylar oldukça uygun şekillerde sizlere ulaşacak diyebiliriz. Zaman içerisinde büyük bir etki ile yoğunluk sağlayan sitemiz, artık daha da keyifli bir halde hizmetini tüm hızı ile sürdürmeye devam ediyor.

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda siz değerli takipçilerimiz için Vegol TV nedir? Nasıl izlenir?Sorularına cevap sunacağız. Aslında genel olarak dijital medya üzerinde ön plana çıkarılan çalışmalara baktığımız zaman, daha çok bireylerin ihtiyaçlarına çözüm üreten projelerin yer aldığını görebiliriz. Bu görüntü ile hem detaylı, hem de estetik bir fırsatı kullanabilir ve bu bağlamda daha verimli seçenekleri ön plana çıkarabiliriz. İhtiyaçlar dahilinde verimli, estetik ve yenilikçi çalışma seçenekleri söz konusu iken, daha rahat ve estetik yenilikleri kullanmamız bizler adına oldukça keyifli bir seçenek sağlayacaktır. Detaylar, fırsatlar, kaçırılmayacak seçenekler için Vegol TV sitesini inceleyebilirsiniz. Bizzat online olarak çözüm üreten sitemiz, kaçırılmayacak maç yayınlarını sizlere daha net bir şekilde sunuyor. Özverili çözümler ve yenilikçi seçenekler için daha fazla zaman kaybetmeyin ve kişisel fırsatlarımızı da kullanmaya başlayın. Yenilikler, estetik çözümler ve bireysel fırsatlara dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü seçenek için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Vegol TV Canlı Maç izlesitemizde maç yayınları canlı olarak izleyebilirsiniz. Lig tv izle hariç diğer tüm yayınlar bedava olarak izlenebilinir. Smartspor izle veya diğer platformlar dahil, yerli maç yayınları da Vegol TV canlı maç yayınları sayfamızda olacaktır. Sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek yayınları sürekli takip edebilirsiniz.