logo
Randers - Aarhus
Paylaş:
Canlı Maç İzleme keyfi Vegol TV'de
17:20Pelicans - PistonsCanlı
17:15Rytas Vilnius - Juventus UtenaCanlı
17:00Pieno žvaigždės - NevėžisCanlı
17:00USFAS Bamako - KoulikoroCanlı
17:00Korolev 3x3 - zvyozdochki 3х3Canlı
18:00Vrijednosnice Osijek - Hermes Analitica
18:00Mistelbach - Basket Flames
18:30Future Stars Prague - Kralovsti Sokoli
18:35Stal Ostrow Wielkopoiski - Rosa Radom
19:00FIATC Joventut Badalona - Unicaja Málaga
19:00Obradoiro - Baloncesto Fuenlabrada
19:00Nord - Raiders Tirol
19:00Posojilnica Bank Celovec - Raiffeisen Dornbirn Lions
19:00Olomoucko - ČEZ Basketball Nymburk
19:00Turi Svitavy - JIP Pardubice
20:00Alkar - Dubrava Zagreb
20:00Skrljevo - Sonik-Puntamika
21:45Gran Canaria - Bilbao Basket
21:45Delteco - Real Madrid Baloncesto
01:00Bufalos de Managua - Brumas Jinotega
01:45Stockolmo - Urupan de Pando
03:00Mineros de Zacatecas - Dorados de Chihuahua
03:30Miami Heat - Boston Celtics
03:30Leones Alcaldia de Managua - Rivas
03:30Miami Heat - Boston Celtics (S SPORT HD)
04:00Panteras de Aguascalientes - Aguacateros De Michoacan
04:00Lagomar - Danubio
05:00Libertadores De Queretaro - Soles De Mexicali
07:00Toowoomba Mountaineers - RedCity Roar
13:00Khimki - Zenit Saint-Petersburg
13:30Estudiantes Madrid - Bruixa Dor Manresa
13:45Iberostar Tenerife Canarias - Basket Zaragoza 2002
17:00Žalgiris - Šiauliai
17:00Pagrati - Olympiacos SFP Pireus
18:00MoraBanc Andorra - Universidad Catolica de Murcia
18:00Zadar - Sibenka
18:00Alligators - Jennersdorf
18:00Worthersee Piraten - Raiffeisen Panthers Fürstenfeld
18:15Panevezys Lietkabelis - Prienai
18:35Trefl Sopot - Arka Gdynia
19:00Olimpia Milano - Virtus Granarolo Bologna
19:00Sluneta Usti nad Labem - Ostrava
19:30Saski Baskonia - Valencia
20:30Gliwice - Stargard Szczecinski
21:00Barcelona Bàsquet - Burgos
02:30Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
02:30LA Lakers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
18:35Basket Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin
16:30Astana - CSKA Moskova
18:00Fenerbahçe Beko - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Galatasaray - Anadolu Efes (tivibu SPOR 3 HD)
19:00Nymburk - AEK Athens (tivibu SPOR HD)
19:00Hapoel Jerusalem - SP Burgos (tivibu SPOR HD)
18:00Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
18:00Lens - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)Canlı
17:30Alkmaar - ZwolleCanlı
17:30Banik Ostrava - PardubiceCanlı
17:30Opava - Dynamo Ceske BudejoviceCanlı
17:30FC - CambuurCanlı
17:30AZ Alkmaar - Zwolle (tivibu SPOR 2 HD)Canlı
17:15Oostende - Oud-Heverlee LeuvenCanlı
17:00Dynamo Bryansk - Tekstilshchik IvanovoCanlı
17:00Inhulets Petrove - Desna ChernihivCanlı
17:00Smorgon - SlonimCanlı
17:00Slovan Velvary - TepliceCanlı
17:00Jiskra Domažlice - Admira PragueCanlı
17:00Jiskra Ústí nad Orlicí - PrepereCanlı
17:00Worksop Town - Loughborough DynamoCanlı
17:00Blonianka Blonie - Huragan MoragCanlı
17:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legia WarsawCanlı
17:00Dobris - ChomutovCanlı
17:00Spartak Sobeslav - Otava KatoviceCanlı
17:00Krymteplytsia Molodizhne - EvpatoriaCanlı
17:00Villarreal - Eibar (spor SMART HD)Canlı
17:00Swansea - Birmingham (beIN SPORTS HD 3)Canlı
17:00Leeds United - Fulham (S SPORT HD)Canlı
16:45Leeds United - FulhamCanlı
16:45Inter Turku - Seinajoen JalkapallokerhoCanlı
16:45Swansea City - Birmingham CityCanlı
16:45Skra Czestochowa - Motor LublinCanlı
16:30Kagera Sugar - Young AfricansCanlı
16:30Vrchovina - Sigma OlomoucCanlı
16:30Komarno - Partizán BardejovCanlı
16:30AŠK Bravo Publikum - KoperCanlı
16:30Real Pharma Ovidiopol - CherkashchynaCanlı
16:30Hodonin - ZbrojovkaCanlı
16:30Start Brno - Spartak Velka BitesCanlı
16:30Dosta Bystrc - KurimCanlı
16:30Moravsky Krumlov - IvanciceCanlı
16:30Werder Bremen - Hertha Berlin (A Spor HD)Canlı
16:30Köln - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)Canlı
16:15Köln - HoffenheimCanlı
16:15Eintracht Frankfurt - Arminia ВielefeldCanlı
16:15Union Berlin - AugsburgCanlı
16:15Stuttgart - FreiburgCanlı
16:15Ural Sverdlovsk Bölgesi - Zenit Saint PetersburgCanlı
16:15Lokomotiv Sofia - Litex LovechCanlı
16:15Midtjylland - Lyngby BoldklubCanlı
16:15Granit Mikashevichi - OrshaCanlı
16:15ČSK Uherský Brod - Frýdek-MístekCanlı
16:15Slovan Rosice - Odra PetrkoviceCanlı
16:15Finnkurd - AtlantisCanlı
16:00Gabala - KeshlaCanlı
16:00Íþróttafélagið Völsungur - KordrengirCanlı
16:00Penang - Kuala LumpurCanlı
16:00Perak - Negeri SembilanCanlı
16:00Darul Takzim - SelangorCanlı
16:00UiTM - TerengganuCanlı
16:00Podlasie - Hetman ZamośćCanlı
16:00Saldus Leevon - GrobinaCanlı
16:00Kvant Obninsk - Salyut BelgorodCanlı
16:00Denizlispor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)Canlı
16:00Clermont - Toulouse (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
15:45Dinamo Brest - Energetik-BGUCanlı
15:45Denizlispor - TrabzonsporCanlı
15:45Arminia Ludwigshafen 03 - DudenhofenCanlı
15:45Lechia Gdańsk - Stal MielecCanlı
15:45Nizhniy Novgorod - Shinnik YaroslavlCanlı
15:45Orenburg - Akron TolyattiCanlı
15:45Kuressaare - Legion TallinnaCanlı
15:45Clermont Foot - ToulouseCanlı
15:45Bangkok United - SuphanburiCanlı
15:30Dolní Benesov - Hanácká Slavia KroměřížCanlı
15:30CSKA Yerevan - LoriCanlı
17:30İrtiş Omsk - Krylia Sovetov
17:30Großbardorf - Eintracht Bamberg
17:30Leobendorf - Mannsdorf
17:30Bleiburg - Klagenfurt
17:30Mladost Doboj Kakanj - Velež Mostar
17:30Dukla Prague - Fotbal Třinec
17:30Viktoria Zizkov - Hradec Kralove
17:30Cibalia - Dinamo Zagreb
17:30Dubrava - Opatija
17:30Hrvatski Dragovoljac - Inter Zapresic
17:30Junak Sinj - Dugopolje
17:30Rudeš - Bijelo Brdo
17:30Dakovo - Vukovar '91
17:30Marsonia 1909 - Belisce
17:30Naprijed Hreljin - Nehaj
17:30Nask Nasice - Vihor Jelisavac
17:30Hrvace - Uskok
17:30Jadran Luka Ploče - Posedarje
17:30Oriolik Oriovac - Kutjevo
17:30Pazinka - Jadran Porec
17:30Slavija Pleternica - Zrinski Jurjevac
17:30Sloga Nova Gradiska - Slavonac Bukovlje
17:30Vuteks Sloga Vukovar - Çepin
17:30Split - Vodice
17:30Valpovka - Slavonija Požega
17:30Vinodol - Grobnican
17:30Zmaj Makarska - Primorac Biograd na Moru
17:30Lidingö - Enskede
17:30Drezga - Jedinstvo Bijelo Polje
17:30Berane - Arsenal Tivat
17:30Bokelj - Igalo 1929
17:30Mornar - Ibar Rozaje
17:30Grbalj - Kom Podgorica
17:30Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole
17:30Jarota Jarocin - Sokół Kleczew
17:30Kluczbork - Zagłębie II Lubin
17:30Mafra - Académico de Viseu
17:30Arouca - Leixões
18:00Lens - Girondins de Bordeaux
18:00Nacional da Madeira - Boavista Porto
18:00Chaika Peschanokopskoye - Krasnodar
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Alania Vladikavkaz
18:00Bull Salzburg - Rheindorf Altach
18:00Sturm Graz - Rapid Wien
18:00Swarovski Tirol - LASK Linz
18:00Gorodeya - Torpedo-BelAZ
18:00Phonix Lubeck - Eintracht Norderstedt 03
18:00Erlensee - Zeilsheim
18:00Braunschweig - Lupo Martini Wolfsburg
18:00Mechtersheim - Speyer
18:00Seekirchen 1945 - ANIF
18:00Gomel - Sputnik Rechica
18:00Honka U 20 - KaPa U 20
18:00Gazélec Ajaccio - Schiltigheim
18:00Lorient - Pryve St. Hilaire
18:00Versailles 78 - Fleury-Mérogis
18:00Gorica - Istra 1961
18:00Landskrona BoIS - Utsiktens
18:00Schaffhausen - Chiasso
18:00Münsingen - Brühl
18:00Rapperswil-Jona - Black Stars Basel
18:00Zejtun Corinthians - Santa Lucía
18:00Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź
18:00Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice
18:15Sumqayit - Sabail
18:30Jönköpings Södra - Östers
18:30Trelleborgs - Örgryte
18:30Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
18:30Douanes Ouagadougou - Majestic
18:30ASFA Yennenga - Royal Bobo-Dioulasso
18:30Ararat Yerevan - Sevan
18:30Kriens - Neuchâtel Xamax
18:30Yverdon Sport - Zürich
18:30Paphos - Ethnikos Achna
18:30Tanta - Masr
18:45Beroe Stara Zagora - Cherno More Varna
18:45Rudar Labin - Cres
18:45Bellinzona - Étoile Carouge
19:00Fiorentina - Torino
19:00Alanyaspor - Kayserispor
19:00Beşiktaş - Antalyaspor
19:00Tiszakecske - Debreceni
19:00Vålerenga Fotball - Molde
19:00Altınordu - Bursaspor
19:00Süderelbe - Barmbek-Uhlenhorst
19:00ATSV Stadl-Paura - Sturm Graz
19:00Radnik Bijeljina - Olimpic Sarajevo
19:00Septemvri Simitli - Hebar Pazardzhik
19:00Tampere United - Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
19:00Monaco - Martigues
19:00Andrézieux - Monts d'Or Azergues Foot
19:00Blois Foot 41 - Chartres
19:00Bourges 18 - Romorantin
19:00Grasse - Jura Sud Foot
19:00Hyeres - Aubagne
19:00Marignane Gignac - Olympique de Marseille
19:00Racing Club de Lens - Auxerre
19:00Reims - Sedan Ardennes
19:00Ruan - Saint-Malo
19:00Sainte Genevieve Sports - Avant de Guingamp
19:00Épinal - Olympic Saint-Quentin
19:00Voltigeurs de Châteaubriant - Poissy
19:00Bogotá - Unión Magdalena
19:00Racing FC Union Lüksemburg - Victoria Rosport
19:00Petrocub - Milsami
19:00Club Centro Deportivo Municipal - Carlos Mannucci
19:00Chrobry Głogów - Jastrzębie
19:00Belchatow - Tychy
19:00Olimpia Grudziądz - Sokol Ostroda
19:00Porto - Vizela
19:00Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Viitorul Constanța
19:00ŽP Šport Podbrezová - MŠK Žilina
19:00Maribor - Celje
19:00Beşiktaş - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Alanyaspor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
19:00Fiorentina - Torino (beIN SPORTS HD 3)
19:00Altınordu - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:15Alcorcón - Tenerife
19:15Castellon - Málaga
19:15Gornik Polkowice - Katowice
19:30Manchester United - Crystal Palace
19:30Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach
19:30Getafe - Osasuna
19:30Dynamo Kyiv - Lviv
19:30Royal Mouscron-Péruwelz - Gent
19:30Chamalieres - Bergerac
19:30Vannes - Stade Plabennecois
19:30Aarau - 1900
19:30Ramtha - Shabab Al Ordon Al Quadisiya
19:30B.Dortmund - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
19:30Getafe - Osasuna (spor SMART HD)
19:30Manchester Utd - Crystal Palace (S SPORT HD)
19:45Vitesse - Sparta Rotterdam
19:45Haverfordwest County - Newtown
20:00Sochaux-Montbéliard - Rodez Aveyron Football
20:00Grenoble Foot 38 - Ajaccio
20:00Châteauroux - Amiens
20:00Havre - Chamois Niortais
20:00Paris - Nancy
20:00Pau - Avant de Guingamp
20:00Stade Malherbe Caen - Chambly
20:00Dunkerque - Valenciennes
20:00Bohemians 1905 Prag - Viktoria Plzen
20:00Young Boys - Zürich
20:00Lugano - Luzern
20:00Chattanooga Red Wolves - Greenville Triumph
20:00Lendorf - ASKÖ Gmünd
20:00Weindorf St Anna - Gleichenberg
20:00Comunicaciones - Santa Lucia Cotzumalguapa
20:00College Corinthians - Avondale United
20:00Cariari Pococí - Juventud Escazuceña
20:00Bregalnica Štip - Osogovo
20:00Atlante - Venados
20:00Tevragh-Zeina - Ksar
20:00Pogon - Hutnik Nowa Huta
20:00Covilhã - Cova da Piedade
20:00Jagodina - Trayal
20:00Skalica - Poprad
20:00Spartak Trnava - ViOn Zlaté Moravce
20:00AS Trenčín - Nitra
20:00Pohronie - ŠKF Sereď
20:05Dinamo Zagreb - Slaven Belupo
20:30Aceuchal - Extremadura
20:30Limassol - Karmiotissa Polemidion
20:30Panetolikos - Athens
20:38Stal Stalowa Wola - Lewart AGS Lubartow
20:45Étoile Filante - des Forces Armees
21:00Eindhoven - Emmen
21:00Papai Perutz - Győri
21:00Legia Warsaw - Górnik Zabrze
21:00Hohenems - Rot-Weiß Rankweil
21:00Željezničar Sarajevo - Krupa na Vrbasu
21:00Associação Atlética Portuguesa - Toledo Colônia Work
21:00Pelotas - Clube Nautico Marcilio Dias
21:00Jacyoba - Central Sport Club
21:00Audax Rio de Janeiro Esporte Clube - Goncalense
21:00Bonsucesso Futebol Clube - Nova Iguaçu Futebol Clube
21:00Campos - Angra dos Reis Esporte Clube
21:00Sampaio Corrêa Futebol Clube - Artsul
21:00Serra Macaense - Serrano Petropolis
21:00Nacional Sao Paulo - Batatais
21:00Paulista Futebol Clube - Olimpia
21:00Levski Sofia - CSKA Sofia 1948
21:00Forge - Wanderers
21:00Ahly Cairo - Misr El-Makasa
21:00Nieciecza - CWKS Resovia Rzeszów
21:00Ružomberok - Zemplín Michalovce
21:00Club Plaza Colonia de Deportes - Peñarol
21:00PSV - FC Emmen (tivibu SPOR 3 HD)
21:15Khouribga - Renaissance Sportive de Berkane
21:15Sport Huancayo - Alianza Lima
21:25Horn - Liefering Salzburg
21:30Sarpsborg 08 - Mjøndalen
21:30Shelbourne - Finn Harps
21:30Nacional Atlatico Clube Sociedade Civil Ltda - Ferroviário Atlético Clube
21:30Triglav Kranj - Radomlje
21:45Hellas Verona - Roma
21:45Waasland-Beveren - Anderlecht
21:45Royale Union Saint-Gilloise - Seraing United
21:45Universitatea Craiova - Voluntari
21:45Verona - Roma (beIN SPORTS HD 3)
21:45Waasland Beveren - Anderlecht (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Arsenal - West Ham United
22:00Celta de Vigo - Valencia
22:00Stade Rennais - Monaco
22:00Fortuna Sittard - Heerenveen
22:00Rayo Vallecano - Sabadell
22:00North Jersey Alliance - Real New York
22:00America Natal - Campinense Clube
22:00Tupynambás - Associação Desportiva Bahia de Feira
22:00Sao Bento - Volta Redonda
22:00Deportivo Iztapa - Antigua
22:00Patriotas - Envigado Fútbol Club
22:00Rennes - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
22:00Arsenal - West Ham (S SPORT HD)
22:00Celta Vigo - Valencia (spor SMART HD)
22:15Mosta - Gudja United
22:30Sporting Kansas City - Dallas
22:30América Futebol Clube Minas Gerais - Figueirense Futebol Clube
22:55Nouakchott King's - Tidjikja
23:00Porto - Braga
23:00Joinville Esporte Clube - Novorizontino
23:00Rondonópolis - Águia Negra
23:00Esporte Clube Noroeste - Comercial de Ribeirão Preto
23:00Marília Atlético Clube - Gremio Esportivo Osasco
23:00Treze Futebol Clube - Esporte Clube Jacuipense
23:00Corporación Deportiva Real Cartagena - Orsomarso
23:00Leones - Valledupar
23:00Porto - Braga (S SPORT 2 HD)
23:30İngiltere Revolution - York City
23:30Orense Sporting Club - Aucas
23:30Corporación Club Deportivo Tuluá - Atletico Cali
23:30Cusco - Club Cienciano Cusco
23:30Cerro Largo - Centro Atlético Fénix
00:00Associação Desportiva São Caetano - Caxias
00:00Cosmopolites - Real Hope
00:00Deportivo Pereira - Club Independiente Santa
00:00Sporting San Jose - Deportivo Saprissa
00:00Puntarenas - Universidad de Kosta Rika
00:00Ciervos - Club Canoneros Marina
00:00Club Sportivo San Lorenzo - Club General Díaz
00:30Colorado Springs Switchbacks - Mexico United
00:30Cobán Imperial - Deportivo Sanarate
01:00Clube Atletico Bragantino - Ceará Sporting Club
01:00Fortaleza - Sport Club Internacional
01:00Associação Atlética Ponte Preta - Operario Ferroviario
01:00Atlas - Pachuca
01:00Philadelphia Lone Star - Astoria Knights
01:00Branco Sport Club - Independente
01:00Manaus - Santa Cruz Futebol Clube
01:30Loudoun United - Pittsburgh Riverhounds
01:45Defensor Sporting - Deportivo Maldonado
02:00Atlanta United - Inter Miami
02:00York Red Bulls - Cincinnati
02:00North Carolina - Charlotte Independence
02:00Club Sport Emelec - Liga Deportiva Universitaria de Quito
02:00Deportivo Ocotal - Diriangén
02:00Sporting Cristal - Alianza Universidad
02:05Alianza Petrolera - Independiente Medellín
02:30Columbus Crew - Nashville
02:30United - Toronto
02:30Orlando City Soccer Club - Chicago Fire Soccer Club
02:30Louisville City - Memphis 901
02:30Club Olimpia - Sportivo Luqueno
03:00Atlético Clube Goianiense - Clube Atlético Mineiro
03:00Houston Dynamo - Minnesota United
03:00Maceio - Cruzeiro Esporte Clube
03:00Cuiabá Esporte Clube - Oeste Futebol Clube
03:00Tigres de la UANL - Querétaro
03:00Fort Lauderdale - South Georgia Tormenta
03:00Union Omaha - England Revolution
03:00Saint Louis - Sporting Kansas City
03:00Santos de Guápiles - Municipal Pérez Zeledón
04:00North Texas - Tucson
04:00Grande Valley - Tulsa Roughnecks
04:00San Antonio Texas - Oklahoma City Energy
04:10Millonarios Fútbol Club - Once Caldas
04:30Real Salt Lake - Vancouver Whitecaps
04:30Paso Locomotive - Real Monarchs
05:00Club América - Guadalajara
05:00Herediano - Guadalupe
05:00Juventus FC Managua - Junior Managua
05:00Managua - Real Estelí
05:30Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids
05:30San Jose Earthquakes - Portland Timbers
05:30Phoenix Rising - San Diego Loyal
05:30Western Suburbs - Wellington Olympic
06:30Monaro Panthers - Canberra Olympic
07:00ANU - Yoogali
07:00Veertien - Maruyasu Okazaki
07:30Adamstown Rosebud - Maitland
07:30Hamilton Olympic Warriors - Edgeworth Eagles
07:30Wollongong Wolves - Sydney Olympic
08:00Ipswich Knights Soccer Club - South West Queensland Thunder
08:00Sydney United - Marconi Stallions
08:00Verspah Oita - Sony Sendai
08:45Tuggeranong United - Woden Valley
09:00Sunshine Coast - Holland Park Hawks FutbolClub
09:00Sunshine Coast Wanderers - Moreton Bay United
09:00Seoul - Daegu
09:00Gangwon - Suwon Samsung Bluewings
09:00Incheon United - Ulsan Hyundai
09:00Jeonbuk Hyundai Motors - Busan IPark
09:00Pohang Steelers - Sangju Sangmu Phoenix
09:00Seongnam Ilhwa Chunma - Gwangju
09:00Kochi United - Honda Lock
09:00Yokogawa Musashino - Osaka
10:00Sent-George Willawong - Taringa Rovers Soccer FutbolClub
10:00R&F - Southern District
11:00Pribram - Povltavska akademy
11:00Machida Zelvia - Omiya Ardija
11:15Slovácko - Vysocina Jihlava
11:15Bohemians 1905 - Jablonec
11:15Chlumec - Dukla Prague
11:15Hradec Kralove - Sokol Živanice
11:15Pardubice - Zbuzany 1953
11:15Uničov - Znojmo
11:15Meteor Prague VIII - Mondi Štětí
11:15Slavicin - Tatran Vsechovice
11:30Hakoah Sydney City East - Blacktown Spartans
11:30Blau-Weiß Linz - Avusturya Lustenau
11:30Slovan - Sport Union Mauer
11:30Karlovy Vary - Sparta Prague
11:30Fastav Zlín - Banik Ostrava
11:30Sokol Lanzhot - Zdirec nad Doubravou
11:30Sparta Brno - Boskovice
11:30Petržalka 1898 - Košice
11:30Jednota Banova - MŠK Námestovo
11:30Thiseas - Aetos Koridallou
12:00Oita Trinita - Yokohama
12:00Astana - Şahter Karağandı
12:00Geestemunde - Brinkumer
12:00Paro - Thimphu City
12:00Magwe - Yadanarbon
12:00Sagaing United - Sothern Myanmar
12:30Viitorul Pandurii Targu - U Craiova 1948
12:45Kızıljar - Kayrat
12:45Tramore - Kilworth Celtic
13:00Lugo - Leganés
13:00Tokyo - Vegalta Sendai
13:00Urawa Red Diamonds - Kawasaki Frontale
13:00Isloch - Dinamo Minsk
13:00Viljandi Tulevik - Parnu Vaprus
13:00Elva - Vändra Vaprus
13:00Läänemaa JK Haapsalu - Helios Voru
13:00Tartu JK Welco Elekter - Keila
13:00Viimsi MRJK - Rakvere JK Tarvas
13:00Honka - HJK
13:00Śląsk Wrocław - 1925 Kalisz
13:15Haag - Groningen
13:15Académica de Coimbra - Estoril Praia
13:30Parma - Napoli
13:30Erzurumspor - Sivasspor
13:30Thespakusatsu Gunma - Ehime
13:30Tiszaújváros - Budapest Honvéd
13:30Parma - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
13:30BB Erzurumspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
13:40Korona Kielce - Górnik Łęczna
14:00Southampton - Tottenham Hotspur
14:00Arsenal Tula - Soçi
14:00FC - CSKA Moskova
14:00Nice - Paris Saint-Germain
14:00Hibernian - Rangers
14:00Ingolstadt 04 - Uerdingen 05
14:00Lübeck - Todesfelde
14:00Fremad Amager - Hvidovre
14:00Avarta - Roskilde
14:00Slagelse B&I - Hillerod
14:00Thisted - B.93 Copenhagen
14:00Kaarinan Pojat - Pallo-Iirot
14:00RoPS - Hercules Oulu
14:00II - Tuusulan Palloseura
14:00Pallo-Veikot - Närpes Kraft
14:00Prespa Birlik - Eslovs
14:00Vestri - Leiknir Faskrudsfjordur
14:00Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
14:00Hatlon - Istiklol Dushanbe
14:00Khujand - Kuktosh
14:00Olimpik - Minaj
14:00Nice - PSG (beIN SPORTS HD 4)
14:00Southampton - Tottenham (S SPORT HD)
14:00Hibernian - Rangers (tivibu SPOR 3 HD)
14:00Keçiörengücü - Ankaraspor (TRT Spor HD)
14:00Keçiörengücü - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:30Heidenheim - Eintracht Braunschweig
14:30Greuther Furth - Osnabruck
14:30Holstein Kiel - Paderborn 07
14:30Zulte Waregem - Club Brugge
14:30Viktoria 1889 - Lichtenberg 47
14:30Union Furstenwalde - Optik Rathenow
14:30Hertha - 63 Luckenwalde
14:30Babelsberg 03 - Energie Cottbus
14:30Weiche Flensburg - Inter Turkspor Kiel
14:30Bujumbura - Muzinga
14:30Holbæk B&I - Oure
14:30Zulte Waregem - Club Brugge (tivibu SPOR HD)
15:00Copenhagen - Brøndby
15:00Odense Boldklub - Nordsjælland
15:00Kaysar - Ordabası
15:00Magdeburg - Hallescher
15:00Borussia Dortmund - Rot-Weiss Essen
15:00Sonnenhof Großaspach - Balingen
15:00Aalen - Bayern Alzenau
15:00Pauli - ETSV Weiche
15:00Havelse - Oldenburg
15:00Astoria Walldorf - Stuttgarter Kickers
15:001860 München - Ingolstadt 04
15:00Buchholz 08 - Hamburg Eimsbutteler
15:00Eintracht Northeim - Schwalbe Tundern
15:00Einheit Rudolstadt - Blau-Weiss Zorbau
15:00Torgelower SV Greif - Hertha 06
15:00Greifswalder SV 04 - Victoria Seelow
15:00Stendal - Hansa Rostock
15:00Tasmania Berlin - Stern 1900
15:00Neustrelitz - Blau-Weiss 90 Berlin
15:00Koblenz - 2000 Mulheim-Karlich
15:00Eichede - Dornbreite Lübeck
15:00Slutsk - BATE Borisov
15:00Næsby - Sydvest 05
15:00Levadia Tallinn - Nomme Kalju
15:00Akatemia - Vaasan Palloseura
15:00Sollentuna - Sylvia Norrköping
15:00Räppe GOIF - Karlshamn
15:00Daugavpils - Liepāja
15:00Tukums 2000 - Jelgava
15:00Bryne - Levanger
15:15Kuching - Kelantan
15:30Feyenoord - Twente
15:30Willem - Heracles Almelo
15:30Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Pölten
15:30Hartberg - Wolfsberger
15:30Fotboll - Hammarby
15:30Östersunds - Djurgårdens
15:30Hemelingen - Bremerhaven
15:30Kottmannsdorf - Saint Michael ob Bleiburg
15:30Kuressaare - Harju Jalgpallikooli
15:30Treffers - Amsterdamsche
15:30Akropolis - Halmstads
15:30Dalkurd - Brage
15:30Alta - Skeid Fotball
15:30Feyenoord - Twente (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Newcastle United - Brighton & Hove Albion
16:00Genoa - Krotone
16:00Metz - Stade de Reims
16:00Montpellier - Angers
16:00Strasbourg - Dijon
16:00Stade Brestois 29 - Lorient
16:00Kasımpaşa - Çaykur Rizespor
16:00Stoke City - Bristol City
16:00Zagłębie Lubin - Cracovia
16:00Hastedt - Schwachhausen
16:00Borgfeld - Vatan Sport Bremen
16:00Komet Arsten - Blumenthaler
16:001931 Eddersheim - Steinbach
16:00Neuhof 1910 - Türk Gücü Friedberg
16:00Ginsheim - Viktoria Griesheim
16:00Duren - Viktoria Glesch Paffendorf
16:00Hennef 05 - Blau-Weiss Friesdorf
16:00Hürth - Breinig
16:00Alfter - Siegburger SV 04
16:00Mönchengladbach 1894 - Niederwenigern
16:00Kray - Sportfreunde Baumberg
16:00Meerbusch - Kleve
16:00Monheim - 03 Hilden
16:00Schwarz-Weiß Essen - Duisburg
16:00Velbert - SpVg Schonnebeck
16:00Blau-Weiss Lohne - Eintracht Celle
16:00Hagen-Uthlede - Heeslinger
16:00Gifhorn - Wolfenbuttel
16:00Arminia Hannover - Ramlingen-Ehlershausen
16:00Union Sandersdorf - Rot-Weiß Erfurt
16:00Kaiserslautern - Emmelshausen
16:00Frisia - Flensburg
16:00Kaan-Marienborn - Eintracht Rheine
16:00Gütersloh 2000 - Wattenscheid 09
16:00Holzwickeder - Sportfreunde Siegen
16:00Meinerzhagen - Haltern
16:00SpVgg Vreden 1921 - Paderborn 07
16:00Westfalia Rhynern - 09 Dortmund
16:00Sprockhövel - Hammer SpVg
16:00Ennepetal - Schermbeck
16:00Erndtebrück - Victoria Clarholz
16:00Olaria Atlético Clube - CFRJ Marica
16:00Bumamuru - Royal de Muramvya
16:00Kayanza United - Atletico Academy
16:00Hobro - Fredericia
16:00B36 Tórshavn - Argja Bóltfelag
16:00Salon Vilpas - Wolves
16:00ТоТе - Nummelan Palloseura
16:00Piteå - Umeå
16:00Ceglédi - Rakosmenti Kozsegi SK-Rojik
16:00Csepel - Soroksár
16:00Dabas - Dunaújváros PASE
16:00Erzsebeti SMTC - Tallya
16:00Hatvan - Paksi
16:00Ikarus-Maroshegy - Ajka
16:00Senyo Carnifex - Vasas
16:00Szegedi Vasutas - Szombathelyi Haladás
16:00Zalaszentgroti - Nagyatádi
16:00Selangor - Darul Takzim FC
16:00Terenganu - FC
16:00Felda United - Pahang
16:00Melaka United - Petaling Jaya City
16:00Polis Di-Raja Malezya - Perak
16:00Nardo - Asker Fotball
16:00Lechia Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Zambrów
16:00Lagow - Podhale
16:00Sokol Sieniawa - Wiazownica
16:00Radomsko - Polonia Warszawa
16:00Folgore Falciano Calcio - La Fiorita
16:00Slovan Galanta - Kovo Belusa
16:00Tatran Oravske Vesele - Fomat Martin
16:00Kasımpaşa - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Montpellier - Angers (beIN SPORTS HD 4)
16:00Genoa - Crotone (beIN SPORTS HD 3)
16:00Newcastle - Brighton (S SPORT HD)
16:15SpVgg Sterkrade-Nord - Cronenberger
16:30Leipzig - Mainz 05
16:30Rubin Kazan - Spartak Moskova
16:30Slovan Liberec - Karviná
16:30Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc
16:30Habenhauser - Werder Bremen
16:30Leher Turnerschaft - Bremerhaven
16:30Pesch 1956 - 1914 Eilendorf
16:30SpVg Frechen 20 - Borussia Freialdenhoven
16:30Deutz 05 - Viktoria 08 Arnoldsweiler
16:30Bocholt - Velbert
16:30TuRU Düsseldorf - Teutonia St. Tonis
16:30Finnentrop-Bamenohl - Preussen Munster
16:30TOSK Tesanj - Bratstvo Gracanica
16:30Kozlovice - Vsetín
16:30Žďas Žďár nad Sázavou - Humpolec
16:30Sokol Tasovice - Stará Říše
16:30Bala Town - Cefn Druids
16:30Connah's Quay - Pen-y-Bont
16:30New Saints - Cardiff Metropolitan University
16:30Omonia Psevda - Digenis Ypsonas
16:30Shkëndija - Academy Pandev
16:30Shkupi - Renova
16:30Tromsdalen - Eidsvold
16:30Botoșani - Academica Clinceni
16:30İstanbulspor - Altay (TRT Spor HD)
16:30İstanbulspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Leipzig - Mainz (S SPORT 2 HD)
17:00Huesca - Cádiz
17:00Standard Liège - Kortrijk
17:00Randers - Aarhus
17:00Aberdeen - Motherwell
17:00Espanyol - Mallorca
17:00Basel - Vaduz
17:00Lausanne-Sport - Servette
17:00Gallen - Sion
17:00Holstein Kiel - Lüneburger SK Hansa
17:00Schwabmünchen - Schwaben Augsburg
17:00Rothis - Bregenz
17:00Zirə - Sabah Bakü
17:00Slavia-Mozyr - Shakhtyor Soligorsk
17:00Avaí Futebol Clube - Sampaio Corrêa Futebol Clube
17:00Inter Star - Rukinzo
17:00Sokol Brozany - Sokol Zápy
17:00Poricany - Trutnov
17:00Reipas Lahti - Kultsu
17:00JIPPO - Soccer Club Kuopio Futis-98
17:00Klubi-04 - Atlantis Helsinki
17:00Oulun Luistinseura - Kemi City
17:00Ekenäs - Kajaani
17:00MYPA - Jaro
17:00Rochdale - Portsmouth
17:00Wingate & Finchley - Bowers & Pitsea
17:00Ungmennafélagið Afturelding - Ungmennafélagið Víkingur
17:00Rīgas Futbola skola - Ventspils
17:00Fafe - Camacha
17:00Alverca - Lourinhanense
17:00Pinhalnovense - Lusitano de Evora
17:00Castro Daire - Valadares Gaia Futebol Clube
17:00Condeixa - Oleiros
17:00Pedras Rubras - Amarante
17:00Tirsense - Associacao Recreativa Sao Martinho
17:00Vitoria de Sernache - Oliveira do Hospital
17:00Juventude de Pedras Salgadas - Montalegre
17:00Lusitania Lourosa - Lusitano de Vildemoinhos
17:00Merelinense - Maria da Fonte
17:00Mirandela - Clube Desportivo Cerveira
17:00Oriental Dragon - Belenenses SAD
17:00Pero Pinheiro - Sintrense
17:00Braga - Bragança
17:00Coimbrões - Marítimo
17:00Sertanense - Mortágua
17:00Vianense - Vilaverdense
17:00Novi Pazar - Inđija
17:00FK - Javor Ivanjica
17:00Spartak Zdrepceva - Proleter Novi
17:00Domžale - Tabor Sežana
17:00Brda - Dekani
17:00Nafta Lendava - Brezice
17:00Ilirija Ljubljana - Brinje Grosuplje
17:00Cirkulane - Podvinci
17:00Zorya Luhansk - Shakhtar Donetsk
17:00Amfiali - Thyellas Achillea Koridallou
17:00Drapetsonas - Aias Salamina
17:00Ikarou Kallitheas - Ampelakiakos
17:00Huesca - Cadiz (spor SMART HD)
17:30Varnsdorf - Blansko
17:30Taborsko - Ústí nad Labem
17:30Croatia Zmijavc - Sesvete
17:30Orijent - Kustosja
17:30Osijek - Međimurje
17:45Ajax - Waalwijk
17:45Etar 1924 Veliko Tarnovo - Lokomotiv Plovdiv
17:45Ajax - RKC Waalwijk (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Nantes - Saint-Étienne
18:00Santa Clara - Marítimo
18:00Austria Wien - Ried
18:00Shahr Khodro - Al-Hilal
18:00Vilbel - Rot-Weiss Walldorf
18:00Schwaz - Imst
18:00Telfs - Reichenau
18:00Lija Athletic - Senglea Athletic
18:00Tarxien Rainbows - Balzan
18:00Camara de Lobos - Paredes
18:00Fontinhas - Estrela da Amadora
18:00Gondomar - Salgueiros
18:00Uniao Madeira - Vila Real
18:00Nantes - St.Etienne (beIN SPORTS HD 4)
18:15Lamia - Crete
18:30Chelsea - Liverpool
18:30Göteborg - Kalmar
18:30Norrköping - Malmö
18:30Lech Poznań - Warta Poznań
18:30SONABEL - Bobo Dioulasso
18:30Viikingit - Honka
18:30Grankulla - Espoo
18:30RoPS - Kuopion Palloseura
18:30Oulu - KPV
18:30Gnistan - Musan Salama
18:30Omonia - Larnaca
18:30El-Entag El-Harby - Gouna
18:30Chelsea - Liverpool (S SPORT HD)
18:45Batrana Doamna - Politehnica Iasi
19:00Wolfsburg - Bayer 04 Leverkusen
19:00Sassuolo Calcio - Cagliari Calcio
19:00Lokomotiv Moskova - Tambov
19:00Gaziantep - Fatih Karagümrük
19:00İstanbul Başakşehir - Galatasaray
19:00Sparta Prague - Fastav Zlín
19:00Vejle Boldklub - SønderjyskE
19:00Start - Kristiansund
19:00Rosenborg - Haugesund
19:00Sandefjord Fotball - Strømsgodset
19:00Brann - Bodø-Glimt
19:00Viking - Aalesunds
19:00Sloboda Tuzla - Sarajevo
19:00Flora Tallinn - Paide Linnameeskond
19:00Raja Beni Mellal - Ittihad Riadi Tanger
19:00Riga - Valmieras
19:00Entente Sebkha - Deuz
19:00MŠK Žilina - ŠK Slovan Bratislava
19:00Aluminij - Olimpija Ljubljana
19:00Danubio - Club Atlético Boston River
19:00M.Başakşehir - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Gaziantep FK - Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
19:00Giresunspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
19:00Giresunspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Sassuolo - Cagliari (beIN SPORTS HD 3)
19:00Wolfsburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
19:15Genk - Mechelen
19:15Albacete Balompié - Ponferradina
19:15Cartagena - Sporting de Gijón
19:15Karabağ - Neftchi Baku
19:30Granada - Deportivo Alavés
19:30Real Betis - Real Valladolid
19:30Enosis Neon Paralimni - APOEL
19:30Rukh Vinnyky - Kolos Kovalevka
19:30Granada - Alaves (spor SMART HD)
20:00Deportivo Toluca - Club Santos Laguna
20:00Achuapa - Municipal
20:00Zlatibor - Partizan Belgrade
20:00Senica - DAC 1904 Dunajská Streda
20:05Varaždin - Osijek
20:20Ruch Chorzow - Lechia Zielona Gora
20:30Moreirense - Farense
20:30CSKA Sofia - Ludogorets 1945
20:30Havnar Bóltfelag - Fuglafjordur
20:30Anorthosis Famagusta - Apollon Limassol
20:30Volos - Aris
20:45KOZAF - Ouagadougou
21:00Leicester City - Burnley
21:00Esteghlal - Al-Shorta Baghdad
21:00Shabab Al-Ahli Dubai - Pahtakor Taşkent
21:00Westerlo - KMSK Deinze
21:00N.E.C. - Almere City
21:00Dečić - Rudar Pljevlja
21:00Podgorica - Jezero Plav
21:00Titograd - Iskra Danilovgrad
21:00Arab Contractors - Al-Ittihad Al-Sakndary
21:00Hødd - Vålerenga Fotball
21:00Leicester - Burnley (S SPORT HD)
21:15Renaissance Zemamra - Wydad Casablanca
21:15Progreso - Montevideo Wanderers
21:30Las Palmas - Fuenlabrada
21:30Grenland - Stabæk Fotball
21:30Universidad Católica del Ecuador - Técnico Universitario
21:30Steaua București - Argesul Pitesti
21:30Mura 05 - Gorica
21:45Juventus - Sampdoria
21:45Royal Antwerp - Eupen
21:45Juventus - Sampdoria (beIN SPORTS HD 4)
22:00Olympique de Marseille - Lille
22:00Real Sociedad - Real Madrid
22:00Coritiba Foot Ball Club - Vasco da Gama
22:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Sociedade Esportiva Palmeiras
22:00Fortaleza Zipaquira - Llaneros Fútbol Club
22:00Crvena Zvezda - Voždovac
22:00Real Sociedad - Real Madrid (spor SMART HD)
22:00Marsilya - Lille (beIN SPORTS HD 3)
22:15Floriana - Gżira United
22:15Sliema Wanderers - Hibernians
23:00Tondela - Ave
23:00America des Cayes - Capoise
23:15Deportivo Pasto - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
23:30Raja Casablanca - Difaa El Jadida
23:30Boca Juniors De Cali - Tigres Futbol Club
23:30Cerro - Rentistas
23:45Guayaquil City - Club Deportivo El Nacional
00:00Philadelphia Union - Hartford Athletic
00:00Racing Haitien - Triomphe Athletic Club
00:00Limón - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
00:00Club Guaraní - Guairena
00:15Botafogo de Futebol e Regatas - Santos
01:00Charleston Battery - Miami
01:00Deportivo Sacachispas - Deportivo Guastatoya
01:30América de Cali - Atlético Bucaramanga
01:45Club Atlético Torque - River Plate Montevideo
02:00Montreal Impact - Philadelphia Union
02:00Delfin - Mushuc Runa Sporting Club
02:30Sport Club do Recife - Fluminense FutbolClub
02:30Club Libertad - Cerro Porteño
03:00Atlético San Luis - Monterrey
03:00San Carlos - Cartaginés
03:45Junior de Barranquilla - Rionegro Aguilas
05:00Club Tijuana - Juarez
05:00Tapatio - Alebrijes de Oaxaca
10:30Guangzhou Evergrande - Henan Jianye
13:00Shenzhen - Shandong Luneng Taishan
14:35Shanghai Shenhua - Jiangsu Sainty
15:00Guangzhou R&F - Dalian
18:00Åsane Fotball - Oygarden
18:00Grorud - Ranheim Fotball
18:00KFUM - Strømmen
18:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Petrolul Ploiești
18:30Mačva Šabac - Backa Topola
19:00Dynamo Moskova - Akhmat
19:00Mladá Boleslav - Jablonec
19:00Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
19:00Ashdod - Maccabi Petah Tikva
19:00Doxa Katokopias - Salamis Famagusta
19:00HamKam - Jerv
19:00Lillestrøm - Toppfotball
19:00Sogndal Fotball - Stjørdals-Blink
19:00Samsunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Íþróttabandalag Akraness - Íþróttafélagið Grótta
19:30Kuwait - Al-Arabi SC Kuwait
19:45Alkmaar - Graafschap
20:00Aston Villa - Sheffield United
20:00Fenerbahçe - Hatayspor
20:00Fodbold - Horsens
20:00Elfsborg - Häcken
20:00Sirius Fotboll - Falkenbergs
20:00Mjällby - Örebro
20:00Varbergs BoIS - Helsingborgs
20:00Waldhof Mannheim - Viktoria Köln
20:00Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda Tel Aviv
20:00Eskilstuna - Ljungskile
20:00GAIS - Vasteras
20:00Umeå - Degerfors
20:00Fenerbahçe - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Arda Kardzhali - Slavia Sofia
21:00Shamrock Rovers - Waterford
21:00Beitar Jerusalem - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
21:00Sandnes - Tromsø
21:00Gaz Metan Mediaș - Dinamo București
21:30Bochum - Pauli
21:45Milan - Bologna 1909
21:45Portimonense - Paços de Ferreira
21:45Cercle Brugge - Sint-Truidense
21:45Auxerre - Troyes
21:45Stade Lavallois - Annecy
21:45Auxerre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
21:45Milan - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
22:00Utrecht - Breda
22:15Wolverhampton - Manchester City
22:15Breiðablik - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
22:15Fylkir - Fimleikafélag Hafnarfjarðar
22:15Stjarnan - Valur FutbolClub
22:15Wolves - Manchester City (S SPORT HD)
23:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Kópavogur
02:00Botafogo FC Ribeirao Preto - Grêmio Esportivo Brasil
02:00Club Nacional Asuncion - River Plate Asuncion
03:40Deportes Quindío - Real Santander
05:00Club León - Club Universidad Nacional
10:30Beijing Guoan - Qingdao Hainiu
13:00Tianjin Teda - Hebei China Fortune
14:35Chongqing Lifan - Wuhan Zall
15:00Shijiazhuang Ever Bright - Shanghai Dongya
19:00Universitatea Cluj - Unirea Slobozia
19:45Excelsior - Telstar
20:00Leyton Orient - Tottenham Hotspur
20:00Norrby - Sundsvall
21:00Newport County - Watford
21:00West Bromwich Albion - Brentford
21:30West Ham United - Hull City
22:00Krasnodar - PAOK
22:00Maccabi Tel Aviv - Bull Salzburg
22:00Slavia Prague - Midtjylland
22:00Den Bosch - Maastricht
22:15Luton Town - Manchester United
03:40Cúcuta Deportivo - Deportivo Cali
12:30Consadole Sapporo - Kashiwa Reysol
12:30Kyoto Sanga - Tochigi
13:00Tokyo - Cerezo Osaka
13:00Gamba Osaka - Nagoya Grampus
13:00Kashima Antlers - Shonan Bellmare
13:00Kawasaki Frontale - Yokohama
13:00Oita Trinita - Sanfrecce Hiroshima
13:00Vissel Kobe - Sagan Tosu
13:00Avispa Fukuoka - Thespakusatsu Gunma
13:00Ehime - Albirex Niigata
13:00Machida Zelvia - V-Varen Nagasaki
13:00Fagiano Okayama - Montedio Yamagata
13:00Giravanz Kitakyushu - Mito HollyHock
13:00United Ichihara Chiba - Renofa Yamaguchi
13:00Matsumoto Yamaga - Ryūkyū
13:00Omiya Ardija - Tokushima Vortis
13:00Zweigen Kanazawa - Tokyo Verdy
13:30Shimizu S-Pulse - Urawa Red Diamonds
13:30Yokohama F. Marinos - Vegalta Sendai
13:30Júbilo Iwata - Ventforet Kofu
16:00Smolevichi - Minsk
17:00Salyut Belgorod - Arsenal Tula
20:00Rosenborg - Alanyaspor (TRT Spor HD)
21:00Galatasaray - Hajduk Split (spor SMART HD)
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HABER HD)
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HD 1)
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Karagümrük - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
21:30Hertha Berlin - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
22:00Lille - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
13:30Kayserispor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:30Brighton - Manchester Utd (S SPORT HD)
16:00Hatayspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
16:00Göztepe - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
18:00St.Etienne - Rennes (beIN SPORTS HD 3)
19:00Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Bursaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (TRT Spor HD)
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Schalke 04 - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
19:30WBA - Chelsea (S SPORT HD)
22:00Marsilya - Metz (beIN SPORTS HD 3)
13:30Ç.Rizespor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS HD 3)
14:00Sheffield Utd - Leeds United (S SPORT HD)
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Sivasspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
16:00Konyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
16:00Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
16:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 3)
16:00JDA Dijon - Montpellier (beIN SPORTS HD 4)
16:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Lorient - Lyon (beIN SPORTS HD 3)
18:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
19:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Freiburg - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
22:00Reims - PSG (beIN SPORTS HD 3)
19:00Boluspor - Altınordu (TRT Spor HD)
19:00Boluspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Fulham - Aston Villa (S SPORT HD)
20:00Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
22:15Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Gaziantep FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
22:00PSG - Angers (beIN SPORTS HD 3)
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Altay (TRT Spor HD)
14:00Keçiörengücü - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00BB Erzurumspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
16:00M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
16:30Giresunspor - Boluspor (TRT Spor HD)
16:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Lens - St.Etienne (beIN SPORTS HD 3)
19:00Altınordu - Ankaraspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
22:00Nice - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Montpellier - Nimes (beIN SPORTS HD 3)
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Alanyaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
16:00Alanyaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Strasbourg - Lille (beIN SPORTS HD 4)
16:00Brest - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Samsunspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:30Samsunspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Rennes - Reims (beIN SPORTS HD 3)
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
22:00Lyon - Marsilya (beIN SPORTS HD 3)
17:02Anton Bondarik - Daniil BudovCanlı
16:45Thiago Monteiro - Francesco FortiCanlı
16:45Evgeny Itskov - Aleksandr YanovskiCanlı
16:42Nikita Egorov - Alexander KremnevCanlı
16:15Alexander Golinko - Roman GumenyukCanlı
15:15Novak Djokovic - Dominik KoepferCanlı
15:15Vladimir Zhukovich - Vladislav SkoblikovCanlı
17:30Lisa Pigato - Sina Herrmann
17:30Artem Dubrivnyy - Raul Brancaccio
18:00Elina Svitolina - Marketa Vondrousova
18:00Edward Riman - Vladislav Strugach
18:00Kania/Piter - Wachaczyk/Murray Sharan
18:00Fanselow/Steiner - Nava/Nava
18:00Maxime Chazal - Sabanin
18:00Nick Chappell - Djurabek Karimov
18:00Alycia Parks - Conny Perrin
18:30Martin/Chardy - Melzer/Roger-Vasselin
18:30Gatica/Pereira - Parres Azcoitia/Jorge
19:00Grigor Dimitrov - Denis Shapovalov
19:00Hursan - Vladislav Kebets
20:00Karolina Pliskova - Elise Mertens
20:00Piotr Paliukhovich - Anastasiya Abramovich
20:00Ivan Nedelko - Luis Humberto Lopez
20:00Deniz Khazaniuk - Tricia
20:30Nathan Pasha - Michael Redlicki
21:00Mark Pashukevich - Yuriy Maksimenko
21:30Rafael Nadal - Diego Sebastian Schwartzman
21:30Ruan Roelofse - Korey Lovett
22:00Ekaterina Pavlenko - Ilona Kremen
22:00Alec Adamson - Eric Hadigian
22:00Conny Perrin - Tricia
23:00Elena Bairasheuskaya - Kseniya Savenkava
23:59Gennady Urbanovich - Timofey Basalygo
00:00Felix Corwin - Joshua Ortlip
00:00Alycia Parks - Deniz Khazaniuk
01:00Hursan - Vladislav Strugach
02:00Nikita Starkou - Vladimir Filippovich
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
04:00Daniil Budov - Mikhail Malakhovich
04:55Nikita Novikov - Alexander Gorichev
05:00Yuriy Maksimenko - Mark Pashukevich
07:45Ksenia Ivanova - Alina Konchakova
10:00Franco Agamenone - Duje Ajdukovic
11:00Gabriela Talaba - Qinwen Zheng
11:00Jesper De Jong - Holger Vitus Nodskov Rune
11:00Yvonne Cavalle-Reimers - Matilda Mutavdzic
11:00Shalimar Talbi - Anna Kubareva
11:00Jiri Lehecka - Sebastian Baez
12:00Alexander Shevchenko - David Pichler
12:05Carlos Taberner - Mathias Bourgue
14:00Jecan/Cornea - Menendez-Maceiras/Miedler
14:00Luz/Matos - Goransson/Huesler
14:00Martinez/Reyes-Varela - Dima/Kirkin
14:00Roca Batalla/Cervantes Huegun - Begemann/Mergea
14:00Zuk/Lawson - Halys/Jaziri
kaçak bahiskaçak bahiskaçak bahismaç izle

canlı maç izle

maç yayınları

lig tv izle

canlı maç yayınları

Online olarak canlı maç yayınlarını izlemek isterseniz, sizler de kişisel çözümlerimizi kullanabilirsiniz. Detaylar, fırsatlar ve yenilikçi seçeneklere dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü çözümü, estetik fırsatları ve kaçırılmayacak seçenekleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yenilikler, kişisel seçenekler ve profesyonel çalışmalar için daha fazla zaman kaybetmeyin ve bizleri takip etmeye devam edin. Her türlü fırsatı, yeniliği ve keyifli maç yayını sitemiz üzerinden en uygun ödeme seçenekleri ile takip edebilirsiniz. Ayrıntılar, fırsatlar ve kişisel hizmetlere yönelik aklınıza gelen her türlü çözümü sizlere sunmaya tüm hızımızla devam edeceğimizi söylemek istiyoruz. Bu sayede daha verimli, daha kişisel ve daha estetik fırsatları da ön plana çıkarabileceğiz. Yenilikler, kişisel etkinlikler, özverili çözümler ve en uygun şekillerde  maç izleme çalışmaları için daha fazla zaman kaybetmeden sitemizi kullanabilirsiniz. Biz sizin için en kaliteli çalışmaları ön plana sunmaya devam edeceğiz. Şimdiden teşekkür ediyoruz sitemizi takip ettiğiniz için. Ayrıca sadece bununla kalmayıp justin tv izle gibi seçeneklerinde yer aldığı tüm sorunları gidermeniz konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.Gibi soruların cevabını bu şekilde vererek, akıllarda yer alan soru işaretlerine dair bir cevap sunmuş olduk. Hemen hemen her türlü fırsatı, yeniliği ve kişisel seçeneği ortaya çıkarmamız için yapmanız gereken detaylar oldukça uygun şekillerde sizlere ulaşacak diyebiliriz. Zaman içerisinde büyük bir etki ile yoğunluk sağlayan sitemiz, artık daha da keyifli bir halde hizmetini tüm hızı ile sürdürmeye devam ediyor.

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda siz değerli takipçilerimiz için Vegol TV nedir? Nasıl izlenir?Sorularına cevap sunacağız. Aslında genel olarak dijital medya üzerinde ön plana çıkarılan çalışmalara baktığımız zaman, daha çok bireylerin ihtiyaçlarına çözüm üreten projelerin yer aldığını görebiliriz. Bu görüntü ile hem detaylı, hem de estetik bir fırsatı kullanabilir ve bu bağlamda daha verimli seçenekleri ön plana çıkarabiliriz. İhtiyaçlar dahilinde verimli, estetik ve yenilikçi çalışma seçenekleri söz konusu iken, daha rahat ve estetik yenilikleri kullanmamız bizler adına oldukça keyifli bir seçenek sağlayacaktır. Detaylar, fırsatlar, kaçırılmayacak seçenekler için Vegol TV sitesini inceleyebilirsiniz. Bizzat online olarak çözüm üreten sitemiz, kaçırılmayacak maç yayınlarını sizlere daha net bir şekilde sunuyor. Özverili çözümler ve yenilikçi seçenekler için daha fazla zaman kaybetmeyin ve kişisel fırsatlarımızı da kullanmaya başlayın. Yenilikler, estetik çözümler ve bireysel fırsatlara dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü seçenek için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Vegol TV Canlı Maç izlesitemizde maç yayınları canlı olarak izleyebilirsiniz. Lig tv izle hariç diğer tüm yayınlar bedava olarak izlenebilinir. Smartspor izle veya diğer platformlar dahil, yerli maç yayınları da Vegol TV canlı maç yayınları sayfamızda olacaktır. Sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek yayınları sürekli takip edebilirsiniz.