logo
Schalke 04 - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
Paylaş:
Canlı Maç İzleme keyfi Vegol TV'de
19:00Lakers - SonicsCanlı
19:00Šiauliai - Pieno žvaigždėsCanlı
19:00Opava - OlomouckoCanlı
19:00Manama - Ahli ManamaCanlı
19:00Amyntas - OlympiacosCanlı
18:45Pistons - MavericksCanlı
18:45Dzūkija - ŽalgirisCanlı
18:30Ostrava - Turi SvitavyCanlı
18:20Bizoni - DrakonuCanlı
19:00Nizhny Novgorod - Khimki
19:20Hapoel Gilboa Galil - Bnei Herzliya
19:25Warriors - Pacers
19:25Hapoel Beersheba - Hapoel Haifa
19:30Union Tarber Lourdes - Boulazac Basket Dordogne
19:45JIP Pardubice - ČEZ Basketball Nymburk
19:55Pacers - Jazz
20:00Zenit Saint-Petersburg - Basket Zielona Góra
20:00Monako - Levallois Metropolitans
20:00Bizoni - Chameleon
20:00Legia Warszawa - Polski Cukier SIDEn Toruń
20:15Future Stars Prague - Sluneta Usti nad Labem
20:25Jazz - Warriors
20:30U-BT Cluj-Napoca - Igokea
20:30Anwil Włocławek - Belfius Mons-Hainaut
21:00Nanterre - Bourg-en-Bresse
21:00Leningrad - Drakonu
21:00Andrezieux Boutheon - Vichy
21:00Lorient - Rouen Basket
21:00Chorale Roanne Basket - Sharks Antibes
21:00Lille Metropole Basket - SLUC Nancy Basket
21:00Sables Vendee - Rochelle Rupella
21:00Saint-Chamond - Saint Vallier Basket Drome
21:00SOPCC - Aix-Maurienne Savoie Basket
21:00Havre - Stade de Vanves
21:00Union Rennes - Rueil
21:00USAP - Besancon Avenir Comtois
21:00Vendee Challans Basket - Poitiers Basket 86
21:00Panathinaikos - Peristeri
21:30Aurore de Vitre - Caen Basket Calvados
22:00Bizoni - Leningrad
22:45Bilbao Basket - Iberostar Tenerife Canarias
01:15Danubio - Stockolmo
03:15Abejas de Guanajuato - Panteras de Aguascalientes
03:30Miami Heat - Boston Celtics
03:30Real Esteli - Rivas
03:30Urupan de Pando - Larre Borges Montevideo
03:30Miami Heat - Boston Celtics (S SPORT HD)
04:00Aguacateros De Michoacan - Soles De Mexicali
04:00Indigenas Matagalpa - Brumas Jinotega
04:30Lenadores de Durango - Fuerza Regia
05:00Dorados de Chihuahua - Plateros de Fresnillo
05:00Libertadores De Queretaro - Astros de Jalisco
18:00Nevėžis - Panevezys Lietkabelis
18:35Astoria Bydgoszcz - Dąbrowa Górnicza
19:25Clippers - Spurs
19:55Spurs - Rockets
20:00Bruixa Dor Manresa - Obradoiro
20:00Universidad Catolica de Murcia - Estudiantes Madrid
20:25Rockets - Clippers
20:30Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
21:00Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański
22:45Baloncesto Fuenlabrada - Saski Baskonia
22:45Unicaja Málaga - Barcelona Bàsquet
02:30Las Vegas Aces - Connecticut Sun (S SPORT 2 HD)
04:00Denver Nuggets - Los Angeles Lakers
04:00Denver Nuggets - LA Lakers (S SPORT HD)
20:00Burgos - Gran Canaria
20:00Real Betis - FIATC Joventut Badalona
22:45Real Madrid Baloncesto - Basket Zaragoza 2002
03:30Boston Celtics - Miami Heat (S SPORT HD)
13:00Fenerbahçe Beko - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Bursaspor - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
17:30Galatasaray - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
18:35Stal Ostrow Wielkopoiski - Start Lublin
13:00Afyon Bld. - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Bahçeşehir Klj - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Büyükçekmece - Petkimspor (tivibu SPOR HD)
20:00Pınar Karşıyaka - Fethiye Bld. (tivibu SPOR 3 HD)
20:00Bursaspor - Energia Trento (tivibu SPOR HD)
19:00Nymburk - AEK Athens (tivibu SPOR HD)
19:00Hapoel Jerusalem - SP Burgos (tivibu SPOR HD)
19:00Bahçeşehir Klj - JL Bourg (tivibu SPOR HD)
13:00OGM Orman - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
15:15Fethiye Bld. - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
17:30Darüşşafaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
20:00Tofaş - Büyükçekmece (tivibu SPOR HD)
13:00Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
15:15Petkimspor - Afyon Bld. (tivibu SPOR HD)
17:30Anadolu Efes - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
20:00Beşiktaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR HD)
19:00Unics Kazan - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
19:30Cedevita Olimpija - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
19:00Apollon Limassol - Lech PoznańCanlı
19:00Veles Moskova - SKA-KhabarovskCanlı
19:00Rukh Vinnyky - Shakhtar DonetskCanlı
19:00Vasalunds - KarlstadCanlı
18:45Sfaxien - MonastirCanlı
18:30Shinnik Yaroslavl - Chertanovo MoskovaCanlı
18:15Haka - RoPSCanlı
18:15Inter Turku - HonkaCanlı
18:15Mariehamn - IlvesCanlı
18:15Seinajoen Jalkapallokerho - LahtiCanlı
18:15Tvøroyri - NSÍ RunavíkCanlı
18:00Sparta Prague - Králův DvůrCanlı
18:00Nykopings - HaningeCanlı
18:00Livorno Calcio - Aurora Pro Patria 1919Canlı
17:45Esteghlal - Al-AhliCanlı
17:45Neftekhimik Nizhnekamsk - Tekstilshchik IvanovoCanlı
17:45Krylia Sovetov - Dynamo BryanskCanlı
17:45Atlas Delmenhorst - HavelseCanlı
17:45Oldenburg - JeddelohCanlı
17:45Oliveirense - PortoCanlı
17:45Benfica - ChavesCanlı
17:30Volgar Astrakhan - İrtiş OmskCanlı
17:30Chemie Leipzig - Carl Zeiss JenaCanlı
17:30Velké Meziříčí - VrchovinaCanlı
17:30Sokol Hostoun - Baník SokolovCanlı
17:30Admira Prague - Sokol KolovratyCanlı
17:15Chebba - Espérance de TunisCanlı
19:00Alania Vladikavkaz - Spartak Moskova
19:00Fakel Voronezh - Tom Tomsk
19:00Tammeka Tartu - Nomme Kalju
19:00Renate - Avellino 1912
19:00Kouris Erimi - Larnaca
19:00Ermis Aradippou - Akritas Chlorakas
19:00Olympiakos Nicosia - Xylotympou 2006
19:00Alianza Universidad - Cusco
19:00Cordoba 06 C - Eretzke
19:00Hamar Hveragerdi - Hlíðarendi
19:00Kit-Go Pehcevo - Skopje
19:00Papai Perutz - Puskás Akadémia
19:00Ogniwo Sopot - Lechia Gdańsk
19:00Zimbru Chișinău - Speranţa Nisporeni
19:15Vidir - Ungmennafélag Njarðvíkur
19:30Torpedo Moskova - Nizhniy Novgorod
19:30Reichenau - Telfs
19:30Potenza - Triestina Calcio
19:30FeralpiSalò - Pineto Calcio
19:30Ñublense - Deportes Puerto Montt
19:30Sahab Club - Al-Wehdat
20:00Baltika Kaliningrad - Chaika Peschanokopskoye
20:00Altonaer FC von 1893 - Holstein Kiel
20:00Eintracht Norderstedt 03 - Hamburger
20:00Oberneuland - Wolfsburg
20:00Bischofswerdaer 08 - Hertha
20:00Chemnitzer - Berliner FC Dynamo
20:00Energie Cottbus - Union Furstenwalde
20:00Optik Rathenow - Lokomotive Leipzig
20:00Altglienicke - Babelsberg 03
20:00Meuselwitz - Viktoria 1889
20:00Rot-Weiss Walldorf - Hanau 93
20:00Buchonia Flieden - Steinbach
20:00Rot-Weiß Hadamar - Dietkirchen
20:00Türk Gücü Friedberg - Erlensee
20:00Germania Egestorf - Lupo Martini Wolfsburg
20:00Eilenburg - Plauen
20:00Frisia - Weiche Flensburg
20:00Inter Turkspor Kiel - Altenholz
20:00Bordesholm - Flensburg
20:00Lübeck - Eutin 08
20:002000 - Køge
20:00Zapoos - Otepaa
20:00Víkingur Gøta - Argja Bóltfelag
20:00Eskilsminne - Karlskrona
20:00Gefle - Sollentuna
20:00Berga - Sylvia Norrköping
20:00Linköping City - Oskarshamns
20:00Motala - Värnamo
20:00Qviding - Lunds
20:00Sandvikens - Bromharitaojkarna
20:00Skövde - Assyriska Turabdin
20:00Tvååkers - Landskrona BoIS
20:00Calcio Catania - San Nicolò Calcio Teramo
20:00Calcio Padova - Breno
20:00SNIM - Tevragh-Zeina
20:00Borac Čačak - Fraficar Beograd
20:00Kolubara Lazarevac - Dubocica
20:00Trayal - Zeleznicar Pancevo
20:15Saue JK Laagri - Viljandi Tulevik
20:30Rot-Weiss Essen - Weiss Ahlen
20:30Wiedenbrück 2000 - Borussia Dortmund
20:30Sportfreunde Lotte - Lippstadt 08
20:30Bergisch Gladbach 09 - Schalke 04
20:30Straelen - Rot-Weiß Oberhausen
20:30Homberg - Borussia Mönchengladbach
20:30Wegberg-Beeck - Rodinghausen
20:30Wuppertaler - Preussen Munster
20:3063 Luckenwalde - Berliner AK 07
20:30Tennis Borussia Berlin - Germania Halberstadt
20:30Vilbel - Hunfelder
20:30Fernvald - Ginsheim
20:30Viktoria Griesheim - 1931 Eddersheim
20:30Niederwenigern - SSVg Velbert
20:30Sportfreunde Baumberg - Bocholt
20:30SpVg Schonnebeck - SpVgg Sterkrade-Nord
20:30SpVgg 04 Ratingen - TuRU Düsseldorf
20:30Velbert - Schwarz-Weiß Essen
20:30Eintracht Celle - Hagen-Uthlede
20:30Paderborn 07 - Westfalia Rhynern
20:30Charleroi-Marchienne - Lierse Kempenzonen
20:30Räppe GOIF - Kristianstads
20:30Penafiel - Vilafranquense
20:38Stal Stalowa Wola - Podlasie
21:00Fulham - Sheffield Wednesday
21:00Millwall - Burnley
21:00Preston North - Brighton & Hove Albion
21:00Stoke City - Gillingham
21:00Al-Hilal - Shabab Al-Ahli Dubai
21:00Shahr Khodro - Pahtakor Taşkent
21:00Zeilsheim - Waldgirmes
21:00Artsul - Goytacaz
21:00Nova Cidade - Serra Macaense
21:00Nova Iguaçu Futebol Clube - Campos
21:00Goncalo - Bonsucesso Futebol Clube
21:00Serrano Petropolis - Audax Rio de Janeiro Esporte Clube
21:00Skála ÍF - Fuglafjordur
21:00Trollhättan - Utsiktens
21:00Frej Taby - Karlslunds
21:00Lindome - Torns
21:00Muttenz - Langenthal
21:00Köniz - Münsingen
21:00Monopoli - Modena
21:00Fola Esch - Hamm Benfica
21:00Swift Hesperange - F91 Dudelange
21:00Masr - Ahly Cairo
21:00Deportes Magallanes - Rangers
21:15Ittihad Riadi Tanger - Renaissance Zemamra
21:30Arroyo - Moralo
21:30La - Colon Montevideo
21:45Chelsea - Barnsley
21:45Fleetwood Town - Everton
21:45Leicester City - Arsenal
21:45Morecambe - Newcastle United
21:45Cray Valley Paper Mills - Burgess Hill Town
21:45Cray Wanderers - Fisher
21:45Grays Athletic - Potton United
21:45Highworth - Melksham
21:45Sutton Common Rovers - Metropolitan Police
21:45Tiverton Town - Bideford
21:45Wingate & Finchley - Folkestone Invicta
21:45Worcester City - Stafford Rangers
21:45Cefn Druids - Flint Town United
21:45Leicester - Arsenal (beIN SPORTS HD 3)
21:45Fleetwood - Everton (beIN SPORTS MAX 2 HD)
21:45Chelsea - Barnsley (beIN SPORTS HD 4)
22:00Gent - Dynamo Kyiv
22:00Molde - Ferencvárosi
22:00Olympiacos - Omonia
22:00Fuerza Amarilla - Santo Domingo
22:00Kria - Iþrottafelag Hafnarfjardar
22:00Leixões - Mafra
22:00San Luis de Quillota - Club de Deportes Santa Cruz
22:00Santiago Morning - Club de Deportes Valdivia
22:00Gent - Dinamo Kiev (beIN SPORTS HD 1)
22:00Molde - Ferencvaros (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Olympiakos - Omonia (beIN SPORTS HD 2)
22:15Kordrengir - Selfoss
22:55Tidjikja - Nouakchott King's
23:00Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Associação Desportiva São Caetano
23:00Club Cienciano Cusco - Melgar
23:30Renaissance Sportive de Berkane - Rabat
23:30Deportivo Llacuabamba - Sporting Cristal
00:00İngiltere Revolution - Montreal Impact
01:00Atlante - Tapatio
01:15Caracas - Club Libertad
01:15Clube Atlético Paranaense - Colo-Colo
01:15Defensa y Justicia - Club Olimpia
01:15Paranaense - Colo Colo (S SPORT HD)
01:30Richmond Kickers - Fort Lauderdale
02:00Atlanta United - Dallas
02:00York City - Toronto
02:00Charlotte Independence - Miami
02:00Hartford Athletic - Philadelphia Union
02:00Indy Eleven - Saint Louis
02:00Santana - Ypiranga
02:00Corporación Deportiva Real Cartagena - Tigres Futbol Club
02:30Chicago Fire Soccer Club - Houston Dynamo
02:30Cincinnati - Philadelphia Union
02:30Columbus Crew - Minnesota United
02:30Sporting Kansas City - Orlando City Soccer Club
02:30Atlanta United - New York Red Bulls
02:30Sampaio Corrêa Futebol Clube - Moto Club São Luís
03:00Inter Miami - York Red Bulls
03:00Memphis 901 - North Carolina
03:05Venados - Coyotes de Tlaxcala
03:30Nashville - United
03:30Alianza Lima - Racing Club de Avellaneda
03:30América de Cali - Club Deportivo Universidad Católica
03:30Club Guaraní - Sociedade Esportiva Palmeiras
03:30Sport Club Internacional - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
03:30Sport Club do Recife - Sport Club Corinthians Paulista
03:30Ceará Sporting Club - Brusque Futebol Clube
03:30Vasco da Gama - Botafogo de Futebol e Regatas
03:30Internacional - Gremio (S SPORT 2 HD)
04:00Colorado Rapids - San Jose Earthquakes
04:00Municipal Jalapa - Diriangén
04:05Leones - Unión Magdalena
04:30Real Salt Lake - Los Angeles Galaxy
05:00Portland Timbers - Seattle Sounders
05:00Los Angeles Galaxy - San Diego Loyal
05:00Deportivo Saprissa - Cartaginés
05:00Managua - Atletico Somotillo
05:05Club Celaya - Tampico Madero
05:30Los Angeles - Vancouver Whitecaps
05:30Tucson - Forward Madison
08:00Bolat - Sdyusshor 8 Nur-Sultan
08:00Baykonur Kızılorda - Altay
10:00Guangzhou R&F - Shanghai Shenhua
10:00Kitchee - Man
10:30Jetısu - Şahter Karağandı
11:00Chengdu Better City - Suzhou Dongwu
11:00Chita - Dynamo II Moskova
12:00Shan United - Ayeyawady United
12:00Yangon United - Rakhine United
12:45Ordabası - Kızıljar
13:00Jiangsu Sainty - Guangzhou Evergrande
13:00Zenit Irkutsk - Leningradets
13:00Dynamo Barnaul - Zenit-Izhevsk
13:30Ekibastuzets - Arıs
13:30Kyran - Aktöbe
14:00Druk Stars - Paro United
14:00Liepāja - Daugavpils
14:00Sumida Gepro - Mazaalainuud
14:35Meizhou Hakka - Hangzhou Greentown
14:35Henan Jianye - Shandong Luneng Taishan
15:00Kaysar - Astana
15:00Xinjiang Tianshan Leopard - Heilongjiang Lava
15:00Dalian - Shenzhen
16:00Wadi Degla - Smouha Sporting Club
16:41Hala - Al-Muharraq
17:00Ararat - Ermenistan - Celje
17:00Deportes Iquique - Union La Calera
17:00Shabab Al Ordon Al Quadisiya - Aqaba
18:00Académico de Viseu - Estoril Praia
18:30Kuopion Palloseura - Sūduva Marijampolė
18:30Tampereen Pallo-Veikot - Tampereen Ilves
18:30II - Tove
18:30HJK - Turun Palloseura
18:30Al-Masry Club - El-Entag El-Harby
18:30Gouna - Aswan
18:30Gotzis - Koblach
19:00Fehervar - Stade de Reims
19:00Viktoria Plzen - SønderjyskE
19:00Paiha - VG-62 Naantali
19:00Knattspyrnufélag Akureyrar - Kópavogur
19:15Fjölnir - Íþróttabandalag Akraness
19:15Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Valur FutbolClub
19:15Íþróttafélagið Grótta - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
19:30Rostov - Maccabi Haifa
19:30Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Afula
19:30Hapoel Iksal Amad - Hapoel Ironi Acre
19:30Hapoel Kfar Shalem - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim
19:30Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Jerusalem
19:30Hapoel Ra'anana - Hapoel Nir Ramat HaSharon
19:30Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Rishon LeZion
19:30Kafr Qasim - Sektzia Nes Tziona
19:30Universidad de Concepción - O'Higgins
19:30Al-Hussein - Ramtha
20:00Beşiktaş - Ave
20:00Djurgårdens - Cluj
20:00Malmö - Lokomotiva
20:00Mura 05 - Eindhoven
20:00CSKA Sofia - B36 Tórshavn
20:00R. Charleroi - Partizan Belgrade
20:00Riga - Celtic
20:00Rosenborg - Alanyaspor
20:00Preussen Munster - Westfalia Herne
20:00Wattenscheid 09 - Finnentrop-Bamenohl
20:00Sportfreunde Siegen - Sprockhövel
20:00Schermbeck - SpVgg Vreden 1921
20:00Victoria Clarholz - Meinerzhagen
20:00Haltern - Holzwickeder
20:00Grodig - Seekirchen 1945
20:00Hassleholm - Hassleholm
20:00Police - Nouadhibou
20:00Rosenborg - Alanyaspor (TRT Spor HD)
20:15Espoo - Ekenas
20:15Töölön Taisto - CLE
20:30Steaua București - Slovan Liberec
20:30Hapoel Be'er Sheva - Motherwell
20:30Union Nettetal - Monheim
20:30Teutonia St. Tonis - Meerbusch
20:3009 Dortmund - Kaan-Marienborn
21:00Bristol City - Aston Villa
21:00APOEL - HŠK Zrinjski Mostar
21:00Copenhagen - Piast Gliwice
21:00Sarajevo - Buducnost Podgorica
21:00Shkëndija - Tottenham Hotspur
21:00Galatasaray - Hajduk Split
21:00Granada - Lokomotiv Tiflis
21:00KÍ Klaksvík - Dinamo Tbilisi
21:00Sheriff Tiraspol - Dundalk
21:00Standard Liège - Vojvodina
21:00Al-Duhail - Al-Taawon
21:00Persepolis - Sharjah
21:00Duisburg - Mönchengladbach 1894
21:00Ismaily - Pyramids
21:00Galatasaray - Hajduk Split (spor SMART HD)
21:15Wolfsburg - Desna Chernihiv
21:15Wydad Casablanca - Raja Casablanca
21:30Milan - Bodø-Glimt
21:30Basel - Anorthosis Famagusta
21:30Gallen - Athens
21:30Floriana - Flora Tallinn
21:30LASK Linz - DAC 1904 Dunajská Streda
21:30Legia Warsaw - Drita
21:45Lincoln City - Liverpool
21:45Manchester City - Bournemouth
21:45Rijeka - Kolos Kovalevka
21:45Manchester City - Bournemouth (beIN SPORTS HD 3)
21:45Lincoln City - Liverpool (beIN SPORTS HD 4)
22:00Bayern Munich - Sevilla
22:00Sporting Lisbon - Aberdeen
22:00Willem - Rangers
22:00Cobresal - Palestino
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HABER HD)
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HD 1)
22:15Breiðablik - Stjarnan
22:15Fylkir - Knattspyrnufélagið Víkingur
22:55Ksar - Sahel Mauritania
23:30Ayacucho - Deportivo Binacional
00:00Oakland Roots - Detroit City
01:00Club Jorge Wilstermann - Peñarol
01:00Wilstermann - Penarol (S SPORT HD)
02:00Atlético Clube Goianiense - Fluminense FutbolClub
03:00Independiente Medellín - Boca Juniors
05:00Delfin - Santos
05:00Pachuca - Deportivo Toluca
10:30Shijiazhuang Ever Bright - Chongqing Lifan
13:00Qingdao Hainiu - Tianjin Teda
15:00Shanghai Dongya - Beijing Guoan
15:00Wuhan Zall - Hebei China Fortune
17:00Dukla Prague - Jiskra Ústí nad Orlicí
17:00Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
17:30Banik Ostrava - Hlučín
17:45Monza Brianza 1912 - SPAL
18:00Strømmen - Lillestrøm
18:00Voluntari - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
18:15Wigry Suwałki - Śląsk Wrocław
18:30Jaro - Oulu
18:30Kotka - Ekenäs
18:40Jastrzębie - Widzew Łódź
18:45Botev Vratsa - Montana
19:00Dynamo Ceske Budejovice - Bohemians 1905 Prag
19:00Wisła Płock - Warta Poznań
19:00Karmiotissa Polemidion - Enosis Neon Paralimni
19:00Stjørdals-Blink - KFUM
19:00Oygarden - Sogndal Fotball
19:00Ranheim Fotball - Åsane Fotball
19:00Raufoss - Sandnes
19:00Tromsø - Grorud
19:00Nieciecza - Arka Gdynia
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Erzgebirge - Greuther Furth
19:30Osnabruck - Hannover 96
19:30Austria Klagenfurt - Avusturya Wien
19:30Liefering Salzburg - Wacker Innsbruck
19:30Horn - Lafnitz
19:30Kapfenberger - Blau-Weiß Linz
19:30Næstved - KFUM BK Roskilde
19:30Osnabruck - Hannover 96 (S SPORT 2 HD)
19:45Almere City - Helmond Sport
19:45Dordrecht - Alkmaar
19:45Bohemian - Derry City
20:00Fatih Karagümrük - İstanbul Başakşehir
20:00SpVgg Unterhaching - Lübeck
20:00Znojmo - Vysocina Jihlava
20:00Esbjerg - Helsingør
20:00Hvidovre - Hobro
20:00Vendsyssel - Kolding
20:00Roskilde - Hillerod
20:00Tychy - CWKS Resovia Rzeszów
20:00Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
20:00Karagümrük - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
20:30Motor Lublin - Garbarnia Kraków
20:45Odra Opole - Belchatow
20:45Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
21:00Twente - Groningen
21:00CSKA Sofia 1948 - Etar 1924 Veliko Tarnovo
21:00Annecy - Créteil-Lusitanos
21:00Lyon-Duchère - Avranches
21:00Red Star Saint-Ouen - Concarneau
21:00Mans - Bourg-Péronnas
21:00Bastia - Sète 34
21:00Cholet - Orléans
21:00Stade Briochin - Bastia-Borgo
21:00Quevilly - Stade Lavallois
21:00Puskás Akadémia - Mezőkövesd-Zsóry
21:00Argesul Pitesti - Universitatea Craiova
21:25Grazer - Vorwarts Steyr
21:30Hertha - Eintracht Frankfurt
21:30Górnik Zabrze - Wisła Kraków
21:30Midleton - Marys
21:30Rockmount - Avondale United
21:30Toppfotball - HamKam
21:30Hertha Berlin - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
21:45Kortrijk - Royal Antwerp
21:45Huddersfield Town - Nottingham Forest
21:45Athlone Town - Longford Town
21:45Bray Wanderers - Drogheda United
21:45Cabinteely - Wexford Gençlers
21:45Galway United - Cobh Ramblers
21:45Huddersfield - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
22:00Lille - Nantes
22:00Eibar - Athletic Bilbao
22:00Málaga - Alcorcón
22:00Maastricht - FC
22:00Cambuur - Utrecht
22:00Lille - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
22:00Eibar - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
22:30Braga - Santa Clara
00:30Huachipato - Deportes La Serena
02:00Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Equidad
03:30Puebla - Querétaro
04:05Once Caldas - Club Atlético Nacional
05:30Juarez - Atlas
08:00Nagoya Grampus - Shimizu S-Pulse
08:00Suwon Samsung Bluewings - Seoul
08:00Fukushima United - Blaublitz Akita
08:00Albirex Niigata - Ventforet Kofu
10:00Capalaba FutbolClub - Redlands United FutbolClub
11:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Concordia Chiajna
11:00Poli Timisoara - Ripensia Timisoara
11:00Aerostar Bacau - Csikszereda Miercurea Ciuc
11:00Gloria Buzău - Resita
11:00Unirea Slobozia - Farul Constanța
11:00Pandurii Targu - Mioveni
11:15Loko Vltavín - Jiskra Domažlice
11:15Frýdek-Místek - Slovan Rosice
11:15Rakovnik - Benešov
11:15Viktoria Otrokovice - Vrchovina
11:15Zbuzany 1953 - Jablonec
11:30Povltavska akademy - Motorlet Praha
11:30Prepere - Slovan Velvary
12:00Urawa Red Diamonds - Yokohama
12:30Kyoto Sanga - Omiya Ardija
12:30Comuna Recea - Rapid București
13:00Vissel Kobe - Consadole Sapporo
13:00Taraz - Tobol Kostanay
13:00Viljandi Tulevik - Kuressaare
13:00Ehime - Zweigen Kanazawa
13:00Tokushima Vortis - Matsumoto Yamaga
13:00Lech Poznań - Gornik Polkowice
13:30Kayserispor - Erzurumspor
13:30Kayserispor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
13:40Miedz Legnica - Korona Kielce
14:00Deportivo Alavés - Getafe
14:00Tambov - Spartak Moskova
14:00Eintracht Braunschweig - Holstein Kiel
14:00Fortuna Düsseldorf - Würzburger Kickers
14:00Darmstadt 98 - Jahn Regensburg
14:00Energetik-BGU - Isloch
14:00Sydvest 05 - Jammerbugt
14:00Vanløse - Avarta
14:00Norrby - Degerfors
14:00Alaves - Getafe (spor SMART HD)
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00F. Düsseldorf - Wurzburger Kickers (S SPORT 2 HD)
14:30Brighton & Hove Albion - Manchester United
14:30Wycombe Wanderers - Swansea City
14:302000 - Slagelse B&I
14:30Aarhus - Holbæk B&I
14:30Wycombe - Swansea (beIN SPORTS HD 4)
14:30Brighton - Manchester Utd (S SPORT HD)
14:45Academica Clinceni - Gaz Metan Mediaș
15:00Brescia Calcio - Ascoli Calcio 1898
15:00Cosenza Calcio - Virtus Entella
15:00Delfino Pescara 1936 - ChievoVerona
15:00Frosinone Calcio - Empoli
15:00Lecce - Pordenone Calcio
15:00Salernitana 1919 - Reggina Calcio
15:00Saarbrucken - Hansa Rostock
15:00Viktoria Köln - Wehen Wiesbaden
15:00Hallescher - Ingolstadt 04
15:00Duisburg - Zwickau
15:00Verl - Bayern Munich
15:001860 München - Magdeburg
15:00Avusturya Lustenau - Juniors
15:00Skive - Fremad Amager
15:00Dalum - Boldklubben Frem
15:00Middelfart G&BK - Næsby
15:00KPV - Vaasan Palloseura
15:45Paksi - Budapest
16:00Torino - Atalanta
16:00Göztepe - Gaziantep
16:00Hatayspor - Kasımpaşa
16:00Toulouse - Auxerre
16:00Örebro - Sirius Fotboll
16:00Cracovia - Raków Częstochowa
16:00Gorodeya - Slavia-Mozyr
16:00B.93 Copenhagen - Brabrand
16:00Nykøbing - Brønshøj
16:00Skovshoved - Tårnby
16:00Paide Linnameeskond - Tallinna Kalev
16:00Dalkurd - Akropolis
16:00Hatayspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
16:00Göztepe - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 2)
16:00Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
16:30Mainz 05 - Stuttgart
16:30Arminia Вielefeld - Köln
16:30Bayer 04 Leverkusen - Leipzig
16:30Borussia Monchengladbach - Union Berlin
16:30Augsburg - Borussia Dortmund
16:30Zenit Saint Petersburg - FC
16:30Sokol Živanice - Chlumec
16:30Leverkusen - Leipzig (S SPORT 2 HD)
16:30Augsburg - B.Dortmund (A Spor HD)
17:00Crystal Palace - Everton
17:00Valencia - Huesca
17:00Barnsley - Coventry City
17:00Birmingham City - Rotherham United
17:00Cardiff City - Reading
17:00Derby County - Blackburn Rovers
17:00Millwall - Brentford
17:00Preston North - Stoke City
17:00Queens Park Rangers - Middlesbrough
17:00Watford - Luton Town
17:00Hamilton Academical - Dundee United
17:00Livingston - Johnstone
17:00Mirren - Kilmarnock
17:00Real Zaragoza - Las Palmas
17:00Unione Venezia - Vicenza Calcio
17:00Kajaani - MYPA
17:00Musan Salama - Mikkelin Palloilijat
17:00Accrington Stanley - Oxford United
17:00Crewe Alexandra - Milton Keynes Dons
17:00Doncaster Rovers - Bristol Rovers
17:00Fleetwood Town - Wimbledon
17:00Gillingham - Blackpool
17:00Ipswich Town - Rochdale
17:00Northampton Town - Hull City
17:00Plymouth Argyle - Shrewsbury Town
17:00Portsmouth - Wigan Athletic
17:00Sunderland - Peterborough United
17:00Swindon Town - Burton Albion
17:00Barrow - Colchester United
17:00Bolton Wanderers - Newport County
17:00Bradford City - Stevenage
17:00Cambridge United - Tranmere Rovers
17:00Cheltenham Town - Grimsby Town
17:00Mansfield Town - Exeter City
17:00Oldham Athletic - Crawley Town
17:00Port Vale - Harrogate Town
17:00Salford City - Forest Green Rovers
17:00Scunthorpe United - Carlisle United
17:00Southend United - Morecambe
17:00Walsall - Leyton Orient
17:00Gosport Borough - Farnborough
17:00Harrow Borough - Salisbury City
17:00Hendon - Truro City
17:00Poole Town - Hayes & Yeading United
17:00Swindon Supermarine - Tiverton Town
17:00Taunton Town - Walton Casuals
17:00Weston-super-Mare - Metropolitan Police
17:00Wimborne Town - Chesham United
17:00Yate Town - Dorchester Town
17:00Alvechurch - Royston Town
17:00Banbury United - Redditch United
17:00Biggleswade Town - Bromsgrove
17:00Coalville Town - Leiston
17:00Kings Langley - Nuneaton Town
17:00Lowestoft Town - Hednesford Town
17:00Needham Market - Stratford Town
17:00Rushall Olympic - Peterborough Sports
17:00Rushden & Diamonds - Barwell
17:00Stourbridge - Hitchin Town
17:00Tamworth - Ives Town
17:00Bishop's Stortford - Hornchurch
17:00Bowers & Pitsea - Leatherhead
17:00East Thurrock United - Cray Wanderers
17:00Folkestone Invicta - Wingate & Finchley
17:00Haringey Borough - Bognor Regis Town
17:00Horsham - Cheshunt
17:00Kingstonian - Worthing
17:00Lewes - Brightlingsea Regent
17:00Margate - Carshalton Athletic
17:00Merstham - Enfield Town
17:00Potters Bar Town - Corinthian-Casuals
17:00Ashton United - Bamber Bridge
17:00Grantham Town - Atherton Collieries
17:00Hyde United - South Shields
17:00Lancaster City - Basford United FutbolClub
17:00Matlock Town - Stafford Rangers
17:00Mickleover Sports - Morpeth Town
17:00Nantwich Town - Stalybridge Celtic
17:00Redcliffe - Witton Albion
17:00Scarborough Athletic - United of Manchester
17:00Warrington Town - Gainsborough Trinity
17:00Whitby Town - Buxton
17:00Shamrock Rovers - University College Dublin
17:00Cobh Wanderers - Carrigaline United
17:00Górnik Łęczna - Radomiak Radom
17:00Hutnik Nowa Huta - Olimpia Grudziądz
17:00Crystal Palace - Everton (S SPORT HD)
17:00Valencia - Huesca (spor SMART HD)
17:00Derby County - Blackburn (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:15Beerschot Wilrijk - Waasland-Beveren
17:30Zwolle - Sparta Rotterdam
17:30Marítimo - Tondela
17:30Fastav Zlín - Sigma Olomouc
17:30Mladá Boleslav - Karviná
17:30Teplice - Banik Ostrava
17:30Prostějov - Taborsko
17:30Fotbal Třinec - Vysočina Jihlava
17:30Breda - Eindhoven
18:00Saint-Étienne - Stade Rennais
18:00Rheindorf Altach - Swarovski Tirol
18:00Ried - Bull Salzburg
18:00Pölten - Rapid Wien
18:00Midtjylland - Randers
18:00Torpedo-BelAZ - Neman Grodno
18:00Istra 1961 - Šibenik
18:00Hapoel Haifa - Hapoel Tel Aviv
18:00Budafoki MTE-Ujbuda - Ferencvárosi
18:00Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard Szczeciński
18:00St.Etienne - Rennes (beIN SPORTS HD 4)
18:30Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:30Gnistan - Akatemia
18:30Halmstads - Ljungskile
18:30Brage - Östers
18:30Vasteras - Jönköpings Södra
18:30Volos - PAOK
18:45Ludogorets 1945 - Beroe Stara Zagora
18:45Petrolul Ploiești - Dunărea Călărași
19:00Cagliari Calcio - Lazio
19:00Sampdoria - Benevento Calcio
19:00Trabzonspor - Yeni Malatyaspor
19:00Molde - Sandefjord Fotball
19:00Hanácká Slavia Kroměříž - Slovácko
19:00Ústí nad Labem - Chrudim
19:00Waterford - Sligo Rovers
19:00Katowice - Pogon
19:00Bytovia Bytów - Skra Czestochowa
19:00Sokol Ostroda - Znicz Pruszków
19:00Senica - Spartak Trnava
19:00Cagliari - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Bursaspor - Giresunspor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:15Sporting de Gijón - Girona
19:15Logroñés - Castellon
19:30Schalke 04 - Werder Вremen
19:30West Bromwich Albion - Chelsea
19:30Elche - Real Sociedad
19:30Mechelen - Sint-Truidense
19:30Ringmahon Rangers - UCC
19:30Elche - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:30Schalke 04 - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
19:30WBA - Chelsea (S SPORT HD)
19:45Fortuna Sittard - Alkmaar
19:45Fortuna Sittard - AZ Alkmaar (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Soçi - Krasnodar
20:00Slovácko - Slavia Prague
20:00Ajaccio - Sochaux-Montbéliard
20:00Amiens - Pau
20:00Nancy - Havre
20:00Chambly - Châteauroux
20:00Chamois Niortais - Paris
20:00Avant de Guingamp - Grenoble Foot 38
20:00Rodez Aveyron Football - Dunkerque
20:00Valenciennes - Stade Malherbe Caen
20:00Sion - Young Boys
20:00Zürich - Lugano
20:00BATE Borisov - Dinamo Brest
20:00Nitra - ŠKF Sereď
20:00ViOn Zlaté Moravce - MŠK Žilina
20:00Zemplín Michalovce - Pohronie
20:00ŠK Slovan Bratislava - Ružomberok
20:05Osijek - Gorica
20:30Benfica - Moreirense
20:30Larnaca - Limassol
20:30Zalaegerszegi - Diósgyőri
20:30Olympiacos - Panetolikos
21:00Heerenveen - VVV-Venlo
21:00Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
21:00Amstetten - Dornbirn 1913
21:00Botev Plovdiv - Levski Sofia
21:30Fuenlabrada - Albacete Balompié
21:30Strømsgodset - Sarpsborg 08
21:30Patrick's Athletic - Shelbourne
21:30Viitorul Constanța - Astra Giurgiu
21:45Internazionale Milano - Fiorentina
21:45Gent - Oud-Heverlee Leuven
21:45Molenbeek - Royale Union Saint-Gilloise
21:45Calcio Lecco 1912 - Giana Erminio
21:45Cavese - Vibonese Calcio
21:45Pesaro - Legnago Salus
21:45Gent - Leuven (tivibu SPOR 2 HD)
21:45Inter - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
22:00Olympique de Marseille - Metz
22:00Burnley - Southampton
22:00Real Betis - Real Madrid
22:00Ajax - Vitesse
22:00Llaneros Fútbol Club - Leones
22:00Marsilya - Metz (beIN SPORTS HD 4)
22:00Ajax - Vitesse (tivibu SPOR 3 HD)
22:00Burnley - Southampton (S SPORT HD)
22:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
22:30Nashville - Houston Dynamo
23:00Boavista Porto - Porto
23:00Barranquilla - Corporación Club Deportivo Tuluá
23:00Boca Juniors De Cali - Corporación Deportiva Real Cartagena
23:00Boavista - Porto (S SPORT 2 HD)
00:00Atlético Bucaramanga - Patriotas
00:30Audax Italiano - Curicó Unido
01:00Clube Atlético Paranaense - Bajai
01:00Sport Club Internacional - São Paulo
01:00Guadalajara - Mazatlan
02:00York City - Cincinnati
02:05Envigado Fútbol Club - Junior de Barranquilla
03:00Clube Atlético Mineiro - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
03:00Club Universidad Nacional - Club Necaxa
04:10Deportes Tolima - América de Cali
05:06Monterrey - Tigres de la UANL
07:00Vegalta Sendai - Cerezo Osaka
07:00Kamatamare Sanuki - Vanraure Hachinohe
07:00Sagamihara - Kataller Toyama
08:00Busan IPark - Gangwon
08:00Seongnam Ilhwa Chunma - Incheon United
08:00Gifu - Azul Claro Numazu
08:00Montedio Yamagata - Júbilo Iwata
08:00V-Varen Nagasaki - Avispa Fukuoka
09:00Fujieda MYFC - Grulla Morioka
09:00Imabari - Gainare Tottori
10:00Sagan Tosu - Tokyo
10:00Mito HollyHock - Thespakusatsu Gunma
10:00Tokyo Verdy - Giravanz Kitakyushu
10:30Daegu - Ulsan Hyundai
10:30Sangju Sangmu Phoenix - Jeonbuk Hyundai Motors
11:00Kashima Antlers - Oita Trinita
11:15Sparta Prague - Pribram
11:15Velké Meziříčí - Dolní Benesov
11:15Admira Prague - Králův Dvůr
11:15Mlada Boleslav - Bohemians 1905
11:15Pardubice - Sokol Brozany
11:15Sigma Olomouc - Vyskov
11:15Uničov - ČSK Uherský Brod
11:15Slavia - Baník Sokolov
11:15Blansko - Viktoria Zizkov
11:30Viktoria Plzeň - Sokol Hostoun
12:00Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka
12:00Teplice - Slovan Liberec
12:00Kagoshima United - Nagano Parceiro
12:00Tochigi - Machida Zelvia
12:00Metaloglobus Bucureşti - Universitatea Cluj
12:30Ryūkyū - United Ichihara Chiba
13:00Osasuna - Levante
13:00Lugo - Almería
13:00Kashiwa Reysol - Yokohama F. Marinos
13:00Shonan Bellmare - Kawasaki Frontale
13:00Legion Tallinna - Tammeka Tartu
13:00Nomme Kalju - Narva Trans
13:00Pohang Steelers - Gwangju
13:00Renofa Yamaguchi - Fagiano Okayama
13:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
13:15Feyenoord - Haag
13:15Graafschap - N.E.C.
13:15Feyenoord - ADO Den Haag (tivibu SPOR 3 HD)
13:30Spezia Calcio - Sassuolo Calcio
13:30Çaykur Rizespor - Alanyaspor
13:30Spezia - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
13:30Ç.Rizespor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
13:40ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz
14:00Girondins de Bordeaux - Nice
14:00Sheffield United - Leeds United
14:00Arsenal Tula - Rostov
14:00Motherwell - Rangers
14:00Dynamo Dresden - Waldhof Mannheim
14:00Akademisk Boldklub - Hellerup
14:00Holstebro - Oure
14:00Thisted - Aarhus Fremad
14:00Jelgava - Daugavpils
14:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS HD 4)
14:00Sheffield Utd - Leeds United (S SPORT HD)
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:30Pauli - Heidenheim
14:30Karlsruher - Bochum
14:30Nurnberg - Sandhausen
14:30Standard Liège - Zulte Waregem
14:30Køge - Viborg
14:30Standard Liege - Zulte Waregem (tivibu SPOR HD)
15:00Aarhus - Odense Boldklub
15:00SønderjyskE - Fodbold
15:00Bristol City - Sheffield Wednesday
15:00Turkgucu Ataspor - Kaiserslautern
15:00Belshina Bobruisk - Shakhtyor Soligorsk
15:00Fredericia - Silkeborg
15:00Levadia Tallinn - Flora Tallinn
15:00Ventspils - Tukums 2000
15:30Utrecht - Waalwijk
15:30Heracles Almelo - Eindhoven
15:30Austria Wien - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
15:30Hartberg - Sturm Graz
15:30Falkenbergs - Hammarby
15:30Helsingborgs - Östersunds
15:30Malmö - Häcken
15:30Sundsvall - Trelleborgs
15:30Heracles - PSV (tivibu SPOR 3 HD)
16:00Angers - Stade Brestois 29
16:00Monaco - Strasbourg
16:00Dijon - Montpellier
16:00Nîmes Olympique - Lens
16:00Tottenham Hotspur - Newcastle United
16:00Hellas Verona - Udinese Calcio
16:00Napoli - Genoa
16:00Konyaspor - Beşiktaş
16:00Sivasspor - Ankaragücü
16:00Cremonese - Cittadella
16:00Lech Poznań - Pogoń Szczecin
16:00Carrarese Calcio - Aurora Pro Patria 1919
16:00Olbia Calcio - Città di Pontedera
16:00Piacenza Calcio 1919 - Grosseto
16:00AlbinoLeffe - Livorno Calcio
16:00Pistoiese - Alessandria Calcio 1912
16:00Gubbio 1910 - Modena
16:00Calcio Padova - Imolese Calcio 1919
16:00FeralpiSalò - Atletico Arezzo
16:00Triestina Calcio - Matelica
16:00Calcio Catania - Paganese Calcio 1926
16:00Teramo - Città di Palermo
16:00Spartaks Jurmala - Riga
16:00Aris - Giannina
16:00Verona - Udinese (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Sivasspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
16:00Konyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
16:00Napoli - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
16:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
16:00Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
16:30Hoffenheim - Bayern Munich
16:30Akhmat - Ural Sverdlovsk Bölgesi
16:30Pardubice - Slovan Liberec
16:30Jablonec - Opava
16:30Viktoria Plzen - Zbrojovka Brno
16:30Sokol Zápy - Hradec Kralove
16:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:45Várda - Fehervar
17:00Atletico Madrid - Granada
17:00Vasco da Gama - Clube Atletico Bragantino
17:00Anderlecht - Eupen
17:00Brøndby - Horsens
17:00Celtic - Hibernian
17:00Ross County - Aberdeen
17:00Mallorca - Sabadell
17:00Luzern - Lausanne-Sport
17:00Vaduz - Gallen
17:00Servette - Basel
17:00Dinamo Minsk - Vitebsk
17:00Lommel - KMSK Deinze
17:00Lincoln City - Charlton Athletic
17:00Valmieras - Rīgas Futbola skola
17:00Atletico Madrid - Granada (spor SMART HD)
17:30Farense - Nacional da Madeira
17:30Varnsdorf - Dukla Prague
17:45Emmen - Willem
18:00Lorient - Lyon
18:00Vicente - Portimonense
18:00LASK Linz - Wolfsberger
18:00Bournemouth - Norwich City
18:00Crete - Atromitos
18:00Lorient - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
18:30Manchester City - Leicester City
18:30Djurgårdens - Norrköping
18:30Elfsborg - Göteborg
18:30Legia Warsaw - Śląsk Wrocław
18:30Honka - Haka
18:30Ilves - Turun Palloseura
18:30Mariehamn - Kuopion Palloseura
18:30Umeå - Eskilstuna
18:30Renate - Calcio Como
18:30Pro Vercelli 1892 - Novara Calcio
18:30Avellino 1912 - Turris Neapolis 1944
18:30Juve Stabia - Monopoli
18:30Perugia Calcio - Alma Juventus Fano 1906
18:30Potenza - Catanzaro 1929
18:30Fermana - Mantova
18:30Lucchese - Pergolettese 1932
18:30Ravenna - Südtirol
18:30Ternana Calcio - Viterbese Castrense
18:30Virtusvecomp Verona - Cesena
18:30Virtus Francavilla - Bari
18:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
18:45Cherno More Varna - Arda Kardzhali
19:00Freiburg - Wolfsburg
19:00Krotone - Milan
19:00Rotor Volgograd - Rubin Kazan
19:00CSKA Moskova - Lokomotiv Moskova
19:00Galatasaray - Fenerbahçe
19:00Příbram - Sparta Prague
19:00Vejle Boldklub - Copenhagen
19:00Aalesunds - Rosenborg
19:00Haugesund - Grenland
19:00Kristiansund - Brann
19:00Mjøndalen - Viking
19:00Stabæk Fotball - Start
19:00Rukh Brest - Slutsk
19:00Finn Harps - Cork City
19:00Budapest Honvéd - Újpest
19:00Cluj - Chindia Targoviste
19:00DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín
19:00Altay - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:00Freiburg - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
19:00Crotone - Milan (beIN SPORTS HD 3)
19:15Club Brugge - Cercle Brugge (tivibu SPOR 2 HD)
19:30Valladolid - Celta Vigo (spor SMART HD)
21:00West Ham - Wolves (S SPORT HD)
21:45Roma - Juventus (beIN SPORTS HD 4)
22:00Reims - PSG (beIN SPORTS HD 3)
22:00Barcelona - Villarreal (spor SMART HD)
19:00Boluspor - Altınordu (TRT Spor HD)
19:00Boluspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Fulham - Aston Villa (S SPORT HD)
20:00Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
21:45Bologna - Parma (beIN SPORTS HD 3)
22:00Cadiz - Sevilla (spor SMART HD)
22:15Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
21:30Bayern Münih - B.Dortmund (Kanal D HD)
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Gaziantep FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
22:00PSG - Angers (beIN SPORTS HD 3)
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Altay (TRT Spor HD)
14:00Keçiörengücü - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (TRT Avaz HD)
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00BB Erzurumspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
16:00M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
16:30Giresunspor - Boluspor (TRT Spor HD)
16:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Lens - St.Etienne (beIN SPORTS HD 3)
19:00Altınordu - Ankaraspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
22:00Nice - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Montpellier - Nimes (beIN SPORTS HD 3)
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Strasbourg - Lille (beIN SPORTS HD 4)
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
16:00Alanyaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Brest - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Samsunspor - Akhisarspor (TRT Avaz HD)
16:30Samsunspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Rennes - Reims (beIN SPORTS HD 3)
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
22:00Lyon - Marsilya (beIN SPORTS HD 3)
18:15Taras Borshchenko - Evgeniy LednevCanlı
18:00Elias Ymer - Sebastian OfnerCanlı
17:45Salvatore Caruso - Michael VrbenskyCanlı
17:45Vadim Akimov - Artem LitovchenkoCanlı
17:30Anna Blinkova - Aryna SabalenkaCanlı
19:00Tricia - Deniz Khazaniuk
19:00Monzon/Tenti - Ghorbel/Ouakaa
19:00Kempen/Murta - Kubka/Strakhova
19:00Payola/Sakatsume - Gatica/Pereira
19:30Alec Adamson - Ivan Nedelko
19:35Roberto Bautista-Agut - Dominik Koepfer
20:30Alafia Ayeni - Strong Kirchheimer
20:30Leopold Zima - Luis Faria
20:30Patrick Kypson - Sebastian Fanselow
21:00Gage Brymer - Joshua Ortlip
22:00Gennady Urbanovich - Vladimir Filippovich
22:30Felix Corwin - Toby D. Boyer
23:00Elena Bairasheuskaya - Ilona Kremen
00:00Anney Laska - Artem Avsievich
00:00Alycia Parks - Jwany Sherif
01:00Nikita Starkou - Timofey Basalygo
02:00Piotr Paliukhovich - Pavel Leonchik
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
04:00Edward Riman - Anastasiya Abramovich
04:55Alina Konchakova - Angelina Paskhalidi
06:00Denis Davydov - Diana Starovoitova
06:15Renat Sakhabutdinov - Ivan Abramov
07:30Ruslan Lavrentiev - Konstantin Tsvetkov
09:00Vadim Raitsov - Gest
10:00Albot/Qureshi - Dodig/Pavic
11:00Jelena Ostapenko - Hibino
11:00Belen Teichmann - Elina Svitolina
11:00Shuai Zhang - Elena Rybakina
11:00Anhelina Kalinina - Varvara Lepchenko
11:00Ankita Raina - Kurumi Nara
11:00Li - Kamilla Rakhimova
11:00Asia Muhammed - Martina Trevisan
11:00Astra Sharma - Yuki Naito
11:00Caty McNally - Mayar Sherif
11:00Dalma Galfi - Martina Di Giuseppe
11:00Daniela Seguel - Leonie Kung
11:00Elisabetta Cocciaretto - Clara Tauson
11:00Elitsa Kostova - Monica Niculescu
11:00Guerrero Alvarez - Sara Errani
11:00Francesca Di Lorenzo - Elena Gabriela Ruse
11:00Giulia Gatto-Monticone - Carole Monnet
11:00Harriet Dart - Irina Maria Bara
11:00Ivana Jorovic - Mayo Hibi
11:00Julia Grabher - Barbara Haas
11:00Marta Kostyuk - Laura Ioana Paar
11:00Nadia Podoroska - Jaqueline Adina Cristian
11:00Natalija Kostic - Cagla Buyukakcay
11:00Rebecca Sramkova - Richel Hogenkamp
11:00Tereza Martincova - Lesley Pattinama-Kerkhove
11:00Tessah Andrianjafitrimo - Xinyu Wang
11:00Vera Zvonareva - Arina Rodionova
11:00Viktoriya Tomova - Renata Zarazua
11:00Johannes Haerteis - Carlos Gomez-Herrera
11:00Malek Jaziri - Francisco Cerundolo
11:00Marc-Andrea Huesler - Borna Gojo
11:00Jelle Sels - Agustin Velotti
11:00Jesper De Jong - Martin Cuevas
11:00Patrik Rikl - Lukas Klein
11:00Pawel Cias - Camilo Ugo Carabelli
11:00Sebastian Baez - Dalibor Svrcina
11:00Uladzimir Ignatik - Genaro Alberto Olivieri
11:00Yshai Oliel - Andrew Paulson
11:00Anna Kubareva - Louise Kwong
11:00Chiara Catini - Lian Tran
11:00Lilly Elida Haseth - Alice Robbe
11:00Marie Villet - Lulu
11:00Rita Atik - Yuliya Hatouka
11:00Shalimar Talbi - Caroline Vernet
11:00Kolodziejova/Maleckova - Bondar/Mihalikova
11:00Melichar/Schuurs - Aoyama/Shibahara
11:30Rojer/Tecau - Martin/Maheu
12:00Casper Ruud - Fabio Fognini
12:00Karen Khachanov - Dusan Lajovic
12:00Pablo Cuevas - Stefanos Tsitsipas
12:00Humbert - Jiri Vesely
12:00Krawietz/Mies - Koolhof/Mektic
12:00Balzerani/Berrettini - Nava/Nava
12:00Goncalves/Maia - Peniston/Whitehouse
12:00Leite/Pucinelli De Almeida - Leshem/Cukierman
12:00Moreno De Alboran/Hardt - Alves/Marcondes
12:00Oceane Babel - Petia Arshinkova
14:00Emilio Gomez - Dmitry Popko
14:00Enzo Couacaud - Steven Diez
14:00Ruben Bemelmans - Daniel Altmaier
14:00Brkic/Cacic - Arneodo/Nedovesov
14:00Carter/Stefani - Dabrowski/Ostapenko
16:30Alves/Bassols Ribera - Gutierrez Carrasco/Ruiz
16:30Parres Azcoitia/Jorge - Arbuthnott/Scholsen
20:00Denis Davydov - Iakov Filimonov
21:30Aleksandr Afanasenko - Gest
11:00Alexander Bublik - Christian Garin
kaçak bahiskaçak bahiskaçak bahismaç izle

canlı maç izle

maç yayınları

lig tv izle

canlı maç yayınları

Online olarak canlı maç yayınlarını izlemek isterseniz, sizler de kişisel çözümlerimizi kullanabilirsiniz. Detaylar, fırsatlar ve yenilikçi seçeneklere dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü çözümü, estetik fırsatları ve kaçırılmayacak seçenekleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yenilikler, kişisel seçenekler ve profesyonel çalışmalar için daha fazla zaman kaybetmeyin ve bizleri takip etmeye devam edin. Her türlü fırsatı, yeniliği ve keyifli maç yayını sitemiz üzerinden en uygun ödeme seçenekleri ile takip edebilirsiniz. Ayrıntılar, fırsatlar ve kişisel hizmetlere yönelik aklınıza gelen her türlü çözümü sizlere sunmaya tüm hızımızla devam edeceğimizi söylemek istiyoruz. Bu sayede daha verimli, daha kişisel ve daha estetik fırsatları da ön plana çıkarabileceğiz. Yenilikler, kişisel etkinlikler, özverili çözümler ve en uygun şekillerde  maç izleme çalışmaları için daha fazla zaman kaybetmeden sitemizi kullanabilirsiniz. Biz sizin için en kaliteli çalışmaları ön plana sunmaya devam edeceğiz. Şimdiden teşekkür ediyoruz sitemizi takip ettiğiniz için. Ayrıca sadece bununla kalmayıp justin tv izle gibi seçeneklerinde yer aldığı tüm sorunları gidermeniz konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.Gibi soruların cevabını bu şekilde vererek, akıllarda yer alan soru işaretlerine dair bir cevap sunmuş olduk. Hemen hemen her türlü fırsatı, yeniliği ve kişisel seçeneği ortaya çıkarmamız için yapmanız gereken detaylar oldukça uygun şekillerde sizlere ulaşacak diyebiliriz. Zaman içerisinde büyük bir etki ile yoğunluk sağlayan sitemiz, artık daha da keyifli bir halde hizmetini tüm hızı ile sürdürmeye devam ediyor.

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda siz değerli takipçilerimiz için Vegol TV nedir? Nasıl izlenir?Sorularına cevap sunacağız. Aslında genel olarak dijital medya üzerinde ön plana çıkarılan çalışmalara baktığımız zaman, daha çok bireylerin ihtiyaçlarına çözüm üreten projelerin yer aldığını görebiliriz. Bu görüntü ile hem detaylı, hem de estetik bir fırsatı kullanabilir ve bu bağlamda daha verimli seçenekleri ön plana çıkarabiliriz. İhtiyaçlar dahilinde verimli, estetik ve yenilikçi çalışma seçenekleri söz konusu iken, daha rahat ve estetik yenilikleri kullanmamız bizler adına oldukça keyifli bir seçenek sağlayacaktır. Detaylar, fırsatlar, kaçırılmayacak seçenekler için Vegol TV sitesini inceleyebilirsiniz. Bizzat online olarak çözüm üreten sitemiz, kaçırılmayacak maç yayınlarını sizlere daha net bir şekilde sunuyor. Özverili çözümler ve yenilikçi seçenekler için daha fazla zaman kaybetmeyin ve kişisel fırsatlarımızı da kullanmaya başlayın. Yenilikler, estetik çözümler ve bireysel fırsatlara dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü seçenek için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Vegol TV Canlı Maç izlesitemizde maç yayınları canlı olarak izleyebilirsiniz. Lig tv izle hariç diğer tüm yayınlar bedava olarak izlenebilinir. Smartspor izle veya diğer platformlar dahil, yerli maç yayınları da Vegol TV canlı maç yayınları sayfamızda olacaktır. Sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek yayınları sürekli takip edebilirsiniz.