logo
Stjarnan - Valur FutbolClub
Paylaş:
Canlı Maç İzleme keyfi Vegol TV'de
19:00Sluneta Usti nad Labem - OstravaCanlı
18:30Trefl Sopot - Arka GdyniaCanlı
18:15Panevezys Lietkabelis - PrienaiCanlı
18:00MoraBanc Andorra - Universidad Catolica de MurciaCanlı
19:00Olimpia Milano - Virtus Granarolo Bologna
19:30Saski Baskonia - Valencia
20:30Gliwice - Stargard Szczecinski
21:00Barcelona Bàsquet - Burgos
23:00Obradoiro - Baloncesto Fuenlabrada
00:00Leones Alcaldia de Managua - Indigenas Matagalpa
02:30Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
02:30Costa Caribe - Unan de Leon
02:30LA Lakers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
10:00Seoul SK Knights - Incheon ET Land Elephants
12:00Egis - Seoul Samsung Thunders
18:35Basket Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin
21:30FIATC Joventut Badalona - Unicaja Málaga
21:30Iberostar Tenerife Canarias - Basket Zaragoza 2002
01:15Olvivol Mundial - Atletico Cordon
03:30Union Atletica - Colon
04:00Denver Nuggets - LA Lakers (S SPORT HD)
16:30Astana - CSKA Moskova
03:30Miami Heat - Boston Celtics
03:30Miami Heat - Boston Celtics (S SPORT HD)
04:00Denver Nuggets - LA Lakers (S SPORT HD)
13:00Fenerbahçe Beko - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
15:15Bursaspor - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
17:30Galatasaray - Anadolu Efes (tivibu SPOR HD)
13:00Afyon Bld. - Gaziantep Basket (tivibu SPOR HD)
15:15Bahçeşehir Klj - Tofaş (tivibu SPOR HD)
17:30Büyükçekmece - Petkimspor (tivibu SPOR HD)
20:00Pınar Karşıyaka - Fethiye Bld. (tivibu SPOR HD)
20:00Bursaspor - Energia Trento (tivibu SPOR HD)
19:00Nymburk - AEK Athens (tivibu SPOR HD)
19:00Hapoel Jerusalem - SP Burgos (tivibu SPOR HD)
19:00Bahçeşehir Klj - JL Bourg (tivibu SPOR HD)
13:00OGM Orman - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
15:15Fethiye Bld. - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
17:30Darüşşafaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
20:00Tofaş - Büyükçekmece (tivibu SPOR HD)
13:00Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
15:15Petkimspor - Afyon Bld. (tivibu SPOR HD)
17:30Anadolu Efes - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
20:00Beşiktaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR HD)
19:30Granada - Alaves (spor SMART HD)Canlı
19:00Lokomotiv Moskova - TambovCanlı
19:00Raja Beni Mellal - Ittihad Riadi TangerCanlı
19:00MŠK Žilina - ŠK Slovan BratislavaCanlı
19:00Sutjeska - ZetaCanlı
19:00M.Başakşehir - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)Canlı
19:00Giresunspor - Menemenspor (TRT Spor HD)Canlı
19:00Giresunspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
19:00Gaziantep FK - Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)Canlı
19:00Sassuolo - Cagliari (beIN SPORTS HD 3)Canlı
19:00Wolfsburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)Canlı
18:45Wolfsburg - Bayer 04 LeverkusenCanlı
18:45Sassuolo Calcio - Cagliari CalcioCanlı
18:45Vejle Boldklub - SønderjyskECanlı
18:45Sparta Prague - Fastav ZlínCanlı
18:45Magni Grenivik - Leiknir ReykjavíkCanlı
18:45Start - KristiansundCanlı
18:45Rosenborg - HaugesundCanlı
18:45Sandefjord Fotball - StrømsgodsetCanlı
18:45Brann - Bodø-GlimtCanlı
18:45Viking - AalesundsCanlı
18:45Danubio - Club Atlético Boston RiverCanlı
18:30Omonia - LarnacaCanlı
18:30Chelsea - Liverpool (S SPORT HD)Canlı
18:15Chelsea - LiverpoolCanlı
18:15RoPS - Kuopion PalloseuraCanlı
18:15Göteborg - KalmarCanlı
18:15Norrköping - MalmöCanlı
18:15Lech Poznań - Warta PoznańCanlı
18:15Gnistan - Musan SalamaCanlı
18:00Lamia - CreteCanlı
18:00Obolon Kyiv - Chornomorets OdesaCanlı
18:00Nantes - St.Etienne (beIN SPORTS HD 4)Canlı
17:45Nantes - Saint-ÉtienneCanlı
17:45Santa Clara - MarítimoCanlı
17:45Etar 1924 Veliko Tarnovo - Lokomotiv PlovdivCanlı
17:45Ryazan - Metallurg LipetskCanlı
17:45Ajax - RKC Waalwijk (tivibu SPOR 2 HD)Canlı
17:30Ajax - WaalwijkCanlı
17:30Polis Di-Raja Malezya - PerakCanlı
17:30Chernomorets Novorossiysk - Spartak NalchikCanlı
19:009 de Octubre - Gualaceo Sporting Club
19:00Simba - Biashara United Mara
19:00Aluminij - Olimpija Ljubljana
19:00Fyodor Smolov - Grzegorz Krychowiak
19:15Albacete Balompié - Ponferradina
19:15Cartagena - Sporting de Gijón
19:15Genk - Mechelen
19:15Karabağ - Neftchi Baku
19:25Metallist 1925 - Agrobiznes Volochisk
19:30Granada - Deportivo Alavés
19:30Real Betis - Real Valladolid
19:30Rukh Vinnyky - Kolos Kovalevka
19:30Enosis Neon Paralimni - APOEL
19:30Club de Deportes Santa Cruz - Deportes Temuco
19:30Aqaba - Al-Faisaly Amman
20:00Deportivo Toluca - Club Santos Laguna
20:00Achuapa - Municipal
20:00Podgorica - Jezero Plav
20:00Municipal Turrialba - Puerto Golfito
20:00Municipal San Ramon - Municipal Santa
20:00Entente Sebkha - Deuz
20:00Zlatibor - Partizan Belgrade
20:00Senica - DAC 1904 Dunajská Streda
20:00Espérance de Tunis - Sfaxien
20:05Varaždin - Osijek
20:20Ruch Chorzow - Lechia Zielona Gora
20:30Moreirense - Farense
20:30CSKA Sofia - Ludogorets 1945
20:30Havnar Bóltfelag - Fuglafjordur
20:30Anorthosis Famagusta - Apollon Limassol
20:30Volos - Aris
20:45KOZAF - Ouagadougou
21:00Leicester City - Burnley
21:00Esteghlal - Al-Shorta Baghdad
21:00Shabab Al-Ahli Dubai - Pahtakor Taşkent
21:00Westerlo - KMSK Deinze
21:00Bragantino clube Do Para - Vilhenense
21:00Brasiliense Futebol Clube - Associação Atlética Caldense
21:00Goytacaz - Goncalo
21:00N.E.C. - Almere City
21:00Dečić - Rudar Pljevlja
21:00Titograd - Iskra Danilovgrad
21:00Arab Contractors - Al-Ittihad Al-Sakndary
21:00Hødd - Vålerenga Fotball
21:00Leicester - Burnley (S SPORT HD)
21:15Renaissance Zemamra - Wydad Casablanca
21:15Progreso - Montevideo Wanderers
21:30Las Palmas - Fuenlabrada
21:30Grenland - Stabæk Fotball
21:30Potiguar - Frei Paulistano
21:30Universidad Católica del Ecuador - Técnico Universitario
21:30Mura 05 - Gorica
21:45Juventus - Sampdoria
21:45Royal Antwerp - Eupen
21:45Altos - São Raimundo
21:45Juventus - Sampdoria (beIN SPORTS HD 4)
22:00Real Sociedad - Real Madrid
22:00Olympique de Marseille - Lille
22:00Coritiba Foot Ball Club - Vasco da Gama
22:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Sociedade Esportiva Palmeiras
22:00Afogados da Ingazeıra - Floresta
22:00Associação Olímpica de Itabaiana - Futebol Clube
22:00Cascavel - Associação Desportiva Cabofriense
22:00Ji-Parana - Atlético Acreano
22:00Sinop Futebol Clube - River-PI
22:00Tubarao - San Luis
22:00Esporte Clube - Ituano Futebol Clube
22:00Brusque Futebol Clube - Tombense
22:00Ypiranga Futebol Clube - Criciúma Esporte Clube
22:00Club Xelajú - Deportivo Malacateco
22:00Fortaleza Zipaquira - Llaneros Fútbol Club
22:00Crvena Zvezda - Voždovac
22:00Marsilya - Lille (beIN SPORTS HD 3)
22:15Floriana - Gżira United
22:15Sliema Wanderers - Hibernians
22:30Boca Juniors De Cali - Tigres Futbol Club
22:50Sahel Mauritania - Nouadhibou
23:00Tondela - Ave
23:00America des Cayes - Capoise
23:15Deportivo Pasto - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
23:30Raja Casablanca - Difaa El Jadida
23:30Cerro - Rentistas
23:45Guayaquil City - Club Deportivo El Nacional
00:00Philadelphia Union - Hartford Athletic
00:00Clube do Remo - Botafogo da Paraíba
00:00Racing Haitien - Triomphe Athletic Club
00:00Limón - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
00:00San Carlos - Cartaginés
00:00Club Guaraní - Guairena
00:15Botafogo de Futebol e Regatas - Santos
00:15Chinandega - Walter Ferreti
01:00Charleston Battery - Miami
01:00Galvez - Fast Clube
01:00Mirassol Futebol Clube - Bangu Atlético Clube
01:00Deportivo Sacachispas - Deportivo Guastatoya
01:30América de Cali - Atlético Bucaramanga
01:45Club Atlético Torque - River Plate Montevideo
02:00Montreal Impact - Philadelphia Union
02:00Ferroviário - Paysandu Sport Club
02:00Delfin - Mushuc Runa Sporting Club
02:00Real Madriz - Municipal Jalapa
02:30Sport Club do Recife - Fluminense FutbolClub
02:30Club Libertad - Cerro Porteño
03:00Atlético San Luis - Monterrey
03:45Junior de Barranquilla - Rionegro Aguilas
04:00Portland Timbers - Reno 1868
05:00Club Tijuana - Juarez
05:00Tapatio - Alebrijes de Oaxaca
05:30Sacramento Republic - Tacoma Defiance
08:00Aktöbe - Baykonur Kızılorda
08:00Akzhayik - Jetısu
10:00Man - Happy Valley
10:30Guangzhou Evergrande - Henan Jianye
12:30Sdyusshor 8 Nur-Sultan - Akademiya Ontustık
13:00Kızıljar - Kayrat
13:00Shenzhen - Shandong Luneng Taishan
13:00Chungnam Asan - Suwon
13:30Arıs - Kyran
14:35Shanghai Shenhua - Jiangsu Sainty
15:00Guangzhou R&F - Dalian
15:00Sogdiana Cizzak - Kokand 1912
15:00Mwadui - KMC
16:00Black Leopards - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
16:00ENPPI Club - Ismaily
16:00Ruvu Shooting - Gwambina
17:15Kohtla-Järve JK Järve - Levadia Tallinn
17:45Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - Pirin Blagoevgrad
18:00Sadd - Nassr
18:00Persepolis - Al-Duhail
18:00Ludogorets - Strumska Slava
18:00Ħamrun Spartans - Sirens
18:00Åsane Fotball - Oygarden
18:00Grorud - Ranheim Fotball
18:00KFUM - Strømmen
18:00Idrettsforeningen Fram - Odds BK
18:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Petrolul Ploiești
18:15Cerrito - Rocha
18:30Smouha Sporting Club - Al-Masry Club
18:30Tala'ea El-Gaish - Wadi Degla
18:30Egersunds - Rosenborg BK
18:30Mačva Šabac - Backa Topola
18:55Borac Banja Luka - Tuzla City
19:00Dynamo Moskova - Akhmat
19:00Mladá Boleslav - Jablonec
19:00Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
19:00Adana Demirspor - Boluspor
19:00Samsunspor - Ümraniyespor
19:00Parnu - Flora Tallinn
19:00Tammeka Tartu - Pärnu Vaprus
19:00Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond
19:00Tabasalu JK Charma - Nomme Kalju
19:00Ashdod - Maccabi Petah Tikva
19:00Doxa Katokopias - Salamis Famagusta
19:00HamKam - Jerv
19:00Lillestrøm - Toppfotball
19:00Sogndal Fotball - Stjørdals-Blink
19:00Sport Boys Warnes - Carlos Stein
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Samsunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:30Íþróttabandalag Akraness - Íþróttafélagið Grótta
19:30Íþróttabandalag Vestmannaeyja - Þór Akureyri
19:30Keflavík FutbolClub - Knattspyrnufélagið Þróttur
19:30Kuwait - Al-Arabi SC Kuwait
19:45Alkmaar - Graafschap
19:45Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Ra'anana
19:45Hapoel Nir Ramat HaSharon - Hapoel Kfar Shalem
20:00Aston Villa - Sheffield United
20:00Fenerbahçe - Hatayspor
20:00Fodbold - Horsens
20:00Elfsborg - Häcken
20:00Sirius Fotboll - Falkenbergs
20:00Mjällby - Örebro
20:00Varbergs BoIS - Helsingborgs
20:00Waldhof Mannheim - Viktoria Köln
20:00Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda Tel Aviv
20:00Eskilstuna - Ljungskile
20:00GAIS - Vasteras
20:00Umeå - Degerfors
20:00Aston Villa - Sheffield Utd (S SPORT HD)
20:00Fenerbahçe - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Anderlecht - Genk
20:30Standard Liège - Eupen
20:30Zulte Waregem - Royale Union Saint-Gilloise
20:30Arda Kardzhali - Slavia Sofia
20:30Tacuarembó - Albion Montevideo
21:00Al-Taawon - Sharjah
21:00Sepahan Isfahan - Ain
21:00Beerschot - Charleroi
21:00Westerlo - Oostende
21:00KMSK Deinze - Seraing United
21:00Mechelen - Gent
21:00Oud-Heverlee Leuven - Waasland-Beveren
21:00Shamrock Rovers - Waterford
21:00Beitar Jerusalem - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
21:00Pyramids - Haras El-Hodood
21:00Sandnes - Tromsø
21:00Gaz Metan Mediaș - Dinamo București
21:15Rapide Oued - Hassania Agadir
21:30Bochum - Pauli
21:45Milan - Bologna 1909
21:45Portimonense - Paços de Ferreira
21:45Cercle Brugge - Sint-Truidense
21:45Auxerre - Troyes
21:45Stade Lavallois - Annecy
21:45Beaconsfield - Harrow Borough
21:45Carshalton Athletic - Faversham Town
21:45Hashtag United - Soham Town Rangers
21:45Hitchin Town - Needham Market
21:45Cabinteely - Galway United
21:45Cobh Ramblers - Bray Wanderers
21:45Longford Town - University College Dublin
21:45Wexford Gençlers - Athlone Town
21:45Milan - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
21:45Auxerre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
22:00Utrecht - Breda
22:00Beira-Mar - Canelas 2010
22:15Wolverhampton - Manchester City
22:15Breiðablik - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
22:15Fylkir - Fimleikafélag Hafnarfjarðar
22:15Stjarnan - Valur FutbolClub
22:15Knattspyrnufélagið Fram - Knattspyrnudeild UMFG
22:15Ungmennafélagið Afturelding - Ungmennafélagið Víkingur
22:15Valletta - Birkirkara
22:15Wolves - Manchester City (S SPORT HD)
22:45Racing Club de Montevideo - Villa Española
23:00Independiente Juniors - Fuerza Amarilla
23:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Kópavogur
23:30Rabat - Safi
23:30Alianza Lima - Universidad César Vallejo Club de Fútbol
02:00Botafogo FC Ribeirao Preto - Grêmio Esportivo Brasil
02:00Club Nacional Asuncion - River Plate Asuncion
03:40Deportes Quindío - Real Santander
05:00Club León - Club Universidad Nacional
07:00Vanraure Hachinohe - Fujieda MYFC
08:00Fukushima United - Imabari
08:00Gainare Tottori - Sagamihara
09:00Blaublitz Akita - Kagoshima United
10:30Beijing Guoan - Qingdao Hainiu
12:00Nagano Parceiro - Kamatamare Sanuki
12:00Roasso Kumamoto - Yokohama Sports and Culture Club
12:30Tobol Kostanay - Okjetpes
12:30Kataller Toyama - Gifu
13:00Tianjin Teda - Hebei China Fortune
14:35Chongqing Lifan - Wuhan Zall
15:00Shijiazhuang Ever Bright - Shanghai Dongya
15:30Südtirol - Latte Dolce
19:00Universitatea Cluj - Unirea Slobozia
19:45Excelsior - Telstar
20:00Leyton Orient - Tottenham Hotspur
20:00Norrby - Sundsvall
20:00ŠKF Sereď - AS Trenčín
21:00Newport County - Watford
21:00West Bromwich Albion - Brentford
21:30Ternana Calcio - AlbinoLeffe
21:30West Ham United - Hull City
21:45Notts County - Harrogate Town
21:45Drogheda United - Shamrock Rovers
22:00Krasnodar - PAOK
22:00Maccabi Tel Aviv - Bull Salzburg
22:00Slavia Prague - Midtjylland
22:00Den Bosch - Maastricht
22:15Luton Town - Manchester United
01:15Barcelona Guayaquil - Flamengo (S SPORT HD)
03:40Cúcuta Deportivo - Deportivo Cali
12:00Kaspiy - Taraz
12:30Consadole Sapporo - Kashiwa Reysol
12:30Kyoto Sanga - Tochigi
13:00Tokyo - Cerezo Osaka
13:00Gamba Osaka - Nagoya Grampus
13:00Kashima Antlers - Shonan Bellmare
13:00Kawasaki Frontale - Yokohama
13:00Oita Trinita - Sanfrecce Hiroshima
13:00Vissel Kobe - Sagan Tosu
13:00Avispa Fukuoka - Thespakusatsu Gunma
13:00Ehime - Albirex Niigata
13:00Machida Zelvia - V-Varen Nagasaki
13:00Fagiano Okayama - Montedio Yamagata
13:00Giravanz Kitakyushu - Mito HollyHock
13:00United Ichihara Chiba - Renofa Yamaguchi
13:00Matsumoto Yamaga - Ryūkyū
13:00Omiya Ardija - Tokushima Vortis
13:00Zweigen Kanazawa - Tokyo Verdy
13:30Shimizu S-Pulse - Urawa Red Diamonds
13:30Yokohama F. Marinos - Vegalta Sendai
13:30Júbilo Iwata - Ventforet Kofu
15:00Alania Vladikavkaz - Spartak Moskova
15:00Torpedo Moskova - Nizhniy Novgorod
15:30Krasnodar - Orenburg
16:00Smolevichi - Minsk
16:30Piacenza Calcio 1919 - Teramo
17:00Carpi 1909 - Casarano Calcio
17:00Salyut Belgorod - Arsenal Tula
17:30Novara Calcio - Gelbison Cilento
17:30Volgar Astrakhan - İrtiş Omsk
18:00Catanzaro 1929 - Virtus Francavilla
18:00Città di Pontedera - Atletico Arezzo
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Tekstilshchik Ivanovo
18:00Krylia Sovetov - Dynamo Bryansk
18:30Shinnik Yaroslavl - Chertanovo Moskova
18:30Haka - RoPS
18:30Inter Turku - Honka
18:30Mariehamn - Ilves
18:30Kuopion Palloseura - HIFK
18:30Seinajoen Jalkapallokerho - Lahti
19:00Renate - Avellino 1912
19:00Juve Stabia - Tritium Calcio 1908
19:00Apollon Limassol - Lech Poznań
19:00Fakel Voronezh - Tom Tomsk
19:00Veles Moskova - SKA-Khabarovsk
19:00Tammeka Tartu - Nomme Kalju
19:00Dynamo Stavropol - Rotor Volgograd
19:30Potenza - Triestina Calcio
19:30FeralpiSalò - Pineto Calcio
20:00Calcio Padova - Breno
20:00Baltika Kaliningrad - Chaika Peschanokopskoye
21:00Monopoli - Modena
21:00Alessandria Calcio 1912 - Sambenedettese Calcio
21:00Fulham - Sheffield Wednesday
21:00Millwall - Burnley
21:00Preston North - Brighton & Hove Albion
21:00Stoke City - Gillingham
21:45Chelsea - Barnsley
21:45Fleetwood Town - Everton
21:45Leicester City - Arsenal
21:45Morecambe - Newcastle United
22:00Gent - Dynamo Kyiv
22:00Molde - Ferencvárosi
22:00Olympiacos - Omonia
01:15Paranaense - Colo Colo (S SPORT HD)
02:00Atlanta United - Dallas
02:00York City - Toronto
02:30Chicago Fire Soccer Club - Houston Dynamo
02:30Cincinnati - Philadelphia Union
02:30Columbus Crew - Minnesota United
02:30İngiltere Revolution - Montreal Impact
02:30Sporting Kansas City - Orlando City Soccer Club
03:00Inter Miami - York Red Bulls
03:30Nashville - United
03:30Sport Club Internacional - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
03:30Internacional - Gremio (S SPORT 2 HD)
04:00Colorado Rapids - San Jose Earthquakes
04:30Real Salt Lake - Los Angeles Galaxy
05:00Portland Timbers - Seattle Sounders
05:30Los Angeles - Vancouver Whitecaps
15:00KÍ Klaksvík - Dinamo Tbilisi
17:00Ararat - Ermenistan - Celje
18:30Kuopion Palloseura - Sūduva Marijampolė
18:30HJK - Turun Palloseura
19:00Fehervar - Stade de Reims
19:00Viktoria Plzen - SønderjyskE
20:00Rosenborg - Alanyaspor (TRT Spor HD)
21:00Galatasaray - Hajduk Split (spor SMART HD)
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HABER HD)
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HD 1)
01:00Wilstermann - Penarol (S SPORT HD)
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Osnabruck - Hannover 96 (S SPORT 2 HD)
20:00Karagümrük - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
21:30Hertha Berlin - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
22:00Lille - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
13:30Kayserispor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00F. Düsseldorf - Wurzburger Kickers (S SPORT 2 HD)
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:30Brighton - Manchester Utd (S SPORT HD)
16:00Göztepe - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
16:00Hatayspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
16:30Augsburg - B.Dortmund (A Spor HD)
16:30Leverkusen - Leipzig (S SPORT 2 HD)
17:00Crystal Palace - Everton (S SPORT HD)
18:00St.Etienne - Rennes (beIN SPORTS HD 3)
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (TRT Spor HD)
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Bursaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Schalke 04 - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
19:30WBA - Chelsea (S SPORT HD)
22:00Marsilya - Metz (beIN SPORTS HD 3)
22:00Burnley - Southampton (S SPORT HD)
23:00Boavista - Porto (S SPORT 2 HD)
13:30Ç.Rizespor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS HD 3)
14:00Sheffield Utd - Leeds United (S SPORT HD)
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Konyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
16:00Sivasspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
16:00Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
16:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 3)
16:00JDA Dijon - Montpellier (beIN SPORTS HD 4)
16:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Lorient - Lyon (beIN SPORTS HD 3)
18:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
19:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Freiburg - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
22:00Reims - PSG (beIN SPORTS HD 3)
19:00Boluspor - Altınordu (TRT Spor HD)
19:00Boluspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Fulham - Aston Villa (S SPORT HD)
20:00Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
22:15Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Gaziantep FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
22:00PSG - Angers (beIN SPORTS HD 3)
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Altay (TRT Spor HD)
14:00Keçiörengücü - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00BB Erzurumspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
16:00M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
16:30Giresunspor - Boluspor (TRT Spor HD)
16:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Lens - St.Etienne (beIN SPORTS HD 3)
19:00Altınordu - Ankaraspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
22:00Nice - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Montpellier - Nimes (beIN SPORTS HD 3)
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Strasbourg - Lille (beIN SPORTS HD 4)
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
16:00Alanyaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Brest - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Samsunspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Rennes - Reims (beIN SPORTS HD 3)
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
22:00Lyon - Marsilya (beIN SPORTS HD 3)
18:16Daria Shauga - Ilona KremenCanlı
18:15Daniil Valevskyi - Evgeny ItskovCanlı
18:00Marketa Vondrousova - Karolina PliskovaCanlı
20:00Diego Sebastian Schwartzman - Denis Shapovalov
20:00Edward Riman - Hursan
20:00Jonas Maier - Ivan Nedelko
20:00Tricia - Emma Davis
21:00Nikita Starkou - Anney Laska
22:00Timofey Basalygo - Anastasiya Abramovich
22:00Alexander Sarkissian - Eric Hadigian
22:00Conny Perrin - Emma Davis
23:00Mark Pashukevich - Daniil Budov
23:59Elena Bairasheuskaya - Kseniya Savenkava
00:00Dusty Boyer - Zachary Svajda
00:00Anastasia Nefedova - Tricia
01:00Pavel Leonchik - Ilona Kremen
02:00Nikita Starkou - Vladimir Filippovich
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
04:00Hursan - Piotr Paliukhovich
05:00Mark Pashukevich - Vladislav Strugach
05:55Elvira - Angelina Paskhalidi
07:15Nikita Novikov - Daniil Zakharov
08:50Roman Loskutov - Dmitry Orlov
11:00Ekaterina Alexandrova - Su-Wei Hsieh
11:00Katerina Siniakova - Bernarda Pera
11:00Lauren Davis - Jelena Ostapenko
11:00Magda Linette - Pauline Parmentier
11:00Hibino - Sloane Stephens
11:00Polona Hercog - Alizé Cornet
11:00Zarina Diyas - Barbora Zahlavova Strycova
11:00Borna Gojo - Nino Serdarusic
11:00Malek Jaziri - Kacper
11:00Tomas Martin Etcheverry - Quentin Halys
11:35Taylor Harry Fritz - Pablo Cuevas
12:00Zarina Diyas - Christina McHale
12:00Dayne Kelly - Soon-Woo Kwon
12:00Bondarenko/Fichman - Burel/Parry
12:30Ajla Tomljanovic - Shuai Zhang
12:30Anna Blinkova - Myrtille Georges
12:30Ellen Perez - Aryna Sabalenka
12:30Greet Minnen - Elena Rybakina
12:30Arthur Rinderknech - Viktor Durasovic
13:00Jiri Vesely - Gilles Simon
14:00Johannes Haerteis - Nicholas David Ionel
14:30Tommy Paul - Kevin Anderson
16:00Tennys Sandgren - Andrey Rublev
11:00Casper Ruud - Benoît Paire
11:00Daniil Medvedev - Humbert
11:00Diego Sebastian Schwartzman - Albert Ramos
11:00Dominik Koepfer - Yoshihito Nishioka
11:00Dusan Lajovic - Adrian Mannarino
11:00Felix Auger Aliassime - Lorenzo Sonego
11:00Karen Khachanov - Jan-Lennard Struff
11:00Nishikori - Christian Garin
11:00Philipp Kohlschreiber - Fabio Fognini
11:00Roberto Bautista-Agut - Nikoloz Basilashvili
11:00Stefanos Tsitsipas - Daniel Evans
11:00Yannick Hanfmann - Gael Monfils
11:00Andrea Arnaboldi - Lloyd Harris
11:00Andrea Pellegrino - Viktor Galovic
11:00Andrea Vavassori - Pedro Sakamoto
11:00Federico Coria - Chun Hsin Tseng
11:00Filippo Baldi - Bjorn Fratangelo
11:00Frances Tiafoe - Tsung-Hua Yang
11:00Guilherme Clezar - Matthias Bachinger
11:00Thomaz Bellucci - Elliot Benchetrit
11:00Rijthoven - Michael Vrbensky
11:00Arevalo/O'Mara - Vavassori/Golubev
11:00Daniell/Oswald - Arnaboldi/Baldi
11:00Kwon/Sharan - Musetti/Pellegrino
11:00Vasilevski/Erlich - Bolelli/Gonzalez
11:00Walkow/Lindstedt - Bernardis/Passaro
11:00Marc-Andrea Huesler - Lucas Miedler
11:00Oriol Roca Batalla - Roberto Ortega-Olmedo
11:00Orlando - Vlad Victor Cornea
11:00Sasi Kumar Mukund - Juan Manuel Cerundolo
11:00Corentin Denolly - Evgeny Karlovskiy
11:00Shuichi Sekiguchi - Dragos Dima
12:00Jules Okala - Andreas Seppi
12:00Luz/Matos - Goransson/Huesler
12:00Martinez/Reyes-Varela - Dima/Kirkin
12:20Marcelo Tomas Barrios Vera - Adrian Menendez-Maceiras
14:00Jecan/Cornea - Menendez-Maceiras/Miedler
14:00Roca Batalla/Cervantes Huegun - Begemann/Mergea
14:00Zuk/Lawson - Halys/Jaziri
kaçak bahiskaçak bahiskaçak bahismaç izle

canlı maç izle

maç yayınları

lig tv izle

canlı maç yayınları

Online olarak canlı maç yayınlarını izlemek isterseniz, sizler de kişisel çözümlerimizi kullanabilirsiniz. Detaylar, fırsatlar ve yenilikçi seçeneklere dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü çözümü, estetik fırsatları ve kaçırılmayacak seçenekleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yenilikler, kişisel seçenekler ve profesyonel çalışmalar için daha fazla zaman kaybetmeyin ve bizleri takip etmeye devam edin. Her türlü fırsatı, yeniliği ve keyifli maç yayını sitemiz üzerinden en uygun ödeme seçenekleri ile takip edebilirsiniz. Ayrıntılar, fırsatlar ve kişisel hizmetlere yönelik aklınıza gelen her türlü çözümü sizlere sunmaya tüm hızımızla devam edeceğimizi söylemek istiyoruz. Bu sayede daha verimli, daha kişisel ve daha estetik fırsatları da ön plana çıkarabileceğiz. Yenilikler, kişisel etkinlikler, özverili çözümler ve en uygun şekillerde  maç izleme çalışmaları için daha fazla zaman kaybetmeden sitemizi kullanabilirsiniz. Biz sizin için en kaliteli çalışmaları ön plana sunmaya devam edeceğiz. Şimdiden teşekkür ediyoruz sitemizi takip ettiğiniz için. Ayrıca sadece bununla kalmayıp justin tv izle gibi seçeneklerinde yer aldığı tüm sorunları gidermeniz konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.Gibi soruların cevabını bu şekilde vererek, akıllarda yer alan soru işaretlerine dair bir cevap sunmuş olduk. Hemen hemen her türlü fırsatı, yeniliği ve kişisel seçeneği ortaya çıkarmamız için yapmanız gereken detaylar oldukça uygun şekillerde sizlere ulaşacak diyebiliriz. Zaman içerisinde büyük bir etki ile yoğunluk sağlayan sitemiz, artık daha da keyifli bir halde hizmetini tüm hızı ile sürdürmeye devam ediyor.

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda siz değerli takipçilerimiz için Vegol TV nedir? Nasıl izlenir?Sorularına cevap sunacağız. Aslında genel olarak dijital medya üzerinde ön plana çıkarılan çalışmalara baktığımız zaman, daha çok bireylerin ihtiyaçlarına çözüm üreten projelerin yer aldığını görebiliriz. Bu görüntü ile hem detaylı, hem de estetik bir fırsatı kullanabilir ve bu bağlamda daha verimli seçenekleri ön plana çıkarabiliriz. İhtiyaçlar dahilinde verimli, estetik ve yenilikçi çalışma seçenekleri söz konusu iken, daha rahat ve estetik yenilikleri kullanmamız bizler adına oldukça keyifli bir seçenek sağlayacaktır. Detaylar, fırsatlar, kaçırılmayacak seçenekler için Vegol TV sitesini inceleyebilirsiniz. Bizzat online olarak çözüm üreten sitemiz, kaçırılmayacak maç yayınlarını sizlere daha net bir şekilde sunuyor. Özverili çözümler ve yenilikçi seçenekler için daha fazla zaman kaybetmeyin ve kişisel fırsatlarımızı da kullanmaya başlayın. Yenilikler, estetik çözümler ve bireysel fırsatlara dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü seçenek için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Vegol TV Canlı Maç izlesitemizde maç yayınları canlı olarak izleyebilirsiniz. Lig tv izle hariç diğer tüm yayınlar bedava olarak izlenebilinir. Smartspor izle veya diğer platformlar dahil, yerli maç yayınları da Vegol TV canlı maç yayınları sayfamızda olacaktır. Sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek yayınları sürekli takip edebilirsiniz.