logo
tivibu SPOR 3 HD
Paylaş:
Canlı Maç İzleme keyfi Vegol TV'de
19:30Viimsi Kesklinn - Tallinna KalevCanlı
19:30Ironi Nes-Ziona - Hapoel EilatCanlı
19:30Maccabi Haifa - Ironi NahariyaCanlı
19:30Kings - SunsCanlı
18:30Prienai - Rytas VilniusCanlı
20:25Rockets - Clippers
20:30Tsmoki-Minsk - Balkan Botevgrad
20:30Keravnos - Iraklis
20:30Bizoni - Leningrad
20:45Paris - Saint Quentin
21:00Blois Basket 41 - Bordeaux
21:00Evreux Basket - Orléans Loiret Basket
21:00Élan Chalon - Ouest Provence Basket
21:00Kaysersberg Ammerschwihr - Champagne Chalons-Reims Basket
21:00Toulouse - Hermine Nantes Atlantique
21:00Union Basket Chartres Metropole - ESSM Le Portel Cote d'Opale
21:00Metropole - Élan Béarnais Pau-Lacq-Orthez
21:30Leningrad - Chameleon
22:30Bizoni - Chameleon
01:15Verdirrojo Montevideo - Deportivo Sayago
02:00Correcaminos UAT Victoria - Mineros de Zacatecas
03:00Aguacateros De Michoacan - Soles De Mexicali
03:00Dorados de Chihuahua - Plateros de Fresnillo
03:30Leones Alcaldia de Managua - Bufalos de Managua
03:30Atletico Tabare - Lagomar
04:00Denver Nuggets - Los Angeles Lakers
04:00Lenadores de Durango - Fuerza Regia
04:00Libertadores De Queretaro - Astros de Jalisco
04:00Minnesota Lynx - Seattle Storm (S SPORT 2 HD)
04:00Denver Nuggets - LA Lakers (S SPORT HD)
05:15Abejas de Guanajuato - Panteras de Aguascalientes
08:50Spartak-pro - Dinamo-pro
09:20Lokomotiv-pro - SKIF-pro
10:00Wonju Dongbu Promy - Seoul SK Knights
12:00Seoul Samsung Thunders - Egis
16:30Astana - CSKA Moskova
18:00Bizoni - Drakonu
18:00Nord - Tartu Ulikool Rock
18:30Ostrava - Turi Svitavy
18:30Dzūkija - Žalgiris
19:00Chameleon - Leningrad
19:00Nizhny Novgorod - Khimki
19:00Manama - Ahli Manama
19:00Opava - Olomoucko
19:00Šiauliai - Pieno žvaigždės
19:00Amyntas - Olympiacos SFP Pireus
19:30Union Tarber Lourdes - Boulazac Basket Dordogne
20:00Bizoni - Chameleon
20:00Zenit Saint-Petersburg - Basket Zielona Góra
20:00Monako - Levallois Metropolitans
20:00Legia Warszawa - Polski Cukier SIDEn Toruń
20:15Future Stars Prague - Sluneta Usti nad Labem
21:00Leningrad - Drakonu
21:00Nanterre - Bourg-en-Bresse
21:00Andrezieux Boutheon - Vichy
21:00Lorient - Rouen Basket
21:00Chorale Roanne Basket - Sharks Antibes
21:00Lille Metropole Basket - SLUC Nancy Basket
21:00Sables Vendee - Rochelle Rupella
21:00Saint-Chamond - Saint Vallier Basket Drome
21:00SOPCC - Aix-Maurienne Savoie Basket
21:00Havre - Stade de Vanves
21:00Union Rennes - Rueil
21:00USAP - Besancon Avenir Comtois
21:00Vendee Challans Basket - Poitiers Basket 86
21:30Aurore de Vitre - Caen Basket Calvados
22:00Bizoni - Leningrad
22:45Bilbao Basket - Iberostar Tenerife Canarias
03:30Miami Heat - Boston Celtics
03:30Miami Heat - Boston Celtics (S SPORT HD)
18:35Astoria Bydgoszcz - Dąbrowa Górnicza
20:00Bruixa Dor Manresa - Obradoiro
20:00Universidad Catolica de Murcia - Estudiantes Madrid
20:30Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
21:00Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański
22:45Baloncesto Fuenlabrada - Saski Baskonia
22:45Unicaja Málaga - Barcelona Bàsquet
02:30Las Vegas Aces - Connecticut Sun (S SPORT 2 HD)
04:00Denver Nuggets - LA Lakers (S SPORT HD)
20:00Burgos - Gran Canaria
20:00Real Betis - FIATC Joventut Badalona
22:45Real Madrid Baloncesto - Basket Zaragoza 2002
03:30Boston Celtics - Miami Heat (S SPORT HD)
13:00Fenerbahçe Beko - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Bursaspor - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
17:30Galatasaray - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
18:35Stal Ostrow Wielkopoiski - Start Lublin
13:00Afyon Bld. - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Bahçeşehir Klj - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Büyükçekmece - Petkimspor (tivibu SPOR HD)
20:00Pınar Karşıyaka - Fethiye Bld. (tivibu SPOR 3 HD)
20:00Bursaspor - Energia Trento (tivibu SPOR HD)
19:00Nymburk - AEK Athens (tivibu SPOR HD)
19:00Hapoel Jerusalem - SP Burgos (tivibu SPOR HD)
19:00Bahçeşehir Klj - JL Bourg (tivibu SPOR HD)
13:00OGM Orman - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
15:15Fethiye Bld. - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
17:30Darüşşafaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
20:00Tofaş - Büyükçekmece (tivibu SPOR HD)
13:00Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
15:15Petkimspor - Afyon Bld. (tivibu SPOR HD)
17:30Anadolu Efes - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
20:00Beşiktaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR HD)
19:00Unics Kazan - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
19:30Cedevita Olimpija - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
20:00Norrby - SundsvallCanlı
19:30Excelsior - TelstarCanlı
19:15Hapoel Petah Tikva - Maccabi Ahi NazarethCanlı
19:15Universidad San Martín - Universidad Técnica de CajamarcaCanlı
19:15Universitatea Cluj - Unirea SloboziaCanlı
19:15Widad - Racing de CasablancaCanlı
19:15Milsami - Dacia BuiucaniCanlı
18:15Urartu - Noah YerevanCanlı
18:15Jyväskylä - VaajakoskiCanlı
18:00Al-Sareeh - Al-SaltCanlı
20:00Union Weisskirchen - Wallern
20:00Union Gurten - Kalsdorf
20:00Lommel United - K. Sint-Truidense
20:00Feirense - Casa Pia
20:00Vizela - Covilhã
20:00ŠKF Sereď - AS Trenčín
20:30Weiz - Koma Elektra
20:30Kitzbuhel - Hall
20:30Pinkafeld - Sauerbrunn
20:30Club Atlético Villa Teresa - Central Español
21:00Newport County - Watford
21:00West Bromwich Albion - Brentford
21:00Cercle Brugge - Royal Antwerp
21:00CFRJ Marica - Duque de Caxias Futebol Clube
21:00Sao Bento - São Bernardo Futebol Clube
21:0007 Vestur - Argja Boltfelag
21:00B68 Toftir - Runavik
21:00Zamalek - Tanta
21:00Torque - Club Atlético Boston River SAD
21:15Carlos Mannucci - Club Universitario de Deportes
21:30Hartley Wintney - Erith & Belvedere
21:30Ternana Calcio - AlbinoLeffe
21:30West Ham United - Hull City
21:45Mansfield - Gainsborough Trinity
21:45Barwell - Bedworth United
21:45Bedfont Sports - Lewes
21:45Bowers & Pitsea - Hornchurch
21:45Bury Town - Brightlingsea Regent
21:45Buxton - Belper Town
21:45Cambridge City - Stowmarket Town
21:45Chasetown - Basford United FutbolClub
21:45Chichester City - Cribbs
21:45City of Liverpool - Morpeth Town
21:45Coalville Town - Sheffield
21:45Coventry Sphinx - Ilkeston
21:45United of Manchester - Pontefract Collieries
21:45Frickley Athletic - Marine
21:45Grantham Town - Rushall Olympic
21:45Harlow Town - Waltham Abbey
21:45Hastings United - Chesham United
21:45Hednesford Town - Long Eaton United
21:45Lancaster City - Runcorn Town
21:45Leek Town - Mickleover Sports
21:45Leiston - Biggleswade Town
21:45Margate - Hayes & Yeading United
21:45Marske United - Trafford
21:45Mossley - Ramsbottom United
21:45Nuneaton Town - Loughborough Dynamo
21:45Potters Bar Town - East Thurrock United
21:45Quorn - Matlock Town
21:45Redcliffe - Workington
21:45Scarborough Athletic - Ashton United
21:45Shifnal Town - Alvechurch
21:45South Park - Bognor Regis Town
21:45Stalybridge Celtic - Bishop Auckland
21:45Stamford - Sudbury
21:45Sunderland - Prescot Cables
21:45Swindon Supermarine - Shepton Mallet
21:45Tadcaster Albion - Litherland ReMYCA
21:45Tamworth - Stourbridge
21:45Tividale - Nantwich Town
21:45Warrington Town - South Shields
21:45West Auckland Town - Runcorn Linnets
21:45Whyteleafe - Binfield
21:45Yate Town - Bristol Manor Farm
21:45Notts County - Harrogate Town
21:45Drogheda United - Shamrock Rovers
22:00Krasnodar - PAOK
22:00Maccabi Tel Aviv - Bull Salzburg
22:00Slavia Prague - Midtjylland
22:00Skelmersdale United - Bootle
22:00Renaissance Sportive de Berkane - Hassania Agadir
22:00Hoyvik - Vikingur Gota
22:00Den Bosch - Maastricht
22:00Varzim - Arouca
22:00Krasnodar - PAOK (beIN SPORTS HD 1)
22:00Slavia Prag - Midtjylland (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Maccabi Tel Aviv - Salzburg (beIN SPORTS HD 2)
22:15Luton Town - Manchester United
22:15Trarza - Kaedi
22:15Cosmos Serravalle - Società Polisportiva Tre Fiori
22:15Luton Town - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 3)
22:45América - Rampla Juniors
23:00Barranquilla - Bogotá
23:00Atletico Grau - Club Centro Deportivo Municipal
23:00Barnechea - Melipilla
23:30Academia Deportiva Cantolao - Sport Huancayo
00:00California United Strikers - York Cosmos
01:00Mexico United - Grande Valley
01:00Maceio - Esporte Clube Juventude
01:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Tepatitlan de Morelos
01:15Barcelona Sporting Club - Flamengo Regatas
01:15Club Atlético Tigre - Club Bolívar
01:15Estudiantes de Mérida - Club Nacional Montevideo
01:15Barcelona SC - Flamengo (S SPORT HD)
01:35ASAC Concorde - Kedia
02:00Operario Ferroviario - Cuiabá Esporte Clube
03:00Chattanooga - Los Angeles Force
03:05Correcaminos - Cimarrones de Sonora
03:30Deportivo Binacional - Club Atlético River Plate
03:30Junior de Barranquilla - Independiente del Valle
03:30Liga Deportiva Universitaria de Quito - São Paulo
03:30América Futebol Clube Minas Gerais - Associação Atlética Ponte Preta
03:40Cúcuta Deportivo - Deportivo Cali
04:00Austin Bold - Sporting Kansas City
08:00Central Coast Honiara - Southern United
10:00Southern District - Eastern Sports Club
10:30Changchun Yatai - Kunshan
10:30Guizhou Zhicheng - Shaanxi Athletic
11:00Pekin Spor Üniversitesi - Taizhou Yuanda
11:00Ulaanbaatar City - Anduud City
12:00Kaspiy - Taraz
12:00Magwe - Sothern Myanmar
12:00Sagaing United - ISPE
12:00Yadanarbon - Hantharwady United
12:15Rochedale Rovers FutbolClub - Brisbane Wolves
12:30Consadole Sapporo - Kashiwa Reysol
12:30Kyoto Sanga - Tochigi
12:45Gold Coast United - Peninsula Power FutbolClub
13:00Tokyo - Cerezo Osaka
13:00Gamba Osaka - Nagoya Grampus
13:00Kashima Antlers - Shonan Bellmare
13:00Kawasaki Frontale - Yokohama
13:00Oita Trinita - Sanfrecce Hiroshima
13:00Vissel Kobe - Sagan Tosu
13:00Jeonbuk Hyundai Motors - Seongnam Ilhwa Chunma
13:00Avispa Fukuoka - Thespakusatsu Gunma
13:00Ehime - Albirex Niigata
13:00Machida Zelvia - V-Varen Nagasaki
13:00Fagiano Okayama - Montedio Yamagata
13:00Giravanz Kitakyushu - Mito HollyHock
13:00United Ichihara Chiba - Renofa Yamaguchi
13:00Matsumoto Yamaga - Ryūkyū
13:00Omiya Ardija - Tokushima Vortis
13:00Zweigen Kanazawa - Tokyo Verdy
13:30Shimizu S-Pulse - Urawa Red Diamonds
13:30Yokohama F. Marinos - Vegalta Sendai
13:30Júbilo Iwata - Ventforet Kofu
13:30Ulsan Hyundai - Pohang Steelers
14:00Nantong Zhiyun - Sichuan Jiuniu
14:00Erchim - Ulaanbaatar
14:35Guizhou Renhe - Mongol Zhongyou
14:35Shenyang Urban - Jiangxi Liansheng
15:001 FC Cologne - Fortuna Düsseldorf
15:00Shevardeni-1906 Tbilisi - Sioni Bolnisi
15:00Paksi - Szegedi Vasutas
15:15Gandzasar - Shirak
15:15Lori - Pyunik
15:30Krasnodar - Orenburg
16:00Freiburg - Frankfurt
16:00Smolevichi - Minsk
16:30Piacenza Calcio 1919 - Teramo
16:30Gostivar - Tikvesh
16:30Pelister - Ljuboten
16:30Sasa - Borec
16:30Tatran Liptovský Mikuláš - Skalica
16:30ŠTK 1914 Šamorín - Komarno
16:30Púchov - Dukla Banská Bystrica
16:30Košice - ŠK Slovan II Bratislava
16:30MŠK Žilina - Slavoj Trebišov
16:30Partizán Bardejov - Petržalka 1898
17:00Salyut Belgorod - Arsenal Tula
17:00Carpi 1909 - Casarano Calcio
17:00Polet Sv Martin - Podravina
17:00Vodice - Neretvanac Opuzen
17:00Sloga Mravince - Hrvace
17:00Luleå - Örebro Syrianska
17:00Sokol Sieniawa - Jutrzenka Giebultow
17:00Record Bielsko-Biala - Gwarek
17:00Wisła Sandomierz - Podhale
17:00Buducnost Dobanovci - Jagodina
17:00Radnički 1923 - radnicki Pirot
17:00Zemun - Radnicki Sremska Mitrovica
17:00Kabel Novi - Dinamo Vranje
17:00Loznica - Sloga Kraljevo
17:00Zarkovo - Novi Boegrad
17:00Velke Lovce - Banik Lehota pod Vtacnikom
17:00Chebba - Espérance de Tunis
17:00Sfaxien - Monastir
17:15Bistra - Mladost Petrinja
17:15Vrbovec - HASK Zagreb
17:30Novara Calcio - Gelbison Cilento
17:30Alessandria Calcio 1912 - Sambenedettese Calcio
17:30Volgar Astrakhan - İrtiş Omsk
17:30Chemie Leipzig - Carl Zeiss Jena
17:30Lichtenberg 47 - Auerbach
17:30Sparta Prague - Králův Dvůr
17:30Velké Meziříčí - Vrchovina
17:30Fotbal Třinec - Graffin Vlašim
17:30Opatija - Solin
17:30Orijent - Junak Sinj
17:30Osijek - Croatia Zmijavc
17:30Arsenal Tivat - Grbalj
17:30Drezga - Mornar
17:30Jedinstvo Bijelo Polje - Kom Podgorica
17:30Ibar Rozaje - Bokelj
17:30Igalo 1929 - Berane
18:00Carrarese Calcio - Ambrosiana
18:00Catanzaro 1929 - Virtus Francavilla
18:00Città di Pontedera - Atletico Arezzo
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Tekstilshchik Ivanovo
18:00Krylia Sovetov - Dynamo Bryansk
18:00Heider - Phonix Lubeck
18:00Hannover - Hannover 96
18:00Lüneburger SK Hansa - Pauli
18:00Atlas Delmenhorst - Havelse
18:00Oldenburg - Jeddeloh
18:00Carl Zeiss Jena - Rot-Weiß Erfurt
18:00Nykopings - Haninge
18:00Cova da Piedade - Académica de Coimbra
18:00Oliveirense - Porto
18:00Benfica - Chaves
18:00Fama Vipava - Sava Kranj
18:15Atlantis - Kirkkonummi
18:30Bari - Trastevere Calcio
18:30Shinnik Yaroslavl - Chertanovo Moskova
18:30Bahrain - Al-Budaiya
18:30Sitra Club - Malkiya Club
18:30Tvøroyri - NSÍ Runavík
18:30Haka - RoPS
18:30Inter Turku - Honka
18:30Mariehamn - Ilves
18:30Kuopion Palloseura - HIFK
18:30Seinajoen Jalkapallokerho - Lahti
19:00Apollon Limassol - Lech Poznań
19:00Renate - Avellino 1912
19:00Juve Stabia - Tritium Calcio 1908
19:00Alania Vladikavkaz - Spartak Moskova
19:00Fakel Voronezh - Tom Tomsk
19:00Veles Moskova - SKA-Khabarovsk
19:00Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond
19:00Tammeka Tartu - Nomme Kalju
19:00Vasalunds - Karlstad
19:00Dalvik Reynir - Kári Akranes
19:00Kouris Erimi - Larnaca
19:00Aris Limassol - Ethnikos Achna
19:00Ermis Aradippou - Akritas Chlorakas
19:00Olympiakos Nicosia - Xylotympou 2006
19:00Papai Perutz - Puskás Akadémia
19:00Alianza Universidad - Cusco
19:00Poprad - ŽP Šport Podbrezová
19:00Rukh Vinnyky - Shakhtar Donetsk
19:15Vidir - Ungmennafélag Njarðvíkur
19:15Hamar Hveragerdi - Hlíðarendi
19:30Potenza - Triestina Calcio
19:30FeralpiSalò - Pineto Calcio
19:30Torpedo Moskova - Nizhniy Novgorod
19:30Reichenau - Telfs
19:30Sahab Club - Al-Wehdat
20:00Baltika Kaliningrad - Chaika Peschanokopskoye
20:00Altonaer FC von 1893 - Holstein Kiel
20:00Eintracht Norderstedt 03 - Hamburger
20:00Oberneuland - Wolfsburg
20:00Bischofswerdaer 08 - Hertha
20:00Chemnitzer - Berliner FC Dynamo
20:00Energie Cottbus - Union Furstenwalde
20:00Optik Rathenow - Lokomotive Leipzig
20:00Altglienicke - Babelsberg 03
20:00Meuselwitz - Viktoria 1889
20:00Buchonia Flieden - Steinbach
20:00Rot-Weiß Hadamar - Dietkirchen
20:00Türk Gücü Friedberg - Erlensee
20:00Germania Egestorf - Lupo Martini Wolfsburg
20:00Eilenburg - Plauen
20:00Frisia - Weiche Flensburg
20:00Inter Turkspor Kiel - Altenholz
20:00Kronshagen - Eckernförder
20:00Bordesholm - Flensburg
20:00Lübeck - Eutin 08
20:002000 - Køge
20:00Víkingur Gøta - Argja Bóltfelag
20:00Eskilsminne - Karlskrona
20:00Gefle - Sollentuna
20:00Berga - Sylvia Norrköping
20:00Linköping City - Oskarshamns
20:00Motala - Värnamo
20:00Qviding - Lunds
20:00Sandvikens - Bromharitaojkarna
20:00Skövde - Assyriska Turabdin
20:00Tvååkers - Landskrona BoIS
20:00Calcio Catania - San Nicolò Calcio Teramo
20:00Calcio Padova - Breno
20:00SNIM - Tevragh-Zeina
20:00Borac Čačak - Fraficar Beograd
20:00Kolubara Lazarevac - Dubocica
20:00Trayal - Zeleznicar Pancevo
20:15Saue JK Laagri - Viljandi Tulevik
20:30Rot-Weiss Essen - Weiss Ahlen
20:30Wiedenbrück 2000 - Borussia Dortmund
20:30Sportfreunde Lotte - Lippstadt 08
20:30Bergisch Gladbach 09 - Schalke 04
20:30Straelen - Rot-Weiß Oberhausen
20:30Homberg - Borussia Mönchengladbach
20:30Wegberg-Beeck - Rodinghausen
20:30Wuppertaler - Preussen Munster
20:3063 Luckenwalde - Berliner AK 07
20:30Tennis Borussia Berlin - Germania Halberstadt
20:30Fernvald - Ginsheim
20:30Viktoria Griesheim - 1931 Eddersheim
20:30Niederwenigern - SSVg Velbert
20:30Sportfreunde Baumberg - Bocholt
20:30SpVg Schonnebeck - SpVgg Sterkrade-Nord
20:30SpVgg 04 Ratingen - TuRU Düsseldorf
20:30Velbert - Schwarz-Weiß Essen
20:30Eintracht Celle - Hagen-Uthlede
20:30Paderborn 07 - Westfalia Rhynern
20:30Charleroi-Marchienne - Lierse Kempenzonen
20:30Penafiel - Vilafranquense
20:38Stal Stalowa Wola - Podlasie
21:00Fulham - Sheffield Wednesday
21:00Millwall - Burnley
21:00Preston North - Brighton & Hove Albion
21:00Stoke City - Gillingham
21:00Shahr Khodro - Pahtakor Taşkent
21:00Zeilsheim - Waldgirmes
21:00Skála ÍF - Fuglafjordur
21:00Trollhättan - Utsiktens
21:00Frej Taby - Karlslunds
21:00Lindome - Torns
21:00Muttenz - Langenthal
21:00Monopoli - Modena
21:00Fola Esch - Hamm Benfica
21:00Swift Hesperange - F91 Dudelange
21:00Masr - Ahly Cairo
21:15Ittihad Riadi Tanger - Renaissance Zemamra
21:45Chelsea - Barnsley
21:45Fleetwood Town - Everton
21:45Leicester City - Arsenal
21:45Morecambe - Newcastle United
21:45Leicester - Arsenal (beIN SPORTS HD 3)
21:45Fleetwood - Everton (beIN SPORTS MAX 2 HD)
21:45Chelsea - Barnsley (beIN SPORTS HD 4)
22:00Gent - Dynamo Kyiv
22:00Molde - Ferencvárosi
22:00Olympiacos - Omonia
22:00Kria - Iþrottafelag Hafnarfjardar
22:00Leixões - Mafra
22:00Gent - Dinamo Kiev (beIN SPORTS HD 1)
22:00Molde - Ferencvaros (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Olympiakos - Omonia (beIN SPORTS HD 2)
22:15Kordrengir - Selfoss
22:55Tidjikja - Nouakchott King's
23:00Club Cienciano Cusco - Melgar
23:30Renaissance Sportive de Berkane - Rabat
23:30Deportivo Llacuabamba - Sporting Cristal
00:00İngiltere Revolution - Montreal Impact
01:15Caracas - Club Libertad
01:15Clube Atlético Paranaense - Colo-Colo
01:15Defensa y Justicia - Club Olimpia
01:15Paranaense - Colo Colo (S SPORT HD)
02:00Atlanta United - Dallas
02:00York City - Toronto
02:00Charlotte Independence - Miami
02:00Indy Eleven - Saint Louis
02:30Chicago Fire Soccer Club - Houston Dynamo
02:30Cincinnati - Philadelphia Union
02:30Columbus Crew - Minnesota United
02:30Sporting Kansas City - Orlando City Soccer Club
02:30Atlanta United - New York Red Bulls
03:00Inter Miami - York Red Bulls
03:00Memphis 901 - North Carolina
03:30Nashville - United
03:30Sport Club do Recife - Sport Club Corinthians Paulista
03:30Alianza Lima - Racing Club de Avellaneda
03:30América de Cali - Club Deportivo Universidad Católica
03:30Club Guaraní - Sociedade Esportiva Palmeiras
03:30Sport Club Internacional - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
03:30Vasco da Gama - Botafogo de Futebol e Regatas
03:30Internacional - Gremio (S SPORT 2 HD)
04:00Colorado Rapids - San Jose Earthquakes
04:30Real Salt Lake - Los Angeles Galaxy
05:00Portland Timbers - Seattle Sounders
05:00Los Angeles Galaxy - San Diego Loyal
05:00Deportivo Saprissa - Cartaginés
05:30Los Angeles - Vancouver Whitecaps
10:00Guangzhou R&F - Shanghai Shenhua
10:30Jetısu - Şahter Karağandı
12:45Ordabası - Kızıljar
13:00Jiangsu Sainty - Guangzhou Evergrande
14:35Henan Jianye - Shandong Luneng Taishan
15:00Kaysar - Astana
15:00Dalian - Shenzhen
17:00Ararat - Ermenistan - Celje
18:00Académico de Viseu - Estoril Praia
18:30Kuopion Palloseura - Sūduva Marijampolė
18:30HJK - Turun Palloseura
19:00Fehervar - Stade de Reims
19:00Viktoria Plzen - SønderjyskE
19:00Knattspyrnufélag Akureyrar - Kópavogur
19:15Fjölnir - Íþróttabandalag Akraness
19:15Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Valur FutbolClub
19:30Rostov - Maccabi Haifa
20:00Beşiktaş - Ave
20:00Djurgårdens - Cluj
20:00Malmö - Lokomotiva
20:00Mura 05 - Eindhoven
20:00CSKA Sofia - B36 Tórshavn
20:00R. Charleroi - Partizan Belgrade
20:00Riga - Celtic
20:00Rosenborg - Alanyaspor
20:00Willem - Rangers
20:00Rosenborg - Alanyaspor (TRT Spor HD)
20:30Steaua București - Slovan Liberec
20:30Hapoel Be'er Sheva - Motherwell
21:00APOEL - HŠK Zrinjski Mostar
21:00Copenhagen - Piast Gliwice
21:00Sarajevo - Buducnost Podgorica
21:00Shkëndija - Tottenham Hotspur
21:00Galatasaray - Hajduk Split
21:00Granada - Lokomotiv Tiflis
21:00KÍ Klaksvík - Dinamo Tbilisi
21:00Sheriff Tiraspol - Dundalk
21:00Standard Liège - Vojvodina
21:00Bristol City - Aston Villa
21:00Galatasaray - Hajduk Split (spor SMART HD)
21:15Wolfsburg - Desna Chernihiv
21:30Milan - Bodø-Glimt
21:30Basel - Anorthosis Famagusta
21:30Gallen - Athens
21:30Floriana - Flora Tallinn
21:30LASK Linz - DAC 1904 Dunajská Streda
21:30Legia Warsaw - Drita
21:45Rijeka - Kolos Kovalevka
21:45Lincoln City - Liverpool
21:45Manchester City - Bournemouth
21:45Manchester City - Bournemouth (beIN SPORTS HD 3)
21:45Lincoln City - Liverpool (beIN SPORTS HD 4)
22:00Bayern Munich - Sevilla
22:00Sporting Lisbon - Aberdeen
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HABER HD)
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HD 1)
22:15Breiðablik - Stjarnan
22:15Fylkir - Knattspyrnufélagið Víkingur
22:15Íþróttafélagið Grótta - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
23:30Ayacucho - Deportivo Binacional
01:00Club Jorge Wilstermann - Peñarol
01:00Wilstermann - Penarol (S SPORT HD)
02:00Atlético Clube Goianiense - Fluminense FutbolClub
03:00Independiente Medellín - Boca Juniors
05:00Delfin - Santos
05:00Pachuca - Deportivo Toluca
10:30Shijiazhuang Ever Bright - Chongqing Lifan
13:00Qingdao Hainiu - Tianjin Teda
15:00Shanghai Dongya - Beijing Guoan
15:00Wuhan Zall - Hebei China Fortune
17:00Dukla Prague - Jiskra Ústí nad Orlicí
17:00Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
17:45Monza Brianza 1912 - SPAL
18:00Strømmen - Lillestrøm
18:00Voluntari - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
18:15Wigry Suwałki - Śląsk Wrocław
18:30Jaro - Oulu
18:30Kotka - Ekenäs
18:40Jastrzębie - Widzew Łódź
18:45Botev Vratsa - Montana
19:00Dynamo Ceske Budejovice - Bohemians 1905 Prag
19:00Wisła Płock - Warta Poznań
19:00Karmiotissa Polemidion - Enosis Neon Paralimni
19:00Stjørdals-Blink - KFUM
19:00Oygarden - Sogndal Fotball
19:00Ranheim Fotball - Åsane Fotball
19:00Raufoss - Sandnes
19:00Tromsø - Grorud
19:00Nieciecza - Arka Gdynia
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Erzgebirge - Greuther Furth
19:30Osnabruck - Hannover 96
19:30Austria Klagenfurt - Avusturya Wien
19:30Liefering Salzburg - Wacker Innsbruck
19:30Horn - Lafnitz
19:30Kapfenberger - Blau-Weiß Linz
19:30Næstved - KFUM BK Roskilde
19:30Osnabruck - Hannover 96 (S SPORT 2 HD)
19:45Bohemian - Derry City
20:00Fatih Karagümrük - İstanbul Başakşehir
20:00SpVgg Unterhaching - Lübeck
20:00Esbjerg - Helsingør
20:00Hvidovre - Hobro
20:00Vendsyssel - Kolding
20:00Roskilde - Hillerod
20:00Tychy - CWKS Resovia Rzeszów
20:00Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
20:00Karagümrük - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
20:30Motor Lublin - Garbarnia Kraków
20:45Odra Opole - Belchatow
20:45Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
21:00Twente - Groningen
21:00CSKA Sofia 1948 - Etar 1924 Veliko Tarnovo
21:00Puskás Akadémia - Mezőkövesd-Zsóry
21:00Argesul Pitesti - Universitatea Craiova
21:25Grazer - Vorwarts Steyr
21:30Hertha - Eintracht Frankfurt
21:30Górnik Zabrze - Wisła Kraków
21:30Midleton - Marys
21:30Rockmount - Avondale United
21:30Toppfotball - HamKam
21:30Hertha Berlin - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
21:45Kortrijk - Royal Antwerp
21:45Huddersfield Town - Nottingham Forest
21:45Athlone Town - Longford Town
21:45Bray Wanderers - Drogheda United
21:45Cabinteely - Wexford Gençlers
21:45Galway United - Cobh Ramblers
21:45Huddersfield - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
22:00Lille - Nantes
22:00Eibar - Athletic Bilbao
22:00Málaga - Alcorcón
22:00Lille - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
22:00Eibar - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
22:30Braga - Santa Clara
02:00Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Equidad
03:30Puebla - Querétaro
04:05Once Caldas - Club Atlético Nacional
05:30Juarez - Atlas
08:00Nagoya Grampus - Shimizu S-Pulse
10:00Capalaba FutbolClub - Redlands United FutbolClub
11:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Concordia Chiajna
11:00Poli Timisoara - Ripensia Timisoara
11:00Aerostar Bacau - Csikszereda Miercurea Ciuc
11:00Gloria Buzău - Resita
11:00Unirea Slobozia - Farul Constanța
11:00Pandurii Targu - Mioveni
11:15Loko Vltavín - Jiskra Domažlice
11:15Rakovnik - Benešov
11:15Zbuzany 1953 - Jablonec
11:30Povltavska akademy - Motorlet Praha
11:30Prepere - Slovan Velvary
12:00Urawa Red Diamonds - Yokohama
12:30Comuna Recea - Rapid București
13:00Vissel Kobe - Consadole Sapporo
13:00Viljandi Tulevik - Kuressaare
13:00Lech Poznań - Gornik Polkowice
13:30Kayserispor - Erzurumspor
13:30Kayserispor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
13:40Miedz Legnica - Korona Kielce
14:00Deportivo Alavés - Getafe
14:00Tambov - Spartak Moskova
14:00Eintracht Braunschweig - Holstein Kiel
14:00Fortuna Düsseldorf - Würzburger Kickers
14:00Darmstadt 98 - Jahn Regensburg
14:00Sydvest 05 - Jammerbugt
14:00Vanløse - Avarta
14:00Norrby - Degerfors
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Alaves - Getafe (spor SMART HD)
14:00F. Düsseldorf - Wurzburger Kickers (S SPORT 2 HD)
14:30Brighton & Hove Albion - Manchester United
14:30Wycombe Wanderers - Swansea City
14:302000 - Slagelse B&I
14:30Aarhus - Holbæk B&I
14:30Wycombe - Swansea (beIN SPORTS HD 4)
14:30Brighton - Manchester Utd (S SPORT HD)
14:45Academica Clinceni - Gaz Metan Mediaș
15:00Brescia Calcio - Ascoli Calcio 1898
15:00Cosenza Calcio - Virtus Entella
15:00Delfino Pescara 1936 - ChievoVerona
15:00Frosinone Calcio - Empoli
15:00Lecce - Pordenone Calcio
15:00Salernitana 1919 - Reggina Calcio
15:00Saarbrucken - Hansa Rostock
15:00Viktoria Köln - Wehen Wiesbaden
15:00Hallescher - Ingolstadt 04
15:00Duisburg - Zwickau
15:00Verl - Bayern Munich
15:001860 München - Magdeburg
15:00Avusturya Lustenau - Juniors
15:00Skive - Fremad Amager
15:00Dalum - Boldklubben Frem
15:00Middelfart G&BK - Næsby
15:00KPV - Vaasan Palloseura
15:00Swindon Supermarine - Tiverton Town
15:00Taunton Town - Walton Casuals
15:00Weston-super-Mare - Metropolitan Police
15:00Wimborne Town - Chesham United
15:45Paksi - Budapest
16:00Torino - Atalanta
16:00Göztepe - Gaziantep
16:00Hatayspor - Kasımpaşa
16:00Toulouse - Auxerre
16:00Örebro - Sirius Fotboll
16:00Taraz - Tobol Kostanay
16:00Cracovia - Raków Częstochowa
16:00B.93 Copenhagen - Brabrand
16:00Nykøbing - Brønshøj
16:00Skovshoved - Tårnby
16:00Dalkurd - Akropolis
16:00Hatayspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
16:00Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
16:00Göztepe - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 2)
16:30Mainz 05 - Stuttgart
16:30Arminia Вielefeld - Köln
16:30Bayer 04 Leverkusen - Leipzig
16:30Borussia Monchengladbach - Union Berlin
16:30Augsburg - Borussia Dortmund
16:30Zenit Saint Petersburg - FC
16:30Sokol Živanice - Chlumec
16:30Leverkusen - Leipzig (S SPORT 2 HD)
16:30Augsburg - B.Dortmund (A Spor HD)
17:00Crystal Palace - Everton
17:00Valencia - Huesca
17:00Barnsley - Coventry City
17:00Birmingham City - Rotherham United
17:00Cardiff City - Reading
17:00Derby County - Blackburn Rovers
17:00Millwall - Brentford
17:00Preston North - Stoke City
17:00Queens Park Rangers - Middlesbrough
17:00Watford - Luton Town
17:00Hamilton Academical - Dundee United
17:00Livingston - Johnstone
17:00Ross County - Aberdeen
17:00Mirren - Kilmarnock
17:00Real Zaragoza - Las Palmas
17:00Unione Venezia - Vicenza Calcio
17:00Kajaani - MYPA
17:00Musan Salama - Mikkelin Palloilijat
17:00Accrington Stanley - Oxford United
17:00Crewe Alexandra - Milton Keynes Dons
17:00Doncaster Rovers - Bristol Rovers
17:00Fleetwood Town - Wimbledon
17:00Gillingham - Blackpool
17:00Ipswich Town - Rochdale
17:00Northampton Town - Hull City
17:00Plymouth Argyle - Shrewsbury Town
17:00Portsmouth - Wigan Athletic
17:00Sunderland - Peterborough United
17:00Swindon Town - Burton Albion
17:00Barrow - Colchester United
17:00Bolton Wanderers - Newport County
17:00Bradford City - Stevenage
17:00Cambridge United - Tranmere Rovers
17:00Cheltenham Town - Grimsby Town
17:00Mansfield Town - Exeter City
17:00Oldham Athletic - Crawley Town
17:00Port Vale - Harrogate Town
17:00Salford City - Forest Green Rovers
17:00Scunthorpe United - Carlisle United
17:00Southend United - Morecambe
17:00Walsall - Leyton Orient
17:00Gosport Borough - Farnborough
17:00Harrow Borough - Salisbury City
17:00Hendon - Truro City
17:00Poole Town - Hayes & Yeading United
17:00Yate Town - Dorchester Town
17:00Alvechurch - Royston Town
17:00Banbury United - Redditch United
17:00Biggleswade Town - Bromsgrove
17:00Coalville Town - Leiston
17:00Kings Langley - Nuneaton Town
17:00Lowestoft Town - Hednesford Town
17:00Needham Market - Stratford Town
17:00Rushall Olympic - Peterborough Sports
17:00Rushden & Diamonds - Barwell
17:00Stourbridge - Hitchin Town
17:00Tamworth - Ives Town
17:00Ashton United - Bamber Bridge
17:00Grantham Town - Atherton Collieries
17:00Hyde United - South Shields
17:00Lancaster City - Basford United FutbolClub
17:00Matlock Town - Stafford Rangers
17:00Mickleover Sports - Morpeth Town
17:00Nantwich Town - Stalybridge Celtic
17:00Redcliffe - Witton Albion
17:00Scarborough Athletic - United of Manchester
17:00Warrington Town - Gainsborough Trinity
17:00Whitby Town - Buxton
17:00Shamrock Rovers - University College Dublin
17:00Cobh Wanderers - Carrigaline United
17:00Górnik Łęczna - Radomiak Radom
17:00Hutnik Nowa Huta - Olimpia Grudziądz
17:00Crystal Palace - Everton (S SPORT HD)
17:00Valencia - Huesca (spor SMART HD)
17:00Derby County - Blackburn (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:15Beerschot Wilrijk - Waasland-Beveren
17:30Zwolle - Sparta Rotterdam
17:30Marítimo - Tondela
17:30Fastav Zlín - Sigma Olomouc
17:30Mladá Boleslav - Karviná
17:30Teplice - Banik Ostrava
17:30Prostějov - Taborsko
17:30Fotbal Třinec - Vysočina Jihlava
18:00Saint-Étienne - Stade Rennais
18:00Rheindorf Altach - Swarovski Tirol
18:00Ried - Bull Salzburg
18:00Pölten - Rapid Wien
18:00Midtjylland - Randers
18:00Istra 1961 - Šibenik
18:00Hapoel Haifa - Hapoel Tel Aviv
18:00Budafoki MTE-Ujbuda - Ferencvárosi
18:00Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard Szczeciński
18:00St.Etienne - Rennes (beIN SPORTS HD 4)
18:30Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:30Gnistan - Akatemia
18:30Halmstads - Ljungskile
18:30Brage - Östers
18:30Vasteras - Jönköpings Södra
18:30Volos - PAOK
18:45Ludogorets 1945 - Beroe Stara Zagora
18:45Petrolul Ploiești - Dunărea Călărași
19:00Cagliari Calcio - Lazio
19:00Sampdoria - Benevento Calcio
19:00Trabzonspor - Yeni Malatyaspor
19:00Molde - Sandefjord Fotball
19:00Ústí nad Labem - Chrudim
19:00Waterford - Sligo Rovers
19:00Katowice - Pogon
19:00Bytovia Bytów - Skra Czestochowa
19:00Sokol Ostroda - Znicz Pruszków
19:00Senica - Spartak Trnava
19:00Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Bursaspor - Giresunspor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Cagliari - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
19:15Sporting de Gijón - Girona
19:15Logroñés - Castellon
19:30Schalke 04 - Werder Вremen
19:30West Bromwich Albion - Chelsea
19:30Elche - Real Sociedad
19:30Mechelen - Sint-Truidense
19:30Ringmahon Rangers - UCC
19:30Elche - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:30Schalke 04 - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
19:30WBA - Chelsea (S SPORT HD)
19:45Fortuna Sittard - Alkmaar
19:45Fortuna Sittard - AZ Alkmaar (tivibu SPOR 2 HD)
21:45Gent - Leuven (tivibu SPOR 2 HD)
21:45Inter - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
22:00Marsilya - Metz (beIN SPORTS HD 4)
22:00Ajax - Vitesse (tivibu SPOR 3 HD)
22:00Burnley - Southampton (S SPORT HD)
22:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
23:00Boavista - Porto (S SPORT 2 HD)
13:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
13:15Feyenoord - ADO Den Haag (tivibu SPOR 3 HD)
13:30Spezia - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
13:30Ç.Rizespor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
14:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS HD 4)
14:00Sheffield Utd - Leeds United (S SPORT HD)
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:30Standard Liege - Zulte Waregem (tivibu SPOR HD)
15:30Heracles - PSV (tivibu SPOR 3 HD)
16:00Sivasspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
16:00Verona - Udinese (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Konyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
16:00Napoli - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
16:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
16:00Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
16:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Atletico Madrid - Granada (spor SMART HD)
18:00Lorient - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
18:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
19:00Altay - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:00Freiburg - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
19:00Crotone - Milan (beIN SPORTS HD 3)
19:15Club Brugge - Cercle Brugge (tivibu SPOR 2 HD)
19:30Valladolid - Celta Vigo (spor SMART HD)
21:00West Ham - Wolves (S SPORT HD)
21:45Roma - Juventus (beIN SPORTS HD 4)
22:00Reims - PSG (beIN SPORTS HD 3)
22:00Barcelona - Villarreal (spor SMART HD)
19:00Boluspor - Altınordu (TRT Spor HD)
19:00Boluspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Fulham - Aston Villa (S SPORT HD)
20:00Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
21:45Bologna - Parma (beIN SPORTS HD 3)
22:00Cadiz - Sevilla (spor SMART HD)
22:15Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
21:30Bayern Münih - B.Dortmund (Kanal D HD)
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Gaziantep FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
22:00PSG - Angers (beIN SPORTS HD 3)
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Altay (TRT Spor HD)
14:00Keçiörengücü - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (TRT Avaz HD)
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00BB Erzurumspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
16:00M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
16:30Giresunspor - Boluspor (TRT Spor HD)
16:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Lens - St.Etienne (beIN SPORTS HD 3)
19:00Altınordu - Ankaraspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
22:00Nice - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Montpellier - Nimes (beIN SPORTS HD 3)
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Strasbourg - Lille (beIN SPORTS HD 4)
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
16:00Alanyaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Brest - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Samsunspor - Akhisarspor (TRT Avaz HD)
16:30Samsunspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Rennes - Reims (beIN SPORTS HD 3)
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
22:00Lyon - Marsilya (beIN SPORTS HD 3)
20:00Mikhail Dubrouski - Mikhail MalakhovichCanlı
19:55Dmitrii Kazarinov - Nikita EgorovCanlı
19:30Stanislav Aleshin - Ivan FedotovCanlı
19:00Alina Konchakova - Ksenia IvanovaCanlı
18:15Igor Druzhchenko - Alexander PalkoCanlı
20:00Konstantin Tsvetkov - Vadim Raitsov
20:15Renat Sakhabutdinov - Dmitry Orlov
21:00Dusan Lajovic - Adrian Mannarino
21:00Alexander Sarkissian - Dusty Boyer
21:30Aleksandr Afanasenko - Ruslan Lavrentiev
21:45Angelina Paskhalidi - Alina Konchakova
22:00Zhan Skindzer - Piotr Paliukhovich
22:30Brandon Holt - Eric Hadigian
22:30Emma Davis - Deniz Khazaniuk
00:00Anney Laska - Timofey Basalygo
01:00Anton Bondarik - Pavel Leonchik
02:00Vladimir Filippovich - Anastasiya Abramovich
04:00Gleb Baklanov - Mark Pashukevich
05:00Yaroslav Narkevich - Yuriy Maksimenko
05:30Gest - Konstantin Tsvetkov
07:00Aleksandr Afanasenko - Vadim Raitsov
08:30Ruslan Lavrentiev - Gest
10:00Vadim Raitsov - Ruslan Lavrentiev
10:00Andrea Pellegrino - Cameron Norrie
10:00Federico Coria - Guilherme Clezar
10:00Arthur Rinderknech - Johannes Haerteis
10:00Danilina/Loeb - Volynets/Halbauer
10:00Grammatikopoulou/Sanchez - Dascalu/Serban
10:00Laboutkova/Siskova - Augustinova/Petruzelova
10:00Duda/Nouza - Zukas/Carabelli
11:00Zarina Diyas - Hibino
11:00Aleksandar Vukic - Prajnesh Gunneswaran
11:00Benjamin Bonzi - Karlovic
11:00Christopher Eubanks - Steven Diez
11:00Dmitry Popko - Oscar Otte
11:00Dustin Brown - Alexandre Muller
11:00Elias Ymer - Sebastian Ofner
11:00Emilio Gomez - Filip Horansky
11:00Enzo Couacaud - Juan Pablo Ficovich
11:00Soeda - Tomas Machac
11:00Hiroki Moriya - Daniel Altmaier
11:00Jack Sock - Facundo Bagnis
11:00Jason Jung - Tommy Robredo
11:00Kimmer Coppejans - Martin Klizan
11:00Liam Broady - Botic Van De Zandschulp
11:00Lorenzo Giustino - Hugo Grenier
11:00Lukas Rosol - Michael Mmoh
11:00Marc Polmans - Alessandro Giannessi
11:00Mario Vilella Martinez - Daniel Elahi Galan Riveros
11:00Pedro Martinez Portero - Robin Haase
11:00Roberto Marcora - Tristan Lamasine
11:00Ruben Bemelmans - Kyrian Jacquet
11:00Sebastian Korda - Brayden Schnur
11:00Ulises Blanch - Gian Marco Moroni
11:00Yannick Maden - Nikola Milojevic
11:00Allie Kiick - Julia Grabher
11:00Amandine Hesse - Yuki Naito
11:00Arina Rodionova - Samantha Murray
11:00Astra Sharma - Irina Ramialison
11:00Audrey Albie - Asia Muhammed
11:00Caty McNally - Pemra Özgen
11:00Clara Tauson - Gabriela Talaba
11:00Dalila Jakupovic - Leonie Kung
11:00Daniela Seguel - Antonia Lottner
11:00Elena Gabriela Ruse - Victoria
11:00Irina Maria Bara - Tereza Mrdeza
11:00Lara Arruabarrena Vecino - Ivana Jorovic
11:00Maria Camila Osorio Serrano - Mayar Sherif
11:00Viktorija Golubic - Anhelina Kalinina
11:00Viktoriya Tomova - Réka-Luca Jani
11:00Xiaodi - Varvara Lepchenko
11:00Walkow/Lindstedt - Bernardis/Passaro
11:00Borna Gojo - Marcelo Tomas Barrios Vera
11:00Carlos Gomez-Herrera - Corentin Denolly
11:00Gianluigi Quinzi - Jiri Lehecka
11:00Jelle Sels - Franco Agamenone
11:00Petr Nouza - Uladzimir Ignatik
11:00Sebastian Baez - Martin Krumich
11:00Benjamin Winter Lopez - Timofey Skatov
11:00Bruno Pujol Navarro - Jorge Martinez Martinez
11:00Diego Augusto Barreto Sanchez - Gianmarco Ferrari
11:00Eduard Esteve Lobato - Wojciech Marek
11:00Lilian Marmousez - Holger Vitus Nodskov Rune
11:00Houkes - Juan Ignacio Alcalde
11:00Miguel Damas - Maxime Pauwels
11:00Pablo Alemany - Javier Molino
11:00Sergi Perez Contri - Imanol Lopez Morillo
11:00Aziz Ouakaa - Cesar Bourgois
11:00David Pichler - Filip Bergevi
11:00Dominik Palan - Alexander Shevchenko
11:00Kelsey Stevenson - Alexander Erler
11:00Luca Potenza - Bogdan Bobrov
11:00Marius Ruzgas - Terence Atmane
11:00Moez Echargui - Yaraslau Shyla
11:00Skander Mansouri - Andrews
11:00Miriam Kolodziejova - Sofia Sanchez
11:00Nicoleta-Catalina Dascălu - Tereza Mihalikova
11:00Baez/Cachin - Krumich/Svrcina
11:00Barranco Cosano/Merino - Veldheer/De Jong
11:00Velotti/Cuevas - Barrientosc/Rodriguez
12:00Ekaterina Alexandrova - Katerina Siniakova
12:00Casper Ruud - Benoît Paire
12:00Daniel Evans - Stefanos Tsitsipas
12:00Tommy Paul - Andrey Rublev
12:00Li - Kamilla Rakhimova
12:00Kontinen/Fognini - Venus/Peers
12:00Kubot/Melo - Hanfmann/Moraing
12:00Nielsen/Puetz - Martin/Maheu
12:00Arevalo/O'Mara - Vavassori/Golubev
12:00Vasilevski/Erlich - Bolelli/Gonzalez
12:00Roca Batalla/Cervantes Huegun - Begemann/Mergea
12:00Mark Whitehouse - Jacopo Berrettini
12:00Nicolas Alvarez Varona - Smith
12:00Patrick Kypson - Sebastian Fanselow
12:00Patrik Niklas-Salminen - Natan Rodrigues
12:00Riccardo Balzerani - Dali Blanch
12:00Tiago Cacao - Pedro Araujo
12:00Wilson Leite - Gonzalo Lama
12:00Celia Cervino Ruiz - Francisca Jorge
12:00Julie Belgraver - Lisa Ponomar
12:00Maria Gutierrez Carrasco - Julia Payola
12:30Kiki Bertens - Jelena Ostapenko
12:30Inigo Cervantes Huegun - Francisco Cerundolo
12:30Marc-Andrea Huesler - Roberto Ortega-Olmedo
12:30Francisco Comesana - Dalibor Svrcina
12:30Martin Cuevas - Jonas Forejtek
12:30Matic Spec - Lukas Klein
12:30Patrik Rikl - Mathias Zukas
12:30Pawel Cias - Saki Imamura
12:30Anna Kubareva - Kelia Le Bihan
12:30Demi Tran - Alice Robbe
12:30Ines Ibbou - Chiara Catini
12:30Louise Kwong - Alina Michalitsch
12:30Marie Villet - Chiraz Bechri
12:30Shalimar Talbi - Maria Tanasescu
12:30Bourbotte - Olivia Gram
12:30Howard - Darya Astakhova
12:30Alexandra Cadantu - Anna Danilina
12:30Georgina Garcia-Perez - Barbora Palicova
12:30Jesika Maleckova - Stephanie Wagner
13:00Christian Garin - Yannick Hanfmann
13:00Malek Jaziri - Orlando
13:30Taro Daniel - Andrey Kuznetsov
13:30Himeno Sakatsume - Marina Bassols Ribera
13:30Ines Murta - Riya Bhatia
13:30Martyna Kubka - Valeriya Strakhova
14:00Frederico Ferreira Silva - Joao Lucas Magalhaes Hueb de Menezes
14:00Juan Manuel Cerundolo - Tomas Martin Etcheverry
14:00Shuichi Sekiguchi - Felipe Meligeni Rodrigues Alves
14:00Barbora Krejcikova - Linda Noskova
14:30Andreas Seppi - Thomaz Bellucci
15:00Aslan Karatsev - Purcell
15:00Facundo Mena - Henri Laaksonen
15:00Hyeon Chung - Renzo Olivo
15:00Jurij Rodionov - Roman Safiullin
15:00Leonardo Mayer - Carlos Taberner
15:00Marco Cecchinato - Constant Lestienne
15:00Jecan/Cornea - Menendez-Maceiras/Miedler
15:00Angela Fita Boluda - Lina Glushko
15:00Beatriz Haddad Maia - Noelia Bouzo Zanotti
15:00Carolina Meligeni Rodrigues Alves - Gergana Topalova
15:30Lammons/Huey - Galloway/Hach Verdugo
15:30Luz/Matos - Goransson/Huesler
15:30Amicuzi/Catini - Ibbou/Ureke
15:30Sun/Tran - Radenkovic/Haseth
15:30Atlangeriev/Shevchenko - Descotte/Tirante
16:30Ingrid Gamarra Martins - Helene Scholsen
17:30Anna Blinkova - Aryna Sabalenka
19:35Roberto Bautista-Agut - Dominik Koepfer
10:00Guerrero Alvarez - Sara Errani
10:00Nadia Podoroska - Jaqueline Adina Cristian
10:00Tereza Martincova - Lesley Pattinama-Kerkhove
11:00Belen Teichmann - Elina Svitolina
11:00Ankita Raina - Kurumi Nara
11:00Marta Kostyuk - Laura Ioana Paar
11:00Natalija Kostic - Cagla Buyukakcay
11:00Bjorn Fratangelo - Lloyd Harris
11:00Frances Tiafoe - Lorenzo Musetti
11:00Pedro Sakamoto - Alexander Ritschard
11:00Thiago Monteiro - Riccardo Bonadio
12:00Dalma Galfi - Martina Di Giuseppe
12:00Giulia Gatto-Monticone - Carole Monnet
12:00Oceane Babel - Petia Arshinkova
kaçak bahiskaçak bahiskaçak bahismaç izle

canlı maç izle

maç yayınları

lig tv izle

canlı maç yayınları

Online olarak canlı maç yayınlarını izlemek isterseniz, sizler de kişisel çözümlerimizi kullanabilirsiniz. Detaylar, fırsatlar ve yenilikçi seçeneklere dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü çözümü, estetik fırsatları ve kaçırılmayacak seçenekleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yenilikler, kişisel seçenekler ve profesyonel çalışmalar için daha fazla zaman kaybetmeyin ve bizleri takip etmeye devam edin. Her türlü fırsatı, yeniliği ve keyifli maç yayını sitemiz üzerinden en uygun ödeme seçenekleri ile takip edebilirsiniz. Ayrıntılar, fırsatlar ve kişisel hizmetlere yönelik aklınıza gelen her türlü çözümü sizlere sunmaya tüm hızımızla devam edeceğimizi söylemek istiyoruz. Bu sayede daha verimli, daha kişisel ve daha estetik fırsatları da ön plana çıkarabileceğiz. Yenilikler, kişisel etkinlikler, özverili çözümler ve en uygun şekillerde  maç izleme çalışmaları için daha fazla zaman kaybetmeden sitemizi kullanabilirsiniz. Biz sizin için en kaliteli çalışmaları ön plana sunmaya devam edeceğiz. Şimdiden teşekkür ediyoruz sitemizi takip ettiğiniz için. Ayrıca sadece bununla kalmayıp justin tv izle gibi seçeneklerinde yer aldığı tüm sorunları gidermeniz konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.Gibi soruların cevabını bu şekilde vererek, akıllarda yer alan soru işaretlerine dair bir cevap sunmuş olduk. Hemen hemen her türlü fırsatı, yeniliği ve kişisel seçeneği ortaya çıkarmamız için yapmanız gereken detaylar oldukça uygun şekillerde sizlere ulaşacak diyebiliriz. Zaman içerisinde büyük bir etki ile yoğunluk sağlayan sitemiz, artık daha da keyifli bir halde hizmetini tüm hızı ile sürdürmeye devam ediyor.

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda siz değerli takipçilerimiz için Vegol TV nedir? Nasıl izlenir?Sorularına cevap sunacağız. Aslında genel olarak dijital medya üzerinde ön plana çıkarılan çalışmalara baktığımız zaman, daha çok bireylerin ihtiyaçlarına çözüm üreten projelerin yer aldığını görebiliriz. Bu görüntü ile hem detaylı, hem de estetik bir fırsatı kullanabilir ve bu bağlamda daha verimli seçenekleri ön plana çıkarabiliriz. İhtiyaçlar dahilinde verimli, estetik ve yenilikçi çalışma seçenekleri söz konusu iken, daha rahat ve estetik yenilikleri kullanmamız bizler adına oldukça keyifli bir seçenek sağlayacaktır. Detaylar, fırsatlar, kaçırılmayacak seçenekler için Vegol TV sitesini inceleyebilirsiniz. Bizzat online olarak çözüm üreten sitemiz, kaçırılmayacak maç yayınlarını sizlere daha net bir şekilde sunuyor. Özverili çözümler ve yenilikçi seçenekler için daha fazla zaman kaybetmeyin ve kişisel fırsatlarımızı da kullanmaya başlayın. Yenilikler, estetik çözümler ve bireysel fırsatlara dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü seçenek için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Vegol TV Canlı Maç izlesitemizde maç yayınları canlı olarak izleyebilirsiniz. Lig tv izle hariç diğer tüm yayınlar bedava olarak izlenebilinir. Smartspor izle veya diğer platformlar dahil, yerli maç yayınları da Vegol TV canlı maç yayınları sayfamızda olacaktır. Sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek yayınları sürekli takip edebilirsiniz.