logo
TRT Spor HD
Paylaş:
Canlı Maç İzleme keyfi Vegol TV'de
16:20Pistons - PelicansCanlı
18:35Basket Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin
21:00Gries Oberhoffen - Gravelines
21:30FIATC Joventut Badalona - Unicaja Málaga
21:30Iberostar Tenerife Canarias - Basket Zaragoza 2002
01:15Olvivol Mundial - Atletico Cordon
01:15Union Atletica - Colon
16:30GasTerra Flames - Dnipro
16:30Neptūnas - London Lions
18:30Prienai - Rytas Vilnius
20:30Bizoni - Leningrad
20:30Tsmoki-Minsk - Balkan Botevgrad
20:30Keravnos - Iraklis
21:00Blois Basket 41 - Bordeaux
21:00Evreux Basket - Orléans Loiret Basket
21:00Élan Chalon - Ouest Provence Basket
21:00Kaysersberg Ammerschwihr - Champagne Chalons-Reims Basket
21:00Paris - Saint Quentin
21:00Toulouse - Hermine Nantes Atlantique
21:00Union Basket Chartres Metropole - ESSM Le Portel Cote d'Opale
21:30Leningrad - Chameleon
22:30Bizoni - Chameleon
04:00Denver Nuggets - Los Angeles Lakers
04:00Denver Nuggets - LA Lakers (S SPORT HD)
16:30Astana - CSKA Moskova
18:00Bizoni - Drakonu
19:00Chameleon - Leningrad
19:00Nizhny Novgorod - Khimki
20:00Bizoni - Chameleon
20:00Zenit Saint-Petersburg - Basket Zielona Góra
21:00Leningrad - Drakonu
22:00Bizoni - Leningrad
03:30Miami Heat - Boston Celtics
03:30Miami Heat - Boston Celtics (S SPORT HD)
04:00Denver Nuggets - LA Lakers (S SPORT HD)
03:30Boston Celtics - Miami Heat (S SPORT HD)
13:00Fenerbahçe Beko - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Bursaspor - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
17:30Galatasaray - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
13:00Afyon Bld. - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Bahçeşehir Klj - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Büyükçekmece - Petkimspor (tivibu SPOR HD)
20:00Pınar Karşıyaka - Fethiye Bld. (tivibu SPOR 3 HD)
20:00Bursaspor - Energia Trento (tivibu SPOR HD)
19:00Nymburk - AEK Athens (tivibu SPOR HD)
19:00Hapoel Jerusalem - SP Burgos (tivibu SPOR HD)
19:00Bahçeşehir Klj - JL Bourg (tivibu SPOR HD)
13:00OGM Orman - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
15:15Fethiye Bld. - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
17:30Darüşşafaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
20:00Tofaş - Büyükçekmece (tivibu SPOR HD)
13:00Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
15:15Petkimspor - Afyon Bld. (tivibu SPOR HD)
17:30Anadolu Efes - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
20:00Beşiktaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR HD)
19:00Unics Kazan - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
16:30Kolomna - SmolenskCanlı
16:00Black Leopards - Tshakhuma Tsha MadzivhadilaCanlı
16:00Hirnyk-Sport Komsomolsk - Kremin KremenchukCanlı
16:00Veres Rivne - PrykarpatyeCanlı
16:00Nasaf Qarshi - Termez SurkhonCanlı
16:00Metallurg Magnitogorsk - Tobol KurganCanlı
15:45Kedah - SabahCanlı
15:45ENPPI Club - IsmailyCanlı
15:45Tuapse - Rostov-on-DonCanlı
14:45Guangzhou R&F - DalianCanlı
14:45Sogdiana Cizzak - Kokand 1912Canlı
14:45Novosibirsk - Zenit-IzhevskCanlı
17:00Kazanka - Rodina Moskova
17:15Kohtla-Järve JK Järve - Levadia Tallinn
17:45Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - Pirin Blagoevgrad
18:00Sadd - Nassr
18:00Persepolis - Al-Duhail
18:00Ludogorets - Strumska Slava
18:00Ħamrun Spartans - Sirens
18:00Åsane Fotball - Oygarden
18:00Grorud - Ranheim Fotball
18:00KFUM - Strømmen
18:00Idrettsforeningen Fram - Odds BK
18:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Petrolul Ploiești
18:00Metallurg Vidnoye - Kaluga
18:00Avanhard Kramatorsk - VPK-Agro Magdalinovka
18:00Alliance Lipova Dolina - Mykolaiv
18:15Cerrito - Rocha
18:30Smouha Sporting Club - Al-Masry Club
18:30Tala'ea El-Gaish - Wadi Degla
18:30Egersunds - Rosenborg BK
18:30Mačva Šabac - Backa Topola
18:55Borac Banja Luka - Tuzla City
19:00Dynamo Moskova - Akhmat
19:00Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
19:00Mladá Boleslav - Jablonec
19:00Adana Demirspor - Boluspor
19:00Samsunspor - Ümraniyespor
19:00Parnu - Flora Tallinn
19:00Tammeka Tartu - Pärnu Vaprus
19:00Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond
19:00Tabasalu JK Charma - Nomme Kalju
19:00Ashdod - Maccabi Petah Tikva
19:00Doxa Katokopias - Salamis Famagusta
19:00Lillestrøm - Toppfotball
19:00Sogndal Fotball - Stjørdals-Blink
19:00Sport Boys Warnes - Carlos Stein
19:00Samsunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Adana Demirspor - Boluspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Íþróttabandalag Akraness - Íþróttafélagið Grótta
19:30Íþróttabandalag Vestmannaeyja - Þór Akureyri
19:30Keflavík FutbolClub - Knattspyrnufélagið Þróttur
19:30Kuwait - Al-Arabi SC Kuwait
19:30Oasis - Wagadou
19:45Alkmaar - Graafschap
19:45Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Ra'anana
19:45Hapoel Nir Ramat HaSharon - Hapoel Kfar Shalem
20:00Aston Villa - Sheffield United
20:00Fenerbahçe - Hatayspor
20:00Fodbold - Horsens
20:00Elfsborg - Häcken
20:00Sirius Fotboll - Falkenbergs
20:00Mjällby - Örebro
20:00Varbergs BoIS - Helsingborgs
20:00Eskilstuna - Ljungskile
20:00GAIS - Vasteras
20:00Umeå - Degerfors
20:00Waldhof Mannheim - Viktoria Köln
20:00Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda Tel Aviv
20:00Fenerbahçe - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
20:00Aston Villa - Sheffield Utd (S SPORT HD)
20:30Anderlecht - Genk
20:30Standard Liège - Eupen
20:30Zulte Waregem - Royale Union Saint-Gilloise
20:30Arda Kardzhali - Slavia Sofia
20:30Tacuarembó - Albion Montevideo
21:00Shamrock Rovers - Waterford
21:00Al-Taawon - Sharjah
21:00Sepahan Isfahan - Ain
21:00Beerschot - Charleroi
21:00Westerlo - Oostende
21:00KMSK Deinze - Seraing United
21:00Mechelen - Gent
21:00Oud-Heverlee Leuven - Waasland-Beveren
21:00Beitar Jerusalem - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
21:00Pyramids - Haras El-Hodood
21:00Sandnes - Tromsø
21:00Gaz Metan Mediaș - Dinamo București
21:15Rapide Oued - Hassania Agadir
21:30Bochum - Pauli
21:45Milan - Bologna 1909
21:45Portimonense - Paços de Ferreira
21:45Auxerre - Troyes
21:45Cercle Brugge - Sint-Truidense
21:45Beaconsfield - Harrow Borough
21:45Carshalton Athletic - Faversham Town
21:45Hashtag United - Soham Town Rangers
21:45Hitchin Town - Needham Market
21:45Stade Lavallois - Annecy
21:45Cabinteely - Galway United
21:45Cobh Ramblers - Bray Wanderers
21:45Longford Town - University College Dublin
21:45Wexford Gençlers - Athlone Town
21:45Auxerre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
21:45Milan - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
22:00Utrecht - Breda
22:00Beira-Mar - Canelas 2010
22:15Wolverhampton - Manchester City
22:15Breiðablik - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
22:15Fylkir - Fimleikafélag Hafnarfjarðar
22:15Stjarnan - Valur FutbolClub
22:15Knattspyrnufélagið Fram - Knattspyrnudeild UMFG
22:15Ungmennafélagið Afturelding - Ungmennafélagið Víkingur
22:15Valletta - Birkirkara
22:15Douanes Nouakchott - Riadh
22:15Wolverhampton - Manchester City (S SPORT HD)
22:45Racing Club de Montevideo - Villa Española
23:00Independiente Juniors - Fuerza Amarilla
23:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Kópavogur
23:30Rabat - Safi
23:30Alianza Lima - Universidad César Vallejo Club de Fútbol
00:00Michigan Stars - Detroit City
02:00Botafogo FC Ribeirao Preto - Grêmio Esportivo Brasil
02:00Vila Nova - Imperatriz
02:00America de Quito - Chacaritas
02:00Club Nacional Asuncion - River Plate Asuncion
03:40Deportes Quindío - Real Santander
05:00Club León - Club Universidad Nacional
07:00Vanraure Hachinohe - Fujieda MYFC
08:00Fukushima United - Imabari
08:00Gainare Tottori - Sagamihara
08:00Atırau - Kayrat Akademia
09:00Blaublitz Akita - Kagoshima United
10:30Beijing Guoan - Qingdao Hainiu
11:00Athletic 220 - Deren
12:00Nagano Parceiro - Kamatamare Sanuki
12:00Roasso Kumamoto - Yokohama Sports and Culture Club
12:30Tobol Kostanay - Okjetpes
12:30Kataller Toyama - Gifu
13:00Tianjin Teda - Hebei China Fortune
14:00Khangarid Klub - Falcons
14:35Chongqing Lifan - Wuhan Zall
15:00Shijiazhuang Ever Bright - Shanghai Dongya
15:30Südtirol - Latte Dolce
16:30Ararat Yerevan - Ararat - Ermenistan
16:30Qair Semad - Al-Hammam
16:30Al-Nasr Kahire - Marekh Port Said
16:30Daklyeh - Suez Montakhab
16:30Mansoura - Pharco
16:30Gomhoreyet Shebeen - Nojom Al Mostabel
16:30Petrojet - Tersana
16:30Zarnesti - Brașov
16:30Marmaţia Sighetu Marmaţiei - Simleu Silvaniei
16:30Sporting Roşiorii - Alexandria
16:30Tunari - Afumaţi
16:30Sanmartin - Luceafărul Oradea
16:30Oțelul Galați - Focsani
16:30Unirea - Gloria
16:30Ghiroda - Hunedoara
16:30Unirea Bascov - Vedita Colonesti
16:30Viitorul Daesti - Flacara Horezu
17:30Chrudim - Vysočina Jihlava
17:30Crikvenica - Novigrad
18:00Futura - TiPS
18:00SIF - KaIK
18:00Al-Sareeh - Al-Salt
18:15Juventud de Las Piedras - Club Atletico Atenas
18:30Fussach - Lauterach
18:30Urartu - Noah Yerevan
18:30Jyväskylä - Vaajakoski
19:00Pyramids - Horoya
19:00Hapoel Petah Tikva - Maccabi Ahi Nazareth
19:00Milsami - Dacia Buiucani
19:00Universidad San Martín - Universidad Técnica de Cajamarca
19:00Universitatea Cluj - Unirea Slobozia
19:15Íþróttafélag Reykjavíkur - Haukar
19:30JAHE - Garde Nationale
19:45Excelsior - Telstar
20:00Leyton Orient - Tottenham Hotspur
20:00Union Weisskirchen - Wallern
20:00Union Gurten - Kalsdorf
20:00Lommel United - K. Sint-Truidense
20:00Norrby - Sundsvall
20:00Feirense - Casa Pia
20:00Vizela - Covilhã
20:00ŠKF Sereď - AS Trenčín
20:30Weiz - Koma Elektra
21:00Newport County - Watford
21:00West Bromwich Albion - Brentford
21:00Cercle Brugge - Royal Antwerp
21:00CFRJ Marica - Duque de Caxias Futebol Clube
21:00Sao Bento - São Bernardo Futebol Clube
21:00Zamalek - Tanta
21:15Carlos Mannucci - Club Universitario de Deportes
21:30West Ham United - Hull City
21:30Ternana Calcio - AlbinoLeffe
21:45Grantham Town - Rushall Olympic
21:45Harlow Town - Waltham Abbey
21:45Hastings United - Chesham United
21:45Leek Town - Mickleover Sports
21:45Leiston - Biggleswade Town
21:45Margate - Hayes & Yeading United
21:45Marske United - Trafford
21:45Mossley - Ramsbottom United
21:45Nuneaton Town - Loughborough Dynamo
21:45Potters Bar Town - East Thurrock United
21:45Quorn - Matlock Town
21:45Redcliffe - Workington
21:45Swindon Supermarine - Shepton Mallet
21:45Tadcaster Albion - Litherland ReMYCA
21:45Tamworth - Stourbridge
21:45Tividale - Nantwich Town
21:45Warrington Town - South Shields
21:45West Auckland Town - Runcorn Linnets
21:45Yate Town - Bristol Manor Farm
21:45Notts County - Harrogate Town
21:45Drogheda United - Shamrock Rovers
22:00Krasnodar - PAOK
22:00Maccabi Tel Aviv - Bull Salzburg
22:00Slavia Prague - Midtjylland
22:00Renaissance Sportive de Berkane - Hassania Agadir
22:00Den Bosch - Maastricht
22:00Skelmersdale United - Bootle
22:00Varzim - Arouca
22:15Luton Town - Manchester United
22:15Trarza - Kaedi
23:00Barranquilla - Bogotá
23:00Atletico Grau - Club Centro Deportivo Municipal
23:00Barnechea - Melipilla
23:30Academia Deportiva Cantolao - Sport Huancayo
01:00Maceio - Esporte Clube Juventude
01:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Tepatitlan de Morelos
01:15Barcelona Guayaquil - Flamengo (S SPORT HD)
03:40Cúcuta Deportivo - Deportivo Cali
12:00Kaspiy - Taraz
12:30Consadole Sapporo - Kashiwa Reysol
12:30Kyoto Sanga - Tochigi
13:00Tokyo - Cerezo Osaka
13:00Gamba Osaka - Nagoya Grampus
13:00Kashima Antlers - Shonan Bellmare
13:00Kawasaki Frontale - Yokohama
13:00Oita Trinita - Sanfrecce Hiroshima
13:00Vissel Kobe - Sagan Tosu
13:00Avispa Fukuoka - Thespakusatsu Gunma
13:00Ehime - Albirex Niigata
13:00Machida Zelvia - V-Varen Nagasaki
13:00Fagiano Okayama - Montedio Yamagata
13:00Giravanz Kitakyushu - Mito HollyHock
13:00United Ichihara Chiba - Renofa Yamaguchi
13:00Matsumoto Yamaga - Ryūkyū
13:00Omiya Ardija - Tokushima Vortis
13:00Zweigen Kanazawa - Tokyo Verdy
13:30Shimizu S-Pulse - Urawa Red Diamonds
13:30Yokohama F. Marinos - Vegalta Sendai
13:30Júbilo Iwata - Ventforet Kofu
15:001 FC Cologne - Fortuna Düsseldorf
15:30Krasnodar - Orenburg
16:00Smolevichi - Minsk
16:30Piacenza Calcio 1919 - Teramo
17:00Carpi 1909 - Casarano Calcio
17:00Salyut Belgorod - Arsenal Tula
17:30Volgar Astrakhan - İrtiş Omsk
17:30Chemie Leipzig - Carl Zeiss Jena
17:30Lichtenberg 47 - Auerbach
17:30Novara Calcio - Gelbison Cilento
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Tekstilshchik Ivanovo
18:00Krylia Sovetov - Dynamo Bryansk
18:00Catanzaro 1929 - Virtus Francavilla
18:00Città di Pontedera - Atletico Arezzo
18:30Shinnik Yaroslavl - Chertanovo Moskova
18:30Haka - RoPS
18:30Inter Turku - Honka
18:30Mariehamn - Ilves
18:30Kuopion Palloseura - HIFK
18:30Seinajoen Jalkapallokerho - Lahti
19:00Apollon Limassol - Lech Poznań
19:00Alania Vladikavkaz - Spartak Moskova
19:00Fakel Voronezh - Tom Tomsk
19:00Veles Moskova - SKA-Khabarovsk
19:00Tammeka Tartu - Nomme Kalju
19:00Renate - Avellino 1912
19:00Juve Stabia - Tritium Calcio 1908
19:30Torpedo Moskova - Nizhniy Novgorod
19:30Potenza - Triestina Calcio
19:30FeralpiSalò - Pineto Calcio
20:00Baltika Kaliningrad - Chaika Peschanokopskoye
20:00Bischofswerdaer 08 - Hertha
20:00Chemnitzer - Berliner FC Dynamo
20:00Energie Cottbus - Union Furstenwalde
20:00Optik Rathenow - Lokomotive Leipzig
20:00Altglienicke - Babelsberg 03
20:00Meuselwitz - Viktoria 1889
20:00Calcio Padova - Breno
20:30Rot-Weiss Essen - Weiss Ahlen
20:30Wiedenbrück 2000 - Borussia Dortmund
20:30Sportfreunde Lotte - Lippstadt 08
20:30Bergisch Gladbach 09 - Schalke 04
20:30Straelen - Rot-Weiß Oberhausen
20:30Wegberg-Beeck - Rodinghausen
20:30Wuppertaler - Preussen Munster
20:3063 Luckenwalde - Berliner AK 07
20:30Tennis Borussia Berlin - Germania Halberstadt
21:00Fulham - Sheffield Wednesday
21:00Millwall - Burnley
21:00Preston North - Brighton & Hove Albion
21:00Stoke City - Gillingham
21:00Monopoli - Modena
21:00Alessandria Calcio 1912 - Sambenedettese Calcio
21:45Chelsea - Barnsley
21:45Fleetwood Town - Everton
21:45Leicester City - Arsenal
21:45Morecambe - Newcastle United
22:00Gent - Dynamo Kyiv
22:00Molde - Ferencvárosi
22:00Olympiacos - Omonia
00:00İngiltere Revolution - Montreal Impact
01:15Paranaense - Colo Colo (S SPORT HD)
02:00Atlanta United - Dallas
02:00York City - Toronto
02:30Chicago Fire Soccer Club - Houston Dynamo
02:30Cincinnati - Philadelphia Union
02:30Columbus Crew - Minnesota United
02:30Sporting Kansas City - Orlando City Soccer Club
03:00Inter Miami - York Red Bulls
03:30Nashville - United
03:30Sport Club Internacional - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
03:30Internacional - Gremio (S SPORT 2 HD)
04:00Colorado Rapids - San Jose Earthquakes
04:30Real Salt Lake - Los Angeles Galaxy
05:00Portland Timbers - Seattle Sounders
05:30Los Angeles - Vancouver Whitecaps
17:00Ararat - Ermenistan - Celje
18:30Kuopion Palloseura - Sūduva Marijampolė
18:30HJK - Turun Palloseura
19:00Fehervar - Stade de Reims
19:00Viktoria Plzen - SønderjyskE
19:30Rostov - Maccabi Haifa
20:00Beşiktaş - Ave
20:00Djurgårdens - Cluj
20:00Malmö - Lokomotiva
20:00Mura 05 - Eindhoven
20:00CSKA Sofia - B36 Tórshavn
20:00R. Charleroi - Partizan Belgrade
20:00Riga - Celtic
20:00Rosenborg - Alanyaspor
20:00Willem - Rangers
20:00Rosenborg - Alanyaspor (TRT Spor HD)
20:30Steaua București - Slovan Liberec
20:30Hapoel Be'er Sheva - Motherwell
21:00APOEL - HŠK Zrinjski Mostar
21:00Copenhagen - Piast Gliwice
21:00Sarajevo - Buducnost Podgorica
21:00Shkëndija - Tottenham Hotspur
21:00Galatasaray - Hajduk Split
21:00Granada - Lokomotiv Tiflis
21:00KÍ Klaksvík - Dinamo Tbilisi
21:00Sheriff Tiraspol - Dundalk
21:00Standard Liège - Vojvodina
21:00Bristol City - Aston Villa
21:00Galatasaray - Hajduk Split (spor SMART HD)
21:15Wolfsburg - Desna Chernihiv
21:30Milan - Bodø-Glimt
21:30Basel - Anorthosis Famagusta
21:30Gallen - Athens
21:30Floriana - Flora Tallinn
21:30LASK Linz - DAC 1904 Dunajská Streda
21:45Rijeka - Kolos Kovalevka
21:45Lincoln City - Liverpool
21:45Manchester City - Bournemouth
22:00Bayern Munich - Sevilla
22:00Sporting Lisbon - Aberdeen
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HABER HD)
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HD 1)
01:00Wilstermann - Penarol (S SPORT HD)
05:00Pachuca - Deportivo Toluca
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Osnabruck - Hannover 96 (S SPORT 2 HD)
20:00Karagümrük - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
21:30Hertha Berlin - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
22:00Lille - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
22:00Eibar - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
13:30Kayserispor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Alaves - Getafe (spor SMART HD)
14:00F. Düsseldorf - Wurzburger Kickers (S SPORT 2 HD)
14:30Brighton - Manchester Utd (S SPORT HD)
16:00Göztepe - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
16:00Hatayspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
16:30Augsburg - B.Dortmund (A Spor HD)
16:30Leverkusen - Leipzig (S SPORT 2 HD)
17:00Valencia - Huesca (spor SMART HD)
17:00Crystal Palace - Everton (S SPORT HD)
18:00St.Etienne - Rennes (beIN SPORTS HD 3)
19:00Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Bursaspor - Giresunspor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Elche - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:30Schalke 04 - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
19:30WBA - Chelsea (S SPORT HD)
19:45Fortuna Sittard - AZ Alkmaar (tivibu SPOR 2 HD)
21:45Gent - Leuven (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Marsilya - Metz (beIN SPORTS HD 3)
22:00Ajax - Vitesse (tivibu SPOR 3 HD)
22:00Burnley - Southampton (S SPORT HD)
22:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
23:00Boavista - Porto (S SPORT 2 HD)
13:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
13:15Feyenoord - ADO Den Haag (tivibu SPOR 3 HD)
13:30Ç.Rizespor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS HD 3)
14:00Sheffield Utd - Leeds United (S SPORT HD)
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:30Standard Liege - Zulte Waregem (tivibu SPOR HD)
15:30Heracles - PSV (tivibu SPOR 3 HD)
16:00Sivasspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
16:00Konyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
16:00Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
16:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 3)
16:00JDA Dijon - Montpellier (beIN SPORTS HD 4)
16:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Atletico Madrid - Granada (spor SMART HD)
18:00Lorient - Lyon (beIN SPORTS HD 3)
18:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
19:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Freiburg - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
19:15Club Brugge - Cercle Brugge (tivibu SPOR 2 HD)
19:30Valladolid - Celta Vigo (spor SMART HD)
21:00West Ham - Wolves (S SPORT HD)
22:00Reims - PSG (beIN SPORTS HD 3)
22:00Barcelona - Villarreal (spor SMART HD)
19:00Boluspor - Altınordu (TRT Spor HD)
19:00Boluspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Fulham - Aston Villa (S SPORT HD)
20:00Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
22:00Cadiz - Sevilla (spor SMART HD)
22:15Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Gaziantep FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
22:00PSG - Angers (beIN SPORTS HD 3)
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Altay (TRT Spor HD)
14:00Keçiörengücü - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00BB Erzurumspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
16:00M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
16:30Giresunspor - Boluspor (TRT Spor HD)
16:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Lens - St.Etienne (beIN SPORTS HD 3)
19:00Altınordu - Ankaraspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
22:00Nice - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Montpellier - Nimes (beIN SPORTS HD 3)
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Strasbourg - Lille (beIN SPORTS HD 4)
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
16:00Alanyaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Brest - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Samsunspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Rennes - Reims (beIN SPORTS HD 3)
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
22:00Lyon - Marsilya (beIN SPORTS HD 3)
16:15Jeffrey John Wolf - Roberto MarcoraCanlı
15:54Nikolay Mishenev - Alexander KremnevCanlı
15:45Anna Blinkova - Myrtille GeorgesCanlı
15:45Andrey Abragin - Zoriy OganovCanlı
15:38Alexandr Binda - Igor KudriashovCanlı
15:15Daniil Valevskyi - Evgeny ItskovCanlı
15:15Taras Borshchenko - Dmitry OstrovskyCanlı
15:00Alex Bolt - Michael MmohCanlı
15:00Tommy Paul - Kevin AndersonCanlı
15:00Andrea Arnaboldi - Lloyd HarrisCanlı
14:30Ajla Tomljanovic - Shuai ZhangCanlı
16:40Brayden Schnur - Juan Pablo Patino-Samudio
16:45Yannick Maden - Illya Marchenko
16:45Bondarenko/Fichman - Burel/Parry
17:00Serhiy Stakhovsky - Daniel Elahi Galan Riveros
17:00Frances Tiafoe - Tsung-Hua Yang
17:10Tennys Sandgren - Andrey Rublev
17:30Lauren Davis - Jelena Ostapenko
17:30Marray/Skupski - Albot/Qureshi
18:00Novak Djokovic - Diego Sebastian Schwartzman
18:00Ilona Kremen - Elena Bairasheuskaya
18:00Gage Brymer - Dusty Boyer
18:00Deniz Khazaniuk - Emma Davis
18:15Katerina Siniakova - Bernarda Pera
19:30Krawietz/Mies - Klaasen/Marach
19:30Brandon Holt - Alec Adamson
19:30Deniz Khazaniuk - Alycia Parks
20:00Veranika Pryts - Daria Shauga
21:00Alexander Sarkissian - Jonas Maier
21:00Alycia Parks - Anastasia Nefedova
22:00Mikhail Malakhovich - Daniil Budov
22:30Eric Hadigian - Ivan Nedelko
23:00Kseniya Savenkava - Elizaveta Artemenko
23:59Piotr Paliukhovich - Anastasiya Abramovich
01:00Timofey Basalygo - Vladimir Filippovich
02:00Zhan Skindzer - Gleb Baklanov
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
04:00Vladislav Strugach - Mark Pashukevich
06:00Ruslan Lavrentiev - Konstantin Tsvetkov
07:30Diana Starovoitova - Denis Davydov
09:00Vadim Raitsov - Gest
09:00Dayne Kelly - Soon-Woo Kwon
09:00Jules Okala - Andreas Seppi
09:00Riccardo Bonadio - Giulio Zeppieri
10:00Dmitry Popko - Oscar Otte
10:00Emilio Gomez - Filip Horansky
10:00Marc Polmans - Alessandro Giannessi
10:00Ulises Blanch - Gian Marco Moroni
11:00Casper Ruud - Benoît Paire
11:00Daniil Medvedev - Humbert
11:00Dominik Koepfer - Yoshihito Nishioka
11:00Dusan Lajovic - Adrian Mannarino
11:00Felix Auger Aliassime - Lorenzo Sonego
11:00Karen Khachanov - Jan-Lennard Struff
11:00Nishikori - Christian Garin
11:00Philipp Kohlschreiber - Fabio Fognini
11:00Roberto Bautista-Agut - Nikoloz Basilashvili
11:00Stefanos Tsitsipas - Daniel Evans
11:00Yannick Hanfmann - Gael Monfils
11:00Dodig/Pavic - Granollers/Ceballos
11:00Kontinen/Fognini - Venus/Peers
11:00Nielsen/Puetz - Martin/Maheu
11:00Magda Linette - Elina Svitolina
11:00Andrew Harris - Constant Lestienne
11:00Aslan Karatsev - Arthur Cazaux
11:00Baptiste Crepatte - Hyeon Chung
11:00Blaz Kavcic - Andrey Kuznetsov
11:00Facundo Mena - Thai-Son Kwiatkowski
11:00Joao Lucas Magalhaes Hueb de Menezes - Mohamed Safwat
11:00Leonardo Mayer - Peter Polansky
11:00Manuel Guinard - Purcell
11:00Marco Cecchinato - Ernests Gulbis
11:00Matteo Viola - Jurij Rodionov
11:00Renzo Olivo - Federico Gaio
11:00Roberto Cid Subervi - Henri Laaksonen
11:00Roman Safiullin - Bradley Klahn
11:00Taro Daniel - Mathias Bourgue
11:00Viktor Troicki - Frederico Ferreira Silva
11:00Filippo Baldi - Bjorn Fratangelo
11:00Salvatore Caruso - Nikolas Sanchez Izquierdo
11:00Rijthoven - Michael Vrbensky
11:00Arevalo/O'Mara - Vavassori/Golubev
11:00Daniell/Oswald - Arnaboldi/Baldi
11:00Kwon/Sharan - Musetti/Pellegrino
11:00Vasilevski/Erlich - Bolelli/Gonzalez
11:00Elmar Ejupovic - Inigo Cervantes Huegun
11:00Marc-Andrea Huesler - Lucas Miedler
11:00Oriol Roca Batalla - Roberto Ortega-Olmedo
11:00Orlando - Vlad Victor Cornea
11:00Sasi Kumar Mukund - Juan Manuel Cerundolo
11:00Corentin Denolly - Evgeny Karlovskiy
11:00Shuichi Sekiguchi - Dragos Dima
11:00Ninomiya/Hibino - Dabrowski/Ostapenko
12:00Cabal/Farah - Rojer/Tecau
12:00Koolhof/Mektic - Ram/Salisbury
12:00Kubot/Melo - Hanfmann/Moraing
12:00Alizé Cornet - Elena Rybakina
12:00Belen Teichmann - Anastasia Pavlyuchenkova
12:00Stefano Napolitano - Carlos Taberner
12:00Walkow/Lindstedt - Bernardis/Passaro
12:00Luz/Matos - Goransson/Huesler
12:00Martinez/Reyes-Varela - Dima/Kirkin
12:00Zuk/Lawson - Halys/Jaziri
12:00Kato/Santamaria - Carter/Stefani
12:00Kichenok/Kichenok - Srebotnik/Friedsam
12:00Melichar/Schuurs - Perez/Sanders
12:00Uytvanck/Minnen - Stephens/Teichmann
12:00Aoyama/Shibahara - Alexandrova/Kalashnikova
12:20Marcelo Tomas Barrios Vera - Adrian Menendez-Maceiras
14:00Jecan/Cornea - Menendez-Maceiras/Miedler
14:00Roca Batalla/Cervantes Huegun - Begemann/Mergea
20:00Konstantin Tsvetkov - Vadim Raitsov
21:30Aleksandr Afanasenko - Ruslan Lavrentiev
11:00Enzo Couacaud - Juan Pablo Ficovich
kaçak bahiskaçak bahiskaçak bahismaç izle

canlı maç izle

maç yayınları

lig tv izle

canlı maç yayınları

Online olarak canlı maç yayınlarını izlemek isterseniz, sizler de kişisel çözümlerimizi kullanabilirsiniz. Detaylar, fırsatlar ve yenilikçi seçeneklere dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü çözümü, estetik fırsatları ve kaçırılmayacak seçenekleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yenilikler, kişisel seçenekler ve profesyonel çalışmalar için daha fazla zaman kaybetmeyin ve bizleri takip etmeye devam edin. Her türlü fırsatı, yeniliği ve keyifli maç yayını sitemiz üzerinden en uygun ödeme seçenekleri ile takip edebilirsiniz. Ayrıntılar, fırsatlar ve kişisel hizmetlere yönelik aklınıza gelen her türlü çözümü sizlere sunmaya tüm hızımızla devam edeceğimizi söylemek istiyoruz. Bu sayede daha verimli, daha kişisel ve daha estetik fırsatları da ön plana çıkarabileceğiz. Yenilikler, kişisel etkinlikler, özverili çözümler ve en uygun şekillerde  maç izleme çalışmaları için daha fazla zaman kaybetmeden sitemizi kullanabilirsiniz. Biz sizin için en kaliteli çalışmaları ön plana sunmaya devam edeceğiz. Şimdiden teşekkür ediyoruz sitemizi takip ettiğiniz için. Ayrıca sadece bununla kalmayıp justin tv izle gibi seçeneklerinde yer aldığı tüm sorunları gidermeniz konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.Gibi soruların cevabını bu şekilde vererek, akıllarda yer alan soru işaretlerine dair bir cevap sunmuş olduk. Hemen hemen her türlü fırsatı, yeniliği ve kişisel seçeneği ortaya çıkarmamız için yapmanız gereken detaylar oldukça uygun şekillerde sizlere ulaşacak diyebiliriz. Zaman içerisinde büyük bir etki ile yoğunluk sağlayan sitemiz, artık daha da keyifli bir halde hizmetini tüm hızı ile sürdürmeye devam ediyor.

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda siz değerli takipçilerimiz için Vegol TV nedir? Nasıl izlenir?Sorularına cevap sunacağız. Aslında genel olarak dijital medya üzerinde ön plana çıkarılan çalışmalara baktığımız zaman, daha çok bireylerin ihtiyaçlarına çözüm üreten projelerin yer aldığını görebiliriz. Bu görüntü ile hem detaylı, hem de estetik bir fırsatı kullanabilir ve bu bağlamda daha verimli seçenekleri ön plana çıkarabiliriz. İhtiyaçlar dahilinde verimli, estetik ve yenilikçi çalışma seçenekleri söz konusu iken, daha rahat ve estetik yenilikleri kullanmamız bizler adına oldukça keyifli bir seçenek sağlayacaktır. Detaylar, fırsatlar, kaçırılmayacak seçenekler için Vegol TV sitesini inceleyebilirsiniz. Bizzat online olarak çözüm üreten sitemiz, kaçırılmayacak maç yayınlarını sizlere daha net bir şekilde sunuyor. Özverili çözümler ve yenilikçi seçenekler için daha fazla zaman kaybetmeyin ve kişisel fırsatlarımızı da kullanmaya başlayın. Yenilikler, estetik çözümler ve bireysel fırsatlara dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü seçenek için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Vegol TV Canlı Maç izlesitemizde maç yayınları canlı olarak izleyebilirsiniz. Lig tv izle hariç diğer tüm yayınlar bedava olarak izlenebilinir. Smartspor izle veya diğer platformlar dahil, yerli maç yayınları da Vegol TV canlı maç yayınları sayfamızda olacaktır. Sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek yayınları sürekli takip edebilirsiniz.